پرتو درمانی است که اهداف سرطان در ناحیه قفسه سینه می تواند مالیات بر قلب و باعث خستگی, مشکلات تنفسی و کاهش توانایی برای ورزش یک مطالعه جدید نشان می دهد.

اما انجام بیشتر فعالیت فیزیکی قبل از اینکه تحت پرتو درمانی ممکن است کمک به کاهش این مشکلات محققان اضافه شده است.

“این مطالعه نشان می دهد که هنگامی که بیمار تحت درمان با قفسه سینه اشعه درمانی می تواند تاثیر منفی بر کیفیت زندگی خود را در اوایل” گفت: نویسنده مطالعه دکتر Sheela کریشنان همکار قلبی عروقی در بخش بیمارستان دانشگاه پنسیلوانیا در فیلادلفیا. “با این حال درگیر شدن در سطوح بالاتر فعالیت فیزیکی قبل از درمان ممکن است کمک به بهبود برخی از این علائم در طول زمان,” او اضافه شده است.

“این مطالعه همچنین تایید می کند که افزایش سطح فعالیت فیزیکی در طول درمان همراه با همزمان بهبود در کیفیت زندگی” کریشنان گفت.

“اگر ما می توانیم ایجاد یک آسمان روابط علی از این یافته ها آن تاکید می کند که فعالیت بدنی و کیفیت زندگی هستند از نزدیک مرتبط” کریشنان اضافه شده در انتشار اخبار از کالج آمریکایی قلب و عروق است.

این مطالعه شامل 130 بيمار متوسط سن 54 که دریافت اشعه برای درمان سرطان پستان, سرطان ریه یا لنفوم.

سرطان ریه و لنفوم بیماران افزایش خستگی و تنگی نفس بلافاصله پس از پرتو درمانی است که بعد از بهبود محققان در بر داشت.

بیماران مبتلا به سرطان پستان بود افزایش قابل توجهی در فعالیت فیزیکی و کاهش خستگی در طول زمان پس از پرتو درمانی يافتهها نشان داد. متوسط به ورزش شدید قبل از پرتو درمانی همراه بود با بهبود خستگی در طول زمان است.

تفاوت بین سرطان پستان و سرطان ریه و لنفوم بیماران ممکن است به علت تفاوت در دوز تابش. پس از حسابداری برای تفاوت در شیمی درمانی و تابش دوز محققان دریافتند که افزایش فعالیت فیزیکی در طول زمان به طور قابل توجهی در ارتباط با بهبود خستگی و تنگی نفس.

مطالعه ارائه شده بود جمعه در یک کالج آمریکایی قلب و عروق دوره در واشنگتن دی سی در قلب مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان. چنین تحقیقاتی در نظر گرفته شده است مقدماتی تا زمانی منتشر شده در کارشناسی, مجله.

بیماری قلبی علت اصلی مرگ و میر در بازماندگان سرطان و تخمین زده می شود که 14.5 میلیون بيماران مبتلا به سرطان و بازماندگان قابل توجهی عوامل خطر بیماری های قلبی.

“در حالی که در مطالعه ما یک مطالعه کوچک نشان می دهد که سطوح بالای فعالیت بدنی قبل از شروع پرتو درمانی برای سرطان ها در ارتباط با بهتر عملکرد جسمانی و کیفیت زندگی با درمان سرطان” کریشنان گفت. “کار اضافی است که هنوز هم مورد نیاز برای درک نوع و زمان تمرینات است که می تواند مورد بیشترین بهره مند شوند.”

اطلاعات بیشتر

دانشکده پزشکی هاروارد بیشتر در مورد نحوه درمان سرطان ممکن است به آسیب قلب است.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im