مرتب کردن صندلی عرشه در COVID, نژاد, نظر سنجی و بزرگ آمریکایی آزمایش

weird_carnage-post.jpg

در حال حاضر out-and-out فرار از کار دموکراتیک آزمایش

مرسی. به نظر می رسد تنها چیزی که پناهگاه پسر خوب در طاس است-مواجه-و-رهبری انکار: با هرج و مرج در همه طرف او را تقریبا به طور فزاینده پرتاب کردن دست خود را در سخت کار آمریکا دموکراتیک آزمایش و بارها و بارها برروی آن بکشید صندلی عرشه در کشتی تایتانیک بنابراین او می تواند سفارش خود باقی مانده, عوامل عصبانی-کودک نو پا مانند به چشم پوشی از رشد توده بدن و افزایش سرعت کامل پیش رو است. این هفته COVID موارد در آمریکا افزایش یافت و به بیش از دو میلیون 116,000 مرگ و میر – میزان 340 در هر میلیون نفر است که 100 برابر بدتر از چین و در سطح بالا و مقامات بهداشت عمومی تماس بگیرید “آمریکایی شکست.” آنها همچنین با هشدار به هنوز هم به سرعت در حال افزایش موارد در حداقل 21 متحده با بیش از یک دوجین از دیدن رکورد موج حتی در حالی که بسیاری از کشور کورکورانه lumbers نسبت به بازگشایی میان نصب بیکاری و توفنده بازار است. در مواجهه با خیلی وخیم اخبار پس از ماهها پیوسته دروغ ناامید کننده با طعم ظاهری لرزشی و انگشت اشاره و اعلام کرد ما yuge نرخ مرگ یک “نشان افتخار” مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته جسورانه رویه جدید – آن را نادیده گرفت. به معنای واقعی کلمه. مانند poof. همه رفته اند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

حداقل او تا این هفته از زمانی که مبارزات انتخاباتی خود را به حال به اذعان گریم واقعیت به نقطه خود را خاموش قلاب برای آن است. چرا که آنها را برای کار چندساله باهم مردی که در دهه رفلکس به شکایت اول و فکر می کنم بعد آنها با صدور یک هشدار به هفته آینده نازی-تجمع را برانگیخت در تولسا – به زودی بسته بندی فربه شانه به شانه در یک 19,000 شخص عرصه به احتمال زیاد بدون ماسک در بینایی است که اگر آنها به این ویروس در آنها واقعا نمی مراقبت, آیا شما? رسمی خود را نرم و ملایم را: “ما به دنبال به جلو به این فوق العاده ای جمعیت و شور و شوق.” به دلیل تهمت را باور جهانی است به شدت با آن شور و شوق حمایت دادخواهی تهدیدات وی با ذکر این که او باعث نظرسنجی سی ان ان نشان دادن او انتهایی بایدن با 14 امتیاز او صادر شده بس-و-دست برداشتن نامه انفجار یک “ساختگی نظرسنجی به علت رای دهندگان سرکوب” هاف این راستا با چند دیگر نظرسنجی ها – ABC اخبار/Washington Post, NBC News/Wall Street Journal, Fox News – و واقعیت است. پاسخ از سی ان ان مات و مبهوت بخش حقوقی به خود “در واقع و از نظر قانونی بی اساس” تهدید: “این اولین بار است که در آن 40 سال سابقه سی ان ان شده بود تهدید به اقدام قانونی به دلیل یک سیاستمدار آمریکایی (کرد) و نه مانند سی ان ان نتایج نظر سنجی.” آنها با اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن است “به انتشار خود نقد. این که چگونه آزادی بیان کار می کند. این راهی آمریکا شد.”

