نژادپرستی آغاز نشده در امریکا, اما آن را می توانید در اینجا به پایان

وجود دارد دو چیز است که ایستادگی کردن به عنوان من تماشای یک ملت در واکنش به مرگ جورج فلوید.

من هرگز درک خواهد کرد که چگونه هر آمریکایی در هر گوشه ای از ذهن خود می تواند ادعا آقای فلوید به مستحق این سرنوشت بر اساس رنگ پوست خود را. دوم وجود دارد بیش از یک دستور کار در بازی است. علت صالح از برابری نژادی است ربوده است بیدارباش تماس بگیرید ما نمی توانیم چشم پوشی.

مبارزه برای برابری نژادی است که یکی از مهمترین و ناقص و مجمل آزمون ظرف بزرگتر آمریکا آزمایش. این عذاب و بهت زده این ملت از ابتدا. و بر اساس متوسط سن کسانی که من می بینم اعتراض ما در حال حاضر با یک نسل که تا به حال به اندازه کافی.

اگر ما به درستی مشاهده امریکا در جهان به عنوان جاه طلبانه ترین تعهد به آزادی زیادی وجود دارد ما باید درست انجام شود. در سال 1776 آن دستیابی به موفقیت تفکر — که مهم ترین فرضیه در تاریخ بشر — که اعلام کرد “ما این حقایق را به آشکار و بدیهی است که همه انسانها برابر خلق شده اند که آنها وقف توسط خالق خود را با برخی unalienable حقوق.”

این گزاره بود به یاد ماندنی و آن را به مبارزه طلبیده تمام تاریخ بشر است.

ما فراموش کرده است که نژادی تقسیم و ظلم و ستم نمی سرچشمه در امریکا ؟ هر دو وارد شد. یکی از تنها نیاز به باز کردن عتیق همراه با هر قطعه دیگر از تاریخ ثبت شده پس از به یادآوری است که کلاس و کاست و ظلم و ستم و اسارت بودند هنجار. به این دلیل مردم در سراسر جهان در اعتراض به آنچه اتفاق افتاده است به یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس است که آنها هم همین موارد نقض حقوق بشر در درون خود فرهنگ و تاریخ.

امیدوار حقیقت — حقیقت ما باید به یاد داشته باشید و پس از ساخت — این است که بنیانگذاران این کشور در میان اولین و قطعا موفق ترین در سازماندهی حاکم بر فلسفه است که فراتر از روشنگری فکر این روز و اعلام کرد که همه انسانها برابر خلق شدهاند و این حقوق آمده است نه از پادشاه و یا حاکم — اما از خدا.

ما نباید اخراج و یا برای اعطا به این اعلامیه و یا چگونه واقعا انقلابی مفهوم بود. این منجر به یک لفظ انقلاب است. آن را به بهترین چشم انداز از زندگی و آزادی نوع بشر تا به حال دیده بود و آن را هنوز هم امروز است. سوال این است که آیا ما می — خواهیم — در ادامه با پالایش از آزمایش ؟

به عنوان در هر مجتمع آزمایش اشتباهات ساخته شده است. برده داری و همراه آن شر بودند مسائل لگد پایین جاده در ازای اعلامیه استقلال و قانون اساسی است. بنیانگذاران دانست و آن را ضرب المثلی پل بیش از حد در ظهور ملت در قرن 18.

بسیاری می گویند امریکا گناه اصلی ضعیف سازش. برخی از مورخان را از یک دیدگاه متفاوت است. آنها شجاعت آن را در میان کسانی که انتخاب — در برابر تمام تاریخ را به حرکت به جلو با بزرگتر آزمایش. یک انتخاب است که تعیین چارچوب یک ملت در جایی که ما می بینیم یک روز که اعتقاد به این که همه انسانها برابر خلق شده اند خواهد بود. عدالت به تاخیر افتاد? بله. اما هنوز هم قابل دسترسی هستند ؟ همچنین بله. این که آیا آن انتخاب شد یک نقص کشنده است که در حال حاضر ما تصمیم بگیرند.

