تعصب نژادی همچنان ادامه دارد در کارآزمایی بالینی استخدام

تعصب نژادی و كليشه اي مشترک هستند که محققان در حال استخدام افراد برای سرطان بالینی یک مطالعه جدید می یابد.

“نمونه هایی از کلیشه های ما مشاهده شده شامل برداشت که آمریکایی های آفریقایی تبار بودند کمتر آگاه در مورد سرطان تحقیق مطالعات کمتر به احتمال زیاد به شرکت با توجه به نوع دوستی و یا به سادگی کمتر احتمال دارد برای تکمیل تمام جنبه های این پژوهش گفت:” مطالعه برای اولین بار نویسنده Soumya Niranjan استادیار) از دانشگاه آلاباما در بیرمنگام.

“این و دیگر نمونه هایی از تعصب و بر اساس کلیشه های بالقوه اقلیت شرکت کنندگان افزایش نگرانی که nonwhites ممکن است ارائه فرصت کمتری برای شرکت در تحقیقات سرطان مطالعات,” او اضافه شده است.

تنوع بیماران در آزمایشات بالینی مهم است به طوری که نتایج اعمال خواهد شد به عموم مردم است اما نسبت نژادی/قومی اقلیت در سرطان بالینی است که پایین تر از این نسبت در ایالات متحده به طور کلی جمعیت محققان گفتند.

برای بررسی این است که آیا با توجه به تعصب در میان محققان Niranjan و همکاران در مصاحبه 91 مرکز سرطان رهبران کارآزمایی بالینی محققان اصلی, مراجعه, پزشکان و کارکنان تحقیق در پنج متحده سرطان مراکز.

وجود دارد چندین يافته های پژوهش:

شرکت کنندگان در این مطالعه گفت: زبان موانع و عوامل دیگر ساخته شده ارتباطی با پتانسیل اقلیت کارآزمایی بالینی شرکت کنندگان دشوار است و چندین گفت: آنها باور نمی کند که بالقوه اقلیت بيماران نامزد ایده آل پس از آنها غربالگری سرطان آزمایش های بالینی.

برخی از شرکت کنندگان گفت: پزشکان’ محدودیت های زمانی و برداشت های منفی از اقلیت شرکت کنندگان در مطالعه چالش است. هنگامی که بحث در مورد کارآزمایی های بالینی با اقلیت بیماران پاسخ دهندگان گفته آنها اغلب مجبور به برطرف کردن تصورات غلط برای ایجاد اعتماد.

برخی از پاسخ دهندگان گفت: مسابقه در نظر گرفته شد بی ربط زمانی که غربالگری و پتانسیل جذب اقلیت کنندگان برای آزمایش های بالینی بر اساس این مطالعه که به تازگی در مجله سرطان است.

“به هیچ وجه این مطالعه نشان می دهد که تمام تحقیقات و مراقبت های بهداشتی حرفه ای مغرضانه و یا که همه اقلیت محروم هستند از فرصت ها برای شرکت در تحقیقات سرطان مطالعات” گفت: رهبر مطالعه دکتر Raegan دورانت استادیار در UAB تقسیم پیشگیرانه پزشکی است.

“با این حال در دراز مدت اهمیت یافته های ما استوار در این مفهوم است که تعصبات به طور بالقوه وجود دارد و تقریبا در همه اشکال تعامل انسان و استخدام برای تحقیقات سرطان مطالعات این قاعده مستثنی است” دورنت گفت: در انتشار اخبار مجله. “هنگامی که ما اذعان پتانسیل حضور این تعصب در این زمینه از ما بهتر می تواند آن را شناسایی و اندازه گیری آن و شروع به فکر کردن در مورد چگونه به بهترین وجه به آن آدرس.”

اطلاعات بیشتر

انجمن سرطان آمریکا در آزمایش های بالینی.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im