آن را نیز راه و روش آمریکایی در اعتراض به بی عدالتی چیز دیگری تهمت فقط می تونم این روز است. پس از صرف روز پنهان و نرده و تعهد به “تسلط” متمرد اوباش توسط haplessly برگزاری وارونه مقدس او رفت و به دالاس شنبه به اتهام دور جدول در مسابقه و پلیس که به عمد توبیخ شهرستان سه تا از بالا, سیاه, مقامات مجری قانون – یک رئیس پلیس کلانتر و دادستان منطقه – و دالاس’ بسیاری از رهبران آمریکایی آفریقایی تبار. با وجود آن rebuffs و واقعیت این رویداد در یک محافظه کار انجیلی همه سفید مگا کلیسا کاخ سفید اصرار او می خواهم بشنوم “تنوع انداز” – نازی به KKK? – در مورد نژادی و بی عدالتی است. در پایان او سفید-سگ-و-تسویه حساب نشان می دهد به وضوح دگرگون: مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش با استفاده از گاز اشک آور در مینه سوتا معترضان توصیف نیروی استفاده شده توسط ملی Guardsmen که معلوم صادر شد سرنیزه از قبل به عنوان “مثل یک چاقو برش کره” و “یک صحنه زیبا من شما را هرگز فراموش نکنید” اشاره کرد که “در پایان آن شب و آن شب کوتاه همه چیز خوب بود” چنگ خسته استعاره که “بدون توجه به جایی که شما بروید شما بد سیب و وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از آنها” در میان پلیس به نام meaninglessly برای پلیس به استفاده از “زور با شفقت” و پیش بینی کرد که غلبه بر نژادپرستی را “به سرعت بروید و آن را به راحتی” قبل از رفتن به $10 میلیون کمپین شام با اهدا کنندگان پرداخت $580,600 هر یک برای یک وعده غذایی و سوغات عکس. در یک روباه مصاحبه روز بعد تهمت معترضان به نام “شورش” و mused که chokeholds “صدا بسیار معصوم و بنابراین کامل” پس دالاس ثابت کرد واقعا تعلیم لحظه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد ترکیب کسانی که سخت به دست آورده درس هنگامی که او در سخنرانی پذیرش خود را در جمهوریخواه در جکسون در آگوست 27, است که در سالگرد 60 از حمله وحشیانه سیاه جکسون ساکنان توسط اوباش brandishing بیس بال خفاش ها و تبر دسته شناخته شده به عنوان “تبر دسته شنبه.” کنوانسیون خواهد بود ad-hoc امر: پس از کارولینای شمالی فرماندار حاضر به شل COVID راهنمای اصلی رویداد در شارلوت ایران نقل مکان کرد و آن را به فلوریدا, اما تصمیم گرفتم به اسکراب ترین حزب رسمی کسب و کار. بسیار بطور غیر عادی و مرموز آن را نیز قطع نوشتن یک حزب جدید پلت فرم – معمولا در مورد ایده ها و مسائل و تصمیم به فقط بازیافت 2016 پلت فرم است که پس از تاریخ این وعده چیزهایی مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر انجام, نادیده های متعدد به موقع تغییرات و مسائل و شامل بیش از سه ده حملات “دولت فعلی” و “زمان رئیس جمهور” بود که اوباما. برخی از GOPers نگرانی های قدیمی/پلت فرم جدید خواهد بود “تن-ناشنوا” – بله فکر می کنم ؟ – و کلام آن است جارد و برخی از نوکران مجموعه ای برای نوشتن یک پلت فرم جدید, اما آنها به دلیل آه خسته کننده و واقعا چه چیزی وجود دارد به می گویند علاوه بر نفرت و ترس و حرص و آز انکار تکرار کنید. به مورخ هدر Cox Richardson, ترک نوشتن یک حزب پلت فرم “مرکزی هدف از یک گردهمایی سیاسی به نظر می رسد قابل توجه ورود اوباما رهبران یا مدیریت نمی تواند و یا نمی توان زحمت با اصول ما سیستم سیاسی” هستند و فقط رفتن کامل بی فکر MAGA و هرگز به ذهن کل کثیف نماینده دموکراسی چیزی. یا زشت واقعیت: در روز جمعه, تولسا دیدم بزرگترین تا کنون سنبله در COVID موارد است. اما مطمئن مختلط کسانی که صندلی و سرعت کامل پیش رو است.

weird_med_ezxjp0xxkaaplkt.jpg

weird_dump_trump_and_everyone_evd59ujvaa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im