اظهارات استخدام سابق NFL MVP Randall کانینگهام به عنوان تیم روحانی

جولای 10 (UPI) — لاس وگاس اظهارات در حال استخدام College Football Hall of Fame کارفرمایی و سابق NFL MVP Randall کانینگهام به عنوان تیم روحانی.

“من وجد آمدیم, مات و مبهوت,” کانینگهام ESPN گفت: در روز جمعه. “من در حال حاضر شده است در برخی از [زوم] جلسات با این تیم است. من برنامه صرف مقدار زیادی از زمان با بچه ها زمانی که آن را OK. من صحبت با مارکوس Mariota, Nelson Agholor. چه گروهی از مردم [اظهارات مالک] Mark Davis و [سر مربی] جان weather underground با هم قرار دارند.

تبلیغات

“… Weather underground از من خواست به تیم روحانی. من مسئولیت را به نگاه پس از این بچه ها در این شهر است. و من که قبول مسئولیت است.”

کانینگهام, 57, بازی فوتبال کالج در UNLV از 1982-84 و شده بود همه آمریکایی قبل از Philadelphia Eagles انتخاب او در دور دوم از سال 1985 پیش نویس NFL. چهار-time Pro کاسه های انتخاب و چهار بار تمام نرم افزار انتخاب نام MVP لیگ در سال 1990 توسط طرفدار فوتبال کانون نویسندگان.

کانینگهام صرف سال آخر NFL حرفه ای با وایکینگها مینه سوتا (1997-99), Dallas Cowboys (2000) و Baltimore Ravens (2001).

کانینگهام که القاء شد به College Football Hall of Fame در سال 2016 در حال حاضر ساکن در لاس وگاس و تاسیس خود کلیسا — باقی مانده وزارتخانه ها — به عنوان کشیش.

“او به مراقبت از بچه ها در لاس وگاس” اظهارات مالک علامت دیویس گفت:. “جان او را به حال آدرس این تیم در یک تیم زوم [اخیرا] و او واقعا خوب کار تنظیم صحنه برای این تیم در لاس وگاس. زمانی که شما صحبت کردن با هر کسی در جامعه, همه, همیشه, مذاکرات در مورد Randall. آن را بسیار خاص است.”

کانینگهام را جایگزین سابق اظهارات در حال اجرا بازگشت ناپلئون کافمن در نقش.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de