ما به صورت مهم ترین فرصت پس از یک tenuously پیوست, پس از جنگ داخلی ملت داستد خود را خاموش درست بود و تصمیم به ادامه آزمایش — عیوب و تمام.

در حال حاضر ما می توانیم دوباره تعریف بازیابی فراتر از اقتصاد و یک ویروس است. چرا گسترش بازیابی شامل احیای درک درستی از تاریخ ما و از اینکه چگونه نهادهای مدنی و جامعه بودند به معنای به کار می کند ؟ چرا بازبینی چگونه ایمان می تواند ما را با هم و تقویت و پود جوامع ما در برابر نفرت و بخش است ؟ تصور کنید که پتانسیل متحرک نسل که تبدیل شدن به آشنا با آنچه “مدنی” حقوق واقعا به دنبال دارد.

1860s و 1960 دیدم مهم است اما پر هزینه و ناقص حال پیشرفت است. در حال حاضر ما در ایستادن جدید تقاطع — یکی از ما را هرگز قبل از. بعد از دیدن جزئیات واضح و روشن یک افسر قانون زانو در گردن یک مرد تا زمانی که او متوقف تنفس ما شاهد یک واکنش است که عجیب شامل بی توجهی به جوامع و عدالت تحت حکومت قانون است که تظاهرات تقاضا است. اما فریاد “نه عدالت بدون صلح” است نه یک تهدید بلکه یک بیانیه از واقعیت است. وجود دارد هرگز نمی تواند صلح و آرامش در یک کشور که در ادامه به سازش و واجد شرایط بالاترین آرمان برابری.

خبر خوب این است که در توانایی ما برای تمرکز بر اینجا و اکنون — نه در گذشته نقایص و درک تمام است که ما می توانید انجام در این لحظه و در این چارچوب برای آزادی است.

این آزمایش بیش از ؟ آن را بیش از حد ناقص را ادامه بدهید ؟ دارای دامنه و اهمیت اصلی فرضیه های از دست داده شده است برای بازنگری تاریخ ؟ یا ما را در دستیابی به موفقیت در لحظه ؟

من پیشنهاد می کنم دومی … اگر ما خواهد شد. قبل از اینکه ما را رها فضائل و آرمان است که بسیاری را قربانی زندگی خود را برای ما اول باید سعی کنید به طور کامل زندگی می کنند تا به وعده خود و بالقوه است. ما باید گوش دادن به کسانی که در جنبش اعتراضی که برای تمرکز بر مسائل, مسابقه, حقوق و انصاف اما ما نیز باید پاسخگو کسانی که غارت و از بین بردن اموال و کسب و کار ساخته شده توسط خود را ،

آن را ناکافی به دنبال صرفا یک پست-COVID پس از تظاهرات سرگیری زندگی ما است. ما باید به دنبال ساخت و در آنچه که ما می دانیم آنچه که ما آموخته اند و کار به بهبود وضعیت ملت ما. این نیاز به یک تصمیم بسیار شخصی است که باید توسط متعهد اکثریت شهروندان است.

نژادپرستی آغاز نشده در امریکا است. اما آن را می توانید در اینجا به پایان.

به معترضان و افسران پلیس به طور یکسان — تمرکز بر روی موضوع اصلی. به دنبال تغییر واقعی — و نه خشونت بیشتر ، این بنیاد در حال حاضر در محل. قصد همواره وجود دارد. لحظه ای است که در حال حاضر برای تحقق این وعده است. شما در چیزی است که بنیانگذاران ما نمی تواند — و شما در حال انجام این کار در یک کشور است که می توان آزادی به صدا. امن لحظه ای خود را در تاریخ با صلح و عزت و هدف. شاید این نسل که یک صد سال از حال حاضر خواهد بود به عقب نگاه کرد پس نه به عنوان از بین بردن, اصول, آزادی, اما به طور کامل تحقق آنها.

ریک B. لارسن است که رئیس جمهور ساترلند موسسه محافظه کار یک مخزن فکر می کنم که طرفداران بازار آزاد و اقتصاد جامعه مدنی و جامعه محور, راه حل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im