Ralphs, Food4Less کارگران گرفتن زمانی پاداش پرداخت میان coronavirus نگرانی

لس آنجلس — ساعتی کارگران در Southland Ralphs و مواد غذایی 4 کمتر فروشگاه ها اخذ خواهد شد یک جایزه کوچک برای کار خود را کمک به نگه داشتن فروشگاه های باز در طول coronavirus همه گیر فروشگاه’ مالکیت شرکت روز شنبه اعلام کرد.

زمانی پاداش به مبلغ 300 دلار برای کارکنان تمام وقت و 150 دلار برای کارگران پاره وقت.

“خواروبار کارگران در خط مقدم حصول اطمینان از آمریکایی ها باید دسترسی به مواد غذایی و محصولات آنها باید در طول این بی سابقه ای همه گیر” گفت: رادنی McMullen رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت کروگر که صاحب سوپر مارکت های زنجیره ای. “همکاران ما در حال کار در سراسر ساعت برای نگه داشتن فروشگاه های ما برای مشتریان ما. من فوق العاده سپاسگزار برای همه آنها در حال انجام است. قهرمانان واقعی در این داستان هستند و همکاران ما و ما می خواهیم به ارائه آنها را با منابع اضافی و پشتیبانی برای کمک به آنها در ادامه قابل توجه تلاش است.”

کروگر گفت: پاداش پرداخت خواهد شد به ساعت “خط مقدم همکاران” استخدام و یا قبل از تاریخ 1 مارس سال 2020 را پوشش می دهد و حقوق و دستمزد دوره از مارس 8-28 معنی آن قابل پرداخت خواهد بود در آوریل 3.

فروشگاه ها نیز گسترش یافته و خود را COVID-19 مرخصی اضطراری دستورالعمل شامل زمان پرداخت کردن برای خود انزوا و علائم به عنوان تایید شده توسط معتبر مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. این گسترش دستورالعمل جدید اعلام کرد, در مارس 14, که اجازه می دهد تا زمان پرداخت کردن برای همکاران مبتلا و یا قرار داده شده تحت قرنطینه با توجه به COVID-19. در هر سناریو همه همکاران خواهد بود واجد شرایط برای دریافت استاندارد خود پرداخت تا دو هفته (14 روز).

“ما بر این باورند که با گسترش اضطراری ما را ترک دستورالعمل بیشتر از همکاران ما می توانید احساس خاصی دانستن است که اگر سلامت خود را تحت تاثیر قرار, و یا اگر آنها تجربه علائم COVID-19 آنها پشتیبانی خواهد شد در حالی که آنها در خانه بماند و بازیابی” گفت: تیم ماسا, Kroger, معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس مردم افسر. “ما سپاسگزار از همه از مدیران ما که کار کرده اند به صورت جداگانه با همکاران در به رسمیت شناختن است که هر دانشیار*s وضعیت شخصی است. ما همچنین می خواهم به آن را آسان تر برای همکاران به دنبال راهنمایی ما به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار و برای انجام بخشی از ما را برای پهن کردن منحنی.”

کارگران در Vons, Albertsons و غرفه در ضمن اخذ خواهد شد $2-یک ساعت افزایش برای حداقل یک هفته با توجه به بحران های فروشگاه های جمعه اعلام کرد. این سه زنجیره ای متعلق به مدیریت سرمایه سربروس.

Stater وارنر گفته است که افزایش آن دستمزد توسط $2 به مدت چهار هفته و هدف نیز روز جمعه گفت این بود که افزایش پرداخت 2 $در ساعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im