پروو — یک همه پرسی با هدف تغییر پروو شهرستان شورای تصمیم به اجازه می دهد تا به پنج کارخانه های لبنی برای باز کردن به منطقه مرکز شهر موفق به کسب امضا به اندازه کافی برای اضافه شدن به انتخابات ماه نوامبر.

این پروو شهرستان ضبط انجام بازشماری طومار امضا در حضور یکی از این طومار حامیان با نمایندگان یوتا منشی شهرستان با توجه به اعلام در پرووو شهردار میشل Kaufusi صