نژاد پرستی در انتخابات: آن طول می کشد زمان طولانی برای رای دادن

“هیچ شهروند باید به صبر بیش از 30 دقیقه به رای” اعلام کرد سال 2014 گزارش فدرال در مورد نحوه انجام انتخابات. که گزارش شد در پاسخ به این صف های طولانی در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری که بیش از 5 میلیون آمریکایی بودند مجبور به صبر طولانی تر از یک ساعت به صندوق های رأی رفتند.

2016 انتخابات به نظر می رسید بهتر: متوسط صبر کنید به رای دادن در سراسر کشور شد و 19 دقیقه است. که متوسط اما hid تغییرات گسترده ای بین آمریکا — ورمونت بود کوتاهترین منتظر فلوریدا طولانی ترین—و از همه مهمتر مسابقه. رای دهندگان در همه محلات به حال انتظار طولانی از کسانی که در تمام سفید محله بودند و 74 درصد بیشتر احتمال دارد به صبر بیش از نیم ساعت.

در سال 2018 میزان مشارکت در انتخابات افزایش 39 درصد در مقایسه با سال 2014 مارک اولین بار پس از سال 1914 که نیمی از رای دهندگان واجد شرایط شرکت کرده بود در یک nonpresidential انتخابات. که به خودی خود منجر به برخی از تاخیر به حوزه های رأی گیری در برخورد با بیشتر مردم از آنها انتظار داشتند. صرف نظر از دلایل دو بار به عنوان بسیاری از رای دهندگان—6%—گزارش انتظار بیش از 30 دقیقه در سال 2018 از در 2014.

اما هیچ قانون فدرال حاکم زمان انتظار. نزدیک به دو سوم از رای دهندگان در سال 2012 و سه چهارم در سال 2018 منتظر کمتر از 10 دقیقه است. اما طولانی صبر کنید بار یک مشکل مزمن در درجه اول به صورت لاتین و سیاه و سفید رای دهندگان در “حوزه با جمعیت اقلیت بالا جمعیت و کم درآمد.”

file-20200413-77375-1owghk3.jpg?ixlib=rb

نژاد پرستی در انتخابات

تاخیر در رای گیری مکان فقط آخرین مانع برای آمریکایی های سیاه و سفید’ توانایی برای رای دادن چون مانند دیگر آمریکایی آنها نمی توانید صبر کنید احتمالا ساعت به رای دادن در حالی که شغل و یا فرزندان در خانه تقاضای حضور خود را. این کشور طولانی و تاریخچه مشکل نژادپرستانه رای گیری شیوه شامل نظرسنجی مالیات سواد, آزمون, و, اخیرا عکس-شناسایی الزامات و رای دهندگان-لیست تصفیه همه از آن صدمه دیده و فقیر کمتر افراد تحصیل کرده بیشتر از آنها ثروتمند و تحصیل بهتر مردم است.

در سال 1965 کنگره سعی در رفع این مشکلات با عبور از قانون حق رای که مورد نیاز متحده با سابقه رای دهندگان تبعیض به فدرال تصویب قبل از تغییر رای خود را در قوانین. هدف این بود تا اطمینان حاصل شود که قوانین جدید نمی تواند تبعیض آمیز. اما در سال 2013 دیوان عالی ایالات متحده انداخت از معیارهای مورد استفاده برای تعیین که preapproval – بنابراین متحده می توانید هر گونه تغییر آنها می خواهند رای خود را در قوانین با استانداردهای فدرال و یا نظارت.

تا سال 2018 کسانی که 15 متحده بسته شده بود 1,688 حوزه های رأی گیری پس از سال 2012 است. نژاد پرستی بود دوباره در بازی: از 750 سایت های بسته شده در ایالت تگزاس 542 بودند در 50 شهرستان است که تا به حال دیده می شود بزرگترین افزایش در طول آن سال های سیاه پوست و لاتین جمعیت.

