شکستن رکورد گرم آب و هوا انتظار می رود در سراسر جهان به عنوان انسانی ناشی از بحران آب و هوا در حال حاضر به عنوان قدرتمند به عنوان ال نینو اثر می گوید: WMO

به عنوان کشورهای عادت به هوای سرد و برفی زمستان گزارش شکستن رکورد آب و هوای گرم در این فصل کارشناسان هواشناسی در روز دوشنبه پیش بینی کرد که دمای هوا بیش از چند ماه آینده نیز خواهد بود گرمتر از حد معمول—حتی بدون اثرات ال نینو.

در آن ال نینو/نوسان جنوبی (ENSO) به روز رسانی سازمان جهانی هواشناسی (WMO) گفت که به طور طبیعی اتفاق می افتد و ال نینو پدیده تنها 20 تا 35 درصد احتمال وقوع بین ماه های مارس و اوت سال 2020 است. آب و هوای گرم معکوس ال نینو اثرات, اما, است که 55 تا 60 درصد احتمال دارد در طول همان دوره زمانی.

“حتی ENSO خنثی ماه در حال گرم تر از در گذشته به عنوان هوا و دمای سطح دریا و اقیانوس گرما افزایش یافته است با توجه به تغییر آب و هوا” گفت: WMO دبیر کل Petteri Taalas در بیانیه ای. “سیگنال از انسان ناشی از تغییر آب و هوا است در حال حاضر به عنوان قدرتمند به عنوان این که از عمده نیروی طبیعت است.”

ال نینو که شامل تغییرات در اقیانوس آرام دمای سطح و در “پوشاننده گردش جوی” را به عنوان WMO نوشت: در ارتباط با خشکسالی و دیگر حوادث آب و هوایی در ارتباط با درجه حرارت گرمتر.

حتی بدون پدیده بالاتر از متوسط دمای سطح دریا در حال انتظار در هر دو گرمسیری و غیر مناطق گرمسیری در چند ماه آینده منجر خواهد شد که به غیر منتظره آب و هوای گرم بر روی زمین نیز هست.

این WMO گزارش آمد که مقامات از سراسر جهان گزارش شده است که شهرها و کشورها در تعدادی از مناطق در حال تجربه غیر منتظره ای گرم و زمستان.

مسکو را به حال خود گرمترین فصل زمستان در 200 سال از رکورد نگه داشتن و با درجه حرارت متوسط 32.3 درجه فارنهایت—اولین زمستان شهر را تجربه کرده است با میانگین دمای بالاتر از نقطه انجماد. داده است هنوز هم در حال ضبط در سراسر روسیه واشنگتن پست گزارش داد و کل کشور ممکن است مجموعه ای از یک گرم-آب و ضبط این زمستان.

ژاپن و فرانسه نیز خود را ثبت گرمترین زمستان.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

تعدادی از شهرستانها عادت به برفی زمستان را دیدم کمی به هیچ بارش برف در این سال; هلسینکی, فنلاند, ثبت کل تجمع 0.2 سانتی متر تمام زمستان بدون برف در ژانویه و فوریه. در ایالات متحده, واشنگتن d. C. ثبت شده کمتر از یک اینچ از برف این زمستان در مقایسه با متوسط آن بارش برف بیش از 15 اینچ. شهر نیویورک نیز ثبت شده آن حداقل دومین برفی زمستان تا کنون.

در رسانه های اجتماعی, آب و هوا و کارشناسان ثبت تعداد غیر منتظره ای گرم و زمستان در سراسر جهان با پست‘s سرمایه آب و باند تماس با برخی از سوابق “شگفت آور است.”

“با بیش از 90% انرژی به دام افتاده توسط گازهای گلخانه ای وارد اقیانوس, اقیانوس گرما مطالب در سطح رکورد” گفت: Taalas. “بنابراین 2016 شد گرمترین سال در تاریخ ثبت شده به عنوان یک نتیجه از یک ترکیب قوی ال نینو و انسانی ناشی از گرمایش جهانی است. 2019 دوم گرمترین سال در تاریخ ثبت شده حتی اگر وجود نداشت قوی ال نینو. ما فقط به حال گرمترین ماه ژانویه در سابقه بوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>