رئال سالت لیک غالب دفاعی باز می شود MLS برگشت مسابقات با پیروزی بر رقیب کلرادو

سالت لیک سیتی — رئال سالت لیک را در غالب دفاع برداشت تا جایی که آن را در سمت چپ یکشنبه شب در آن MLS برگشت مسابقات بازکن در اورلاندو است.

پس از اذعان فقط یک هدف در دو سال 2020 مسابقات قبل از COVID-19 تعلیق RSL شدید دوباره در MLS راه اندازی مجدد برای گرفتن یک گل در هر نیمه از آلبرت btl communication و Damir Kreilach و خاموش کردن رقیب کلرادو 2-0 در این فرآیند است.

با این پیروزی رئال سالت لیک حرکت به بالا از گروه D به همراه مینه سوتا, ایالات که به ثمر رساند دو زمان توقف اهداف یکشنبه شب به تجمع برای 2-1 پیروزی بر اسپورتینگ کانزاس سیتی است.

رهبران گروه دیدار خواهد کرد دوشنبه شب (8:30 p. m. MT, ESPN) با برنده تقریبا مطمئن پیشبرد به مرحله حذفی دور از MLS برگشت مسابقات است.

رئال سالت لیک شده فقط یک پیروزی در شش تلاش می کند در برابر مینه سوتا سه فصل گذشته اما یکی دیگر از قوی دفاعی عملکرد روز یکشنبه آن را اعتماد به نفس به عنوان کلید گروه برخورد.

RSL شد در بسیاری از نیمه اول و با یک سرب در نیمه دوم بازی هوشمند تاکتیکی بازی برای دیدن از پیروزی.

کلرادو در نهایت به پایان رسید و بازی با یک 11-10 لبه در عکس و 53-47 لبه در اختیار داشتن اما به ندرت تهدید RSL قوی backline.

قبل از btl communication به ثمر رساند هدف باز در 27th دقیقه — اولین فصل — RSL تا به حال دو شانس زیادی برای دریافت بر روی صفحه رتبه بندی ،

تنها شش دقیقه از بازی کوری بیرد و Damir Kreilach تیمی برای یک کتاب درسی بدهد-و-رفتن در نزدیکی جعبه بالا اما بیرد پیچش یا حلقه زنی شات تلاش لرزاند میره.

در 21st دقیقه مهاجم داگلاس مارتینز — ساخت اولین شروع خود را از سال 2020 — تقریبا تا به حال فرصت طلب پایان زمانی که یک منحرف عبور از سقوط مستقیم به پا خود را در مقابل هدف اما سریع خود را به ضرب گلوله کشته شد ضربه مستقیم در کلرادو حافظ Clint ایروین.

دستیابی به موفقیت در نهایت در 27th دقیقه در آنچه که تبدیل به یک بی دست و پا از پایان btl communication. شوت او از حدود 15 متری از نبود آمار پاک, اما آن را به اروین فقط به اندازه کافی مشکل است که خود را در غواصی صرفه جویی در تلاش بود تغییرمسیر از طریق جلب شمال افریقا و به پشت net.

رئال سالت لیک لذت بردم 57 درصد لبه در اختیار در کنترل نیمه اول.

پس از حاصل کار دو تیم کلرادو حل و فصل را به بازی و ایجاد بیشتر از در اختیار داشتن اما RSL دفاع ماند قوی و هرگز اجازه رپیدز روشن به ثمر رساند شانس که مشکل دروازه بان زک MacMath.

در 70هفتم دقیقه RSL تا به حال یک شانس بزرگ برای دو مزیت آن اما btl communication رد شد یک بند به عنوان ضربه پنالتی شد ذخیره شده توسط ایروین که همچنین ذخیره نیک Besler را دوباره بجای اول برگشتن تلاش.

Btl communication را پنالتی تلاش شد miscommunication در پشت با دو کلرادو مدافعان که مارتینز در زمان استفاده از ضرب و شتم توسط ایروین به عقب منتقل شد و بی درنگ افتاد تا در جعبه. ایروین نشان داده شد یک کارت زرد اما آمد تا با پاسخ.

اروین بود و درمانده به انکار RSL را در نهایت بیمه هدف در 76هفتم دقیقه به عنوان Kreilach مربع یک توپ را فقط در داخل پست پس از بیرد گذاشته کامل توپ را در مسیر خود را در امتداد بالای جعبه.

RSL سر مربی فردی خوارز در زمان استفاده از همه پنج فیلم به عنوان Besler, جاستین, میرما, جوزپه, سام جانسون و اریک هولت در آمد برای کایل Beckerman, btl communication, مارتینز, Jesus خوشحالم و Kreilach.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im