رادیو: یک KROQ و لا رادیو افسانه است عنوان به Spotify در

پس از نزدیک به 30 سال با این شرکت که اخیرا شد Entercom کوین Weatherly ترک برای پیوستن به Spotify در.

Weatherly است بسیار محترم و برنامه نویس و مدیر موسیقی و گفته می شود نقش تعیین کننده ای در موفقیت جک-FM (93.1), آمپر, رادیو, (97.1 FM) و در ادامه موفقیت KROQ (106.7 FM). او آغاز شده و با شرکت در آن زمان بی نهایت — هنگامی که او را استخدام کرد تا به برنامه KROQ در سال 1992 پس از دستیابی به موفقیت در سابق Q-106 در سن دیگو.

که او جان سالم به در برد تا زمانی که او را برای همان شرکت قابل توجه است و عهد مهارت های خود را به عنوان یک رادیو ، حتی برنامه نویسان و مدیران از رقابت ایستگاه صحبت کرد و به شدت از او. اما زمانی که Entercom خریداری CBS و متعلق به اداره ایستگاه های رادیویی بسیاری از احساس خود را روز شماره بودند. من حدس می زنم ؟ گفته می شود که Weatherly حقوق و دستمزد کاملا خوب بود که یک بازی خوب برای Entercom مهم نیست که چقدر مهم است که شما به این شرکت است.

چیزی خنده دار ، در Spotify در Weatherly فقط ممکن است آخر خنده. من آرزو می کنم او به خوبی.

در ضمن مایک کاپلان را در Weatherly وظایف در KROQ جالب توسعه پس قبل از پیوستن به Entercom روش Kaplan برنامه ریزی KROQ رقیب Alt 8.7 و مسئول آوردن وودی نشان می دهد به لس آنجلس.

در حالی که دیگران را انتخاب کنید تا بقیه Weatherly وظایف دولت موقت وجود خواهد داشت یک ملی جستجو برای جانشین او.

خوانندگان بنویسید

Q: “من خواندن و لذت بردن از مقالات خود را. من 97 ساله مادر که بستری است و در حال حاضر به آرامی در حال کاهش است. او پیدا کردن موسیقی های آرامش بخش و نگه می دارد او را آرام. من کوچک AM/FM radio اما نمی تواند پیدا کردن یک ایستگاه است که بازی به عنوان شما آن را به نام موسیقی زیبا … ما استفاده می شود به آن تماس بگیرید, موسیقی آسانسور. آیا شما یک پیشنهاد از یک ایستگاه شماره AM یا FM و یا هر دو خواهد بود که متناسب با این توضیحات ؟ کمتر صحبت کنید بهتر است.” — مارس اتش

یک: متاسفانه هیچ حداقل نه به طور منظم در رادیو. من در (منسوخ شده) لیست از ایستگاه های رادیویی برای منطقه شما وجود دارد و هیچ چیز از مرتب کردن بر اساس. حتی یک soft rock station.

شما می توانید پیدا کردن در لیست https://www.radiolineup.com/locate/Murrieta-CA

اما اگر شما از این توانایی به یک کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند در این نزدیکی هست (یا می توانید آن را برای اتصال به رادیو شما خریداری شده) وجود دارد برنامه های کاربردی مانند TuneIn است که ویژگی های موسیقی زیبا. که من پیدا کردم این لیست با یک جستجوی سریع:https://tunein.com/fa / search/?پرس و جو=زیبا%20music.

من همچنین بر این با یک جستجوی عمومی: https://www.accuradio.com/beautiful/.

اجازه دهید من می دانم اگر شما قادر به پیدا کردن چیزی است که شما می خواهم.

س: “از تمام ورزشی و همه رسانه ها, من احساس می کنم بهترین matchup بیس بال در رادیو. بنابراین من بیشتر علاقه مند در مورد شما امروز در یک است. آنها تا به حال کاملا عشایری رادیو تاریخچه از زمانی که صاحب چارلی فینلی تا به حال آنها را در دانش آموز ایستگاه در کال. مقایسه کنید که به صلیب پل غول شده اند که در ‘لوله’ san francisco giants از ’79. یکی از لذت رانندگی در اطراف شیراز در شب کشیدن در پخش برنامه های خود را.

“LA Kings من اعتقاد دارم که در سال دوم خود را از بودن در over-the-air radio. من تعجب اگر شما می تواند شاید به ما می دهد به روز رسانی در مورد چگونه است که کار کردن برای آنها.

“به عنوان یک رادیو هواخواه پس من گوش دادن به KMOX من همیشه لذت بردن از ستون خود را.” — جان لاو, مهر, ساحل

یک: پادشاهان بازی بودند هرگز واقعا بزرگ در رادیو در اینجا هر چند من به یاد داشته باشید آنها را در اصل KRLA (1110 ق) و دیگر ایستگاه از سال های رفته. من هاکی-fanatic علامت گذاری به عنوان دوست بزرگ بود پادشاهان فن, اما من فکر نمی کنم حتی او را به گوش آنها را در رادیو.

اما برای رسیدن به نقطه اصلی آن را قطعا به نظر می رسد مانند پخش تلویزیونی و کابل با بسیاری از بازی های موجود در حال کشتن بازی بازی بازی ها در رادیو. متاسفانه به عنوان اغلب به رادیو بازی توسط بازی گوینده بهتر از کسانی که در تلویزیون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>