در سال 2018 و لاتین رای دهندگان منتظر 11 دقیقه و سفید رای دهندگان 9 دقیقه به طور متوسط. اما به عنوان درصد از nonwhite رای دهندگان در یک حوزه افزایش یافته به طوری که زمان انتظار—از 5 دقیقه در ولسوالی بودند که 90% سفید یا بیشتر به 32 ساعت در منطقه بودند که 90% nonwhite یا بیشتر.

یک راه برای نرم و صاف رای گیری

مدت زمان انتظار دلسرد کردن مردم از رای گیری—کاهش رای گیری حدود 500.000 700,000 از 123 میلیون رای در سال 2012—و به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم فقیر با انعطاف پذیری کمتر در محل کار. که یک عدد بزرگ, اما آن را به مراتب کمتر از حدود 90 میلیون آمریکایی که رأی نمی در همه.

تا کنون در سال 2020 رای دهندگان دیده می شود عمده تاخیر به خصوص در اکثریت سیاه محله: راهپیمایی اصلی در تگزاس شاهد صف های طولانی در حوزه های رأی گیری با منتظر تا شش ساعت وادار کردن مقامات برای تمدید رای گیری ساعت به جای جمعیت. در مارس ویسکانسین رای دهندگان تا به حال انتظار طولانی بیش از حد. در ژوئن 9, بسیاری از گرجستان رای دهندگان منتظر بین چهار تا هشت ساعت است.

کنتاکی اولیه در ژوئن 23 رفت بهتر از بسیاری تا به حال می ترسید—با تشکر از هر دو حزب توافق اجازه می دهد تا هر کس برای رای دادن از طریق پست اگر آنها می خواستند و گسترش فرصت ها برای رای دادن در فرد قبل از روز انتخابات. اما هنوز هم یک مکان سنجی باز برای 600,000 لویی ساکنان از جمله بسیاری از دولت سیاه رای دهندگان نیاز به حکم دادگاه به باز باقی می ماند پس از بسته شدن رسمی زمان به جای مردم هنوز در انتظار در خط.

Coronavirus همه گیر است و نقش مهمی در این تاخیر: دلیل اصلی مقامات دولتی داد برای نگه داشتن تنها یک رای گیری در محل های باز در هر شهرستان به منظور محدود کردن تعدادی از انتخابات کارگران مورد نیاز و برای تضعیف فرد رای گیری در حمایت از رای گیری از طریق پست.

اما اثرات این تغییرات بیشتری سقوط به شدت در رای دهندگان شانه ها به دلیل استفاده ناکارآمد از ناکافی منابع پس از مسابقه است که هنوز هم یک عامل در چگونه از آن آسان است برای مردم را به رای دادن.

file-20200629-155345-c54ev3.jpg?ixlib=rb

کوتاه شدن خطوط در ماه نوامبر

به عنوان مردم آمریکا می پردازد توجه بیشتر به نژادپرستی سیاه زندگی مهم جنبش و سازمان های مشابه از جمله سیاه و سفید رای دهندگان مهم هستند خواستار توجه به اهمیت رای گیری با خیال راحت در نوامبر—مانند رای گیری توسط ایمیل و گسترش اولیه رای گیری.

وجود دارد راه های دیگر برای کاهش تاخیر بیش از حد از جمله آموزش کارکنان بهتر و مطمئن شوید که تجهیزات به درستی کار می کند—و همچنین پیدا کردن راه هایی برای داشتن یک جریان ثابت از رای دهندگان در طول روز به جای موج عظیمی در اوایل و اواخر ساعت. یک راه برای تشویق مردم به رای دادن در طول روز کار می تواند برای کارفرمایان به کارگران پرداخت می شود زمان برای رفتن به پای صندوق های رای.

وجود دارد راه برای کوتاه شدن زمان انتظار در انتخابات—به طوری که روزی هیچ رای دهندگان را به صبر بیش از 30 دقیقه به صدای خود را شنیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de