دستور العمل: برنده ویژه که قلب کسی با این نیش اندازه ولنتاین رفتار

سیاه و سفید-پایین Tartlets ریزه اندام, شکلات, مینی, کیک, خوشمزه, روز ولنتاین رفتار میکند. نیش می زنند به اندازه بخش آنها را آسان تر به خوردن بیش از سنتی-حجم کیک. و آن را آسان تر برای قرار دادن چند تا از آنها را به عنوان یک هدیه از اندازه زیبایی.

یک زن و شوهر از وسایل آشپزی را می توانید تهیه ساده تر است. یک حرکت شبیه چمچه زنی بستنی (اندک 2-قاشق اندازه) باعث می شود اضافه کردن خمیر شکلات به tartlet فنجان سریعتر و جلوگیری میگذرد. کوچک افست کفگیر مفید برای از بین بردن سرد پخته tartlets از مینی مافین تابه.

سیاه و سفید-پایین Tartlets

عملکرد: حدود 5 ده

مواد تشکیل دهنده

8 اونس پنیر خامه ای در دمای اتاق

1 تخم مرغ بزرگ

1/3 فنجان به همراه 1 فنجان شکر تقسیم با استفاده از

1/8 قاشق چای خوری به همراه 1/2 قاشق چای خوری نمک, تقسیم, استفاده از

1 فنجان semisweet chocolate chips

1 1/2 فنجان آرد همه منظوره

1/4 فنجان پودر کاکائو

1 قاشق چای خوری جوش شیرین

1 فنجان آب

1/3 فنجان روغن نباتی

1 قاشق غذا خوری عصاره وانیل

1 قاشق غذا خوری سرکه

1 فنجان گردو تست یا گردو

1 قاشق غذا خوری شکر

طبخ یادداشت: به نان و آجیل و محل آنها را در یک لایه در rimmed ورق پخت. پخت در 350 درجه فر تا زمانی که به آرامی browned در حدود 5 تا 7 دقیقه است. سازمان دیده بان آجیل با دقت آنها تمایل دارند که به راحتی می سوزاند.

روش

1. پیش گرم کردن فر را به 350 درجه می باشد. خط mini-قوطی با مینی کاغذ آستر.

2. در برقی همزن دستی مخلوط پنیر خامه ای تخم مرغ 1/3 فنجان شکر و 1/8 قاشق چای خوری نمک تا مخلوط و صاف است. اضافه کردن تراشه های شکلات و مخلوط کنید تا ترکیب. در یک جداگانه کاسه بزرگ ترکیب آرد 1 فنجان شکر, پودر کاکائو نوشابه و 1/2 قاشق چای خوری نمک; هم بزنید و به مخلوط. اضافه کردن آب و روغن و وانیل و سرکه ها; هم بزنید تا به خوبی مخلوط.

3. جای آجیل و 1 قاشق غذا خوری شکر در یک پردازنده مواد غذایی; پالس روشن و خاموش تا آجیل تقریبا خرد شده.

4. پر کردن هر یک از 1/3 فنجان پر از کاکائو مخلوط. اضافه کردن به اندازه کافی از این مخلوط پنیر خامه ای برای پر کردن فنجان 2/3 کامل. نم نم با آجیل مخلوط. پخت در تفت دهید 350 درجه فر به مدت 20 تا 22 دقیقه یا تا زمانی که شکلات بخش استوار است به لمس است. خنک در ظرف در مجموعه سیم دندانه دار کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر