شکستن رکورد طوفان گرمسیری پری فرم کردن اقیانوس اطلس در سواحل


مساحت رگبار و رعد و برق است که پیش بینی شد و مورد نقد و تمام هفته را توسعه داده است به طوفان گرمسیری پری در سواحل کارولینا اضافه کردن به چه شده است غیر منتظره ای شلوغ شروع به 2020 کومودو ،

در آن 11 p. m. به روز رسانی ملی طوفان مرکز گفت: Fay واقع شده بود در حدود 85 کیلومتری شمال-شمال شرق Cape Hatteras, N. C., و حدود 140 مایل در جنوب Ocean City, Md. طوفان شد, سفر به شمال در 8 مایل در ساعت با حداکثر پایدار باد از 45 مایل در ساعت.

تبلیغات

یک طوفان گرمسیری هشدار بود در اثر coast از کیپ می, N. J., برای تماشای تپه, R. I. از جمله جزیره لانگ و لانگ آیلند صدا.

تشکیل پری روز پنج شنبه بعد از ظهر در حال حاضر ششم نام طوفان در اقیانوس اطلس در سال جاری اجازه می دهد تا یک رکورد دیگر به آن اضافه شود به کتاب آن را به عنوان اولین نام “F” طوفان به فرم در حوضه در عصر ماهواره است که قدمت آن به دهه 1960 است.

“پری خواهد بود بیشتر باران های سنگین تولید اما هنوز هم می تواند به ارمغان بیاورد gusts باد از 50 تا 60 مایل در ساعت در طول مناطق ساحلی شرقی جزیره و بیش شرقی مناطق ساحلی از جدید انگلستان” AccuWeather ارشد هواشناس و منجر طوفان کارشناس دن Kottlowski گفت.

وجود دارد هیچ دیگر قابل توجه داوطلبان گرمسیری افسردگی یا طوفان بیش از حوضه اقیانوس اطلس در این آخر هفته.

آبهای اطراف سواحل و سازه های دریایی از کارولینای شمالی از طریق بخش پایین تر از اواسط اقیانوس اطلس هستند به اندازه کافی گرم حدود 82 درجه در مکان های مختلف به حمایت گرمسیری سیستم در حالی که باد برشی در منطقه قوی است.

تبلیغات

وزش برشی تغییر در جریان هوا را در سطوح مختلف جو و تغییر در جهت جریان هوا در افقی بالاتر از سطح دریا. باد قوی برشی می تواند به جلوگیری از طوفان و سیل یا طوفان از تقویت.

سیستم هوا به راندگی در کل شمال به جنوب, ردیابی از طریق این آخر هفته. این مسیر را از ویژگی های مناسب در طول mid-Atlantic coast و داخلی بیش از انگلستان و آتلانتیک کانادا.

“دقیقا چگونه نزدیک به ساحل این آهنگ آن را به عنوان حرکت شمال به طور کلی دیکته چقدر تقویت گیرد” AccuWeather ارشد هواشناس سفت Adkins گفت.

“یک مسیر 100 کیلومتری mid-Atlantic coast افزایش احتمال تقویت به وزش طوفان گرمسیری به عنوان سیستم خواهد بود بیش از آب گرم برای یک دوره طولانی تر از زمان به عنوان مخالف به آغوش ساحل و یا فقط خشکی ساحل” Adkins توضیح داد.

در حالی که یک “آغوش-به-ساحل” سناریو ممکن است هنوز هم اجازه می دهد افسردگی به شکل و حفظ خود و یا رسیدن به حداقل طوفان گرمسیری وضعیت فوری آبهای ساحلی به میزان قابل توجهی سردتر از کسانی که بیش از جریان خلیج فارس و زمین ارائه خواهد شد بسیاری از مقاومت در برابر باد. که اصطکاک مقاومت را محدود می کند تقویت.

تقویت به یک طوفان پیش بینی نیست و در این زمان بدون توجه به اینکه آیا یا نه این سیستم آغوش ساحل و یا به موازات ساحل دریایی.

بارش باران های سنگین با قابلیت تمایل به محدود فوری mid-Atlantic coast را از شنبه به یکشنبه شب. بارندگی سنگین می تواند به اندازه کافی منجر به جاری شدن سیل شهری مشکلات.

تبلیغات

Mid-Atlantic شهرستانها که به احتمال زیاد برای دریافت بارندگی از ویژگی های عبارتند از: Norfolk, Va.; Salisbury, Md.; دوور Del.; Atlantic City, n. y.; و شهر نیویورک است.

کسانی که با برنامه های در ساحل ممکن است آنها را قطع بارندگی و محلی توفانی بادها برای حدود 12 تا 24 ساعت دوره تا طوفان بگذرد.

به طور کلی 1 اینچ تا 3 اینچ از باران انتظار می رود که از گرمسیری سیستم در طول mid-Atlantic coast اما مقادیر بالاتر ممکن است از شمال نیوجرسی به انگلستان جدید در سطح محلی است.

به عنوان طوفان حرکت شمال این آخر هفته برخی از سنگین باران است که به احتمال زیاد برای قرار دادن سمت غرب است. همراه با این جغرافیای جدید انگلستان است که گسترش دورتر به سمت شرق به اقیانوس اطلس تولید باید از خوراندن بارندگی برای یک زمان بیش از حد از این منطقه از طریق پایان هفته و به شنبه.

این به این معنی است که بسیاری از جدید انگلستان است که در بدتر شدن وضعیت خشکسالی می تواند با فرو نشستن گرمسیری سیستم فرض کنید این آهنگ فقط داخلی.

کلی 2-3 اینچ باران به نظر می رسد به احتمال زیاد بیش از انگلستان با محلی مقدار به 4 اینچ امکان پذیر است. هرچند که ممکن است تغییر در مسیر و قدرت گرمسیری سیستم.

بسته به قدرت از طوفان و وزش باد و باد از سمت اقیانوس اطلس باعث بالا-طبیعی جزر و مد سطح. جزئی ساحلی جاری شدن سیل در زمان جزر و مد بالا می تواند رخ دهد به عنوان ویژگی حرکت مینمودند ،

تبلیغات

بدون در نظر گرفتن دریاها خواهد ساخت به سطح متوسط و پاره کردن جریان در افزایش قدرت و تعداد تا بعد از طوفان گذشت به خوبی به شمال این آخر هفته.

به جای مستقیم گرمسیری تاثیر مناطق دورتر غرب را تحت تاثیر نزدیک شدن غیر گرمسیری سیستم این آخر هفته. که قابلیت تولید خواهد شد یک راه باریک از خوراندن و رگبار و رعد و برق بیش شرقی دریاچه های بزرگ, دره اوهایو و مرکزی Appalachians و سپس از اقیانوس اطلس در سواحل بعد در آخر هفته.

در حالی که مناطق غرب و سواحل و جدید انگلستان ممکن است گول زدن گرمسیری سیستم باران را حرکت در خارج از مناطق استوایی بدون در نظر گرفتن.

در پی گرمسیری ویژگی در امتداد سواحل اقیانوس اطلس در این هفته مشابه راه اندازی می تواند اجازه می دهد در عین حال یکی دیگر از گرمسیری سیستم به آرامی دم در حدود همان منطقه در هفته آینده.

AccuWeather طرح شلوغ فصل پیش رو با 14 تا 20 به نام طوفان گرمسیری هفت تا 11 طوفان و چهار به شش طوفان است. پنج طوفان گرمسیری در حال حاضر در کتاب فصل با دو ایالات متحده landfalls.

پری تا مقامش را از دست بدهد دیگر ورود در یک لیست طولانی از سال 2005 طوفان گرمسیری برگزار شد که در اوایل فصل پرونده پس از ماهواره دوران 1960s. اولین ششم-به نام طوفان ثبت شد فرانکلین در طول شکستن رکورد 2005 کومودو همان فصل تولید شده است که طوفان کاترینا در اواخر ماه اوت. فرانکلین تشکیل شده در جولای 21, نزدیکی مرکزی باهاما و سفر شمال شرقی به خوبی به شرق ایالات متحده در ساحل. طوفان نه رسیدن به قدرت طوفان.

تبلیغات

این آخر هفته گذشته, Edouard شد اولین پنجم طوفان گرمسیری در هر کومودو از ماهواره دوران 1960s. در جولای 5, Edouard ضرب و شتم از امیلی که تشکیل شده در جولای 12 و رفت تا تبدیل به یک دسته 5 طوفان در دریای کارائیب در سال 2005 توسط یک هفته.

کریستبل شد اولین “C” به نام طوفان در تاریخ ثبت شده برای این اطلس در ژوئن 2, یک شاهکار است که به طور معمول رخ نمی دهد تا حدود اواسط ماه اوت است. طوفان رفت و به تصادف در ساحل در امتداد سواحل خلیج فارس که آن را به راه انداخته باران سیل. دالی دوم-اولین “D” نام طوفان تا کنون در حوضه اما از آن نقل مکان کرد به دریا بدون تأثیر زمین.

آرتور و برتا به عنوان به خوبی به عنوان دالی شکل گرفته در همان نزدیکی آبهای سواحل شرقی ایالات متحده در این فصل است. هر دو آرتور و برتا تشکیل شده در مارس قبل از مقامات شروع فصل طوفان در تاریخ 1 ژوئن.

به دنبال فراتر از پری بعدی دو نام طوفان در اقیانوس اطلس لیست برای سال 2020 هستند گونزالو و هانا.

2005 فصل طوفان همچنین دارای اولین تاریخ برای طوفان گرمسیری از طریق حرف “K” زمانی که کاترینا تشکیل شده در Aug. 24. Gert تشکیل شده در جولای 24, 2005 توسط مدیر در Aug. 3. نام هاروی در نهایت بازنشسته پس از 2017 فصل های مختلف هاروی آورده ویرانگر سیل به تگزاس.

از آنجا که این منطقه در امتداد ساحل اقیانوس اطلس باقی خواهد ماند بی قراری از طریق اواسط جولای آن است که از این سوال برای یکی دیگر از ویژگی های گرمسیری به شکل گرفتن در آن منطقه است. شانس هستند در برابر هر گونه عمده گرمسیری سیستم در آن منطقه در هفته آینده. پیش بینی می گویند این احتمال وجود دارد سیستم های شبیه به چه بوده است تشکیل تا کنون در این سال در اقیانوس اطلس مانند افسردگی گرمسیری و طوفان را توسعه دهد.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de