رئال سالت لیک را نگاه کنید به ‘را در مبارزه اول” هنگامی که آن چهره قوی مینه سوتا

سالت لیک سیتی — تنها یک تیم در MLS امن حداکثر امتیاز از آن بازی های 2020 — هر دو قبل و بعد از COVID-19 — و در روز جمعه رئال سالت لیک بعدی تیم وظیفه با کاهش سوتا موجو.

کانزاس سیتی تا به حال یک شانس بزرگ در گروه D افتتاحیه یکشنبه اما مینه سوتا بسیج برای MLS بازگشت به پیروزی با دو گل در زمان توقف و گره خورده است با RSL در بالای گروه با سه امتیاز است.

رهبران گروه دیدار جمعه شب (8:30 p. m., ESPN) با برنده مطمئن باشید از یک نقطه در دور حذفی.

“ما می دانیم که آن را برای رفتن به یک بازی دشوار است. مینه سوتا بازی واقعا خوب است و بسیاری از اعتماد به نفس بنابراین ما در حال رفتن به بیرون بروید و آن را همه ما آن را از بهترین های ما به ضرب گلوله کشته و امیدوارم ما می توانیم برنده شدن و رسیدن به دور بعد گفت:” RSL کاپیتان Kyle Beckerman.

Beckerman بازی 67 دقیقه در RSL پیروزی کلرادو در روز یکشنبه قبل از اینکه زیرنویس با گرفتگی عضلات, اما او گفت: او خوب و آماده برای روز جمعه اگر بر نامیده می شود.

RSL مربی فردی Juarez گفت: در سرب تا به MLS برگشت مسابقات که او برنامه ریزی شده با استفاده از چرخش بازیکنان به مبارزه با متراکم برنامه و اورلاندو گرما بنابراین انتظار می رود برخی از تغییرات به صف در روز جمعه.

هر کس در صف Beckerman گفت: Real Salt Lake نیاز خود را “مبارزه برای اولین بار.” او گفت: کیفیت می آیند پس از آن, اما در ابتدا و قبل از هر چیز نشان مینه سوتا آن را نمی خواهد بود آسان به بازی از طریق.

RSL را که به کلرادو در طول نیمه اول روز شنبه پس از آن ایجاد شانس از آن سخت کار دفاعی.

“ما انتظار بازی بسیار سختی گفت:” سیوداد خوارس. “ما می دانیم که اگر ما می خواهیم به رقابت با آنها ما را به outmatch انرژی خود را. که رو به پایه و اساس حداقل از این بازی و سپس از آنجا امیدوارم تاکتیک های ما در انتخاب تاکتیک های مناسب.”

Sporting Kansas City نشان داد این طرح در برابر مینه سوتا از طریق اولین 90 دقیقه یکشنبه گذشته اما پژمرده در زمان توقف به عنوان فشار نصب شده بازی با فقط 10 مردان است.

مینه سوتا صاحب یک 3-1-2 تمام رکورد زمان در برابر رئال سالت لیک از جمله 3-1 پیروزی در تازه ترین matchup سپتامبر گذشته.

در مینه سوتا در دو بازی قبل از MLS تعلیق در مارس 12 این گل هشت گل در دو بازی. پس از ضمیمه در بیش از دو برابر شهر کانزاس آن منجر MLS با 10 گل به ثمر رساند. RSL در ضمن گره خورده است برای بدترین اهداف مجاز فقط در یکی از سه بازی.

Corralling کوین Molino که منجر مینه سوتا با سه گل در سال 2020 خواهد بود یکی از کلیدهای.

“کوین Molino, زمانی که او سالم او یک بازیکن بسیار ابریشمی می توانید نمره و کمک به طوری که او کسی را قطعا نگه داشتن چشم در گفت Beckerman.

RSL نهایی گروه بازی خواهد بود چهارشنبه آینده مقابل کانزاس سیتی است. با پیروزی جمعه اگر آن را امن یک نقطه در دور حذفی که اجازه خواهد داد که Juarez برای استراحت و برخی از او به طور منظم در گروه آخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>