رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—که در انتخابات ریاست جمهوری مشخص شده است تکرار شده و به شدت توهین آمیز و نژادپرستانه لفاظی و سیاست—تحت آتش چهارشنبه دوباره از او استفاده از آپارتاید به اصطلاح “چین ویروس” برای توصیف coronavirus فراگیر در جهان است.

“از آنجا که آن را از چین می آید!” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در کاخ سفید نشست خبری که پرسیده شده توسط ABC News خبرنگار Cecili وگا در مورد استفاده از عبارت—که یکی از منتقدان گفته اند که آشکارا نژادپرستانه قرار می دهد و کسانی که از چینی تبار و آسیایی دیگر افراد در معرض خطر بیشتر تبعیض و تعصب در میان همه گیر.

“سوال” اشاره کرد روزنامه نگار گابریلا Pagán در توییتر “می آید به عنوان بسیاری از آمریکایی های آسیایی تبار تبدیل شدن به هدف از نژادپرستی و تبعیض و خشونت در میان COVID-19 شیوع.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

با توجه به اظهارات اخیر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی “ننگ به صداقت خطرناک تر از ویروس خود را.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنان خود در روز چهارشنبه تکرار کشت از جناح راست تفسیر روزهای اخیر با ادعای “آن را نژادپرستانه—نه در همه” به استفاده از این عبارت این است که به سادگی یک خود خدمت دروغ است.

به عنوان ویلیام تامسون نوشت: برای کوارتز صبح روز چهارشنبه “این الگوی conflating مسابقه با یک بیماری خاص است که ثابت موضوع در تاریخ آمریکا است.”

علمی حس تامسون توضیح داد: “ما می دانیم که ویروس ها در حال مسابقه-نابینا و منشاء آن و گسترش است و هیچ ربطی به رنگ پوست امکانات و یا فرهنگ. انسان نیست نژاد-کور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im