نژادی و نابرابری در مرگ و میر در میان نوزادان نارس باریک, مطالعه می یابد

10 ژوئن (فردا) — نژادی و نابرابری در مراقبت های دریافت شده توسط نوزادان متولد شده در موعد مقرر-و با وزن کم هنگام تولد — و مادران آنها ممکن است باریک و تولید بهبود در بقای کلی یک مطالعه منتشر شده در پنج شنبه پیدا کرده است.

پیشرفت در مراقبت های منجر به افزایش بقای کلی در میان نوزادان متولد شده در موعد مقرر و در بیمارستان مرگ برای نوزادان نارس در مقایسه میان نژادی و قومی, گروه, گزارش محققان در مطالعه منتشر شده در JAMA شبکه باز است.

تبلیغات

برای مطالعه محققان در 16 دانشگاه ها از جمله دانشگاه آلاباما-بیرمنگام با RTI بین المللی یونیس کندی شرایور موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی نوزادان تحقیقات شبکه تجزیه و تحلیل داده ها در بیش از 20 ، 000 نوزادان نارس متولد شده بین سال های 2002 و 2016.

در بيمارستان نرخ مرگ و میر در میان سیاه و سفید نوزادان متولد شده در موعد مقرر کاهش یافته و به 24 درصد در سال 2016 از 35 درصد در سال 2002 نسبت به کاهش به 27 درصد از 32 درصد برای هیسپانیک نوزادان و 22 درصد از 30 درصد برای نوزادان محققان دریافتند.

گذشته تحقیقات نشان داده است که میزان مرگ به صورت سیاه و اسپانیایی نوزادان متولد شده در موعد مقرر دو برابر آن از سفید نوزادان.

“وجود دارد باریک نژادی/قومی و نابرابری در کلید مداخلات از جمله دریافت قبل از تولد کورتیکواستروئیدها و سزارين” در طول دوره مطالعه, نویسندگان این مطالعه نوشت: در توضیح روند.

“پایبندی به پزشکی مبتنی بر شواهد و ادامه داد: بهبود کیفیت تلاش بیشتر باید بهبود نتایج بسیار نوزادان نارس در میان تمام نژادها و اقوام گفت:” نویسندگان که در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

به طور کلی حدود 10 درصد از تمام نوزادان در ایالات متحده متولد شده در موعد مقرر با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تقریبا یک سوم از نوزادان نارس مرگ این سازمان تخمین می زند.

علل شایع مرگ و میر در نوزادان نارس شامل تنفس مشکلات سپسيس و تکاملی, مسائل, در میان دیگران, با توجه به ماه مارس Dimes.

حدود 40 درصد از نوزادان از جمله در تحلیل جدید سیاه پوست بودند در حالی که 40 درصد سفید و 20 درصد اسپانیایی بودند.

نرخ شروع دیر هنگام سپسيس در میان سیاه و نوزادان کاهش یافته و به 24 درصد در سال 2016 از 37 درصد در سال 2002 به 23 درصد از 45 درصد در میان اسپانیایی نوزادان نسبت به کاهش به 25 درصد از 36 درصد در میان سفید نوزادان, نویسندگان یافت.

در تمام 90 درصد از نوزادان متولد شده در موعد مقرر در سال 2016 دریافت کورتیکواستروئیدها — که در حال اجرا برای درمان مشکلات تنفسی و ترویج و توسعه ریه — از 72 درصد در سال 2002. به همین ترتیب 83 درصد از نارس اسپانیایی نوزادان دریافت مواد مخدر در سال 2016 نسبت به 73 درصد در سال 2002 به آنها گفت.

نرخ سزارين همچنین افزایش در میان زودرس, سیاه, نوزادان — به 59 درصد از 45 درصد — و نارس اسپانیایی نوزادان — به 59 درصد از 49 درصد — در طول دوره مطالعه محققان گزارش شده است. سزارین زایمان زودرس در میان سفید نوزادان برگزار ثابت در بیش از 60 درصد آنها گفت.

باریک قومی و نژادی و نابرابری در مراقبت از جمله استفاده از کورتیکواستروئیدها و سزارين به احتمال زیاد منجر به کاهش در نرخ مرگ و میر زودرس در میان سیاه و اسپانیایی نوزادان محققان گفتند.

“این … مطالعه نشان داد هیچ نژادی/قومی تفاوت در تغییرات در میزان مرگ و میر و یا عمده ترین morbidities میان بسیار نوزادان نارس با کاهش مرگ و میر در طول زمان در تمام گروه های” آنها نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im