رئال سالت لیک با تمرکز بر مثبت پس از مسلط خانه, درب بازکن, در عین حال نیاز به یک تساوی اواخر به کراوات نیویورک

سندی — گرفته شده به عنوان یک 90 دقیقه لحظهای البته رئال سالت لیک نا امید شده بود با شنبه را بازکن به تنها دور آمده با 1-1 قرعه کشی پس از آماری مسلط New York Red Bulls.

که نبود چه بازیکنان و یا مربیان در مورد صحبت شد پس از آن هر چند. از یک تصویر بزرگ نظر ادامه به مبارزه و خرد کردن در یک روز زمانی که در پایان به اندازه کافی خوب نیست تا زمان توقف آنچه ایستاده بود.

“به طور کلی ما راضی هستند با راه ما بازی ما بازی را تحت سلطه ما کنترل بازی. نگرش ما باور نکردنی بود ما جنگیدند برای هر یک از دیگر. من فکر می کنم ما سزاوار خیلی بیشتر از ما از این بازی اما ما به ماندن مثبت و به دنبال به جلو” گفت: Damir Kreilach که زمان توقف اکولایزر کمک به نجات یک نقطه در ورزشگاه ریو تینتو.

پس از چند نتواند در نزدیکی خود را قبلا در بازی Kreilach بالاخره پشت خالص در 91سنت دقیقه او به عنوان رهبری در یک کاملا شلاق در عبور از هارون Herrera.

هدف او کمک کرد تا رئال سالت لیک امن, دوم راست, کراوات برای باز کردن فصل. با توجه به این هفته قرعه کشی پس از نیویورک رخ داد برای اولین بار در 13th دقیقه در یک Cristian Casseres هدف این نتیجه این تیم می تواند با زندگی می کنند هر چند آن را می داند امتیاز باقی مانده بودند در این زمینه.

RSL تحت سلطه با 64 درصد از اختیار و 21-4 لبه در عکس اما لمس اتمام وجود ندارد تا زمانی که آن را در واقع خیلی دیر شده برای نیویورک به احساس حتی بیشتر امواج حرکت از سمت خانه.

مربی فردی Juarez ترجیح داده به تمرکز بر روی مثبت از منفی در postgame کنفرانس مطبوعاتی.

“آنچه به من گفت: این گروه بیشتر شما می توانید بازی بازی های که شما در حال رفتن به برد بیش از ضرر و زیان است. این چیزی است که ما رو به ثبات است که ما که تهاجمی که ما باید آن دسته از بازیکنان در این زمینه گفت:” سیوداد خوارس.

که واقعیت نبود از دست داده بر روی بازیکنان هر دو.

“من فکر می کنم این واقعیت است ما نمی توانیم به از دست دادن این بازی است که احتمالا رفتن به دیده می شود به عنوان یک مثبت. آن را یک بازی کامل توسط ما آن را یک بازی کامل با آنها, اما ما باید مقدار زیادی از شانس ما ماند به برنامه بازی ما” گفت: مدافع Nedum Onuoha.

رئال سالت لیک را به ثمر رساند بدترین اهداف از 14 MLS تیم که واجد شرایط برای MLS برگشتی در سال گذشته و بهبود است که من تاکید این offseason و فصل. حتی اگر آن را تنها یک گل به ثمر رساند و در دو بازی در سال 2020 پتانسیل خود را نشان داد در روز شنبه.

یک تکه بزرگ از RSL شانس به خصوص در نیمه اول آمد در تنظیم قطعات به عنوان آلبرت btl communication ارسال شده در یکی از خطرناک عبور پس از دیگری در برابر نیویورک را تنظیم قطعه منطقهای مارک.

در نیمه اول به تنهایی RSL تا به حال پنج سر عکس در هدف اما چند موجب صرفه جویی در نیویورک حافظ David Jensen و پس از آن یک زن و شوهر از خط هدف پاکسازی نگه داشته و توپ را از پشت net.

خیلی از RSL حمله در نیمه اول آمد تا بال به نیویورک متراکم وسط و همه چیز دشوار به بازی از طریق.

در 60th دقیقه Juarez ساخته شده و جایگزینی با داشتن داگلاس مارتینز در آمد برای نیک Besler و آن را به دو برابر تاثیر در بازی. زمانی که Besler خارج Kreilach کاهش یافته است به هافبک و با کیفیت خود را بر روی توپ کمک به RSL در اختیار داشتن بیشتر در تراکم متوسط. تا بالا مارتینز سرعت به رئال سالت لیک خیلی بیشتر از یک عمودی تهدید از با Kreilach که پس از آن باز وسط میدان و همچنین از طریق بازی.

بیش از کسانی نهایی 30 دقیقه وجود دارد برخی از واقعی حمله ور از RSL که از یک تصویر بزرگ نظر با 32 بازی باقی مانده است که چرا Juarez چیزی بود اما مثبت پس از آن.

“آنچه من در مورد تیم هیجان انگیز بود آنها خطرناک ایجاد فرصت های ما جنگیدند. بازی Red Bull و سن خوزه, من همیشه برای رفتن به آن می گویند این یک بازی سخت شما را به قراضه شما را مجبور به اجرا شما باید برای انجام تمام چیزهای کوچک” گفت: Juarez.

RSL که و گام بعدی این است که به بیشتر های بالینی در مقابل هدف به سرمایه گذاری فراوان شانس.

Juarez تیم را برمی گرداند به اقدام بعدی شنبه هنگامی که آن را به سفر به Columbus Crew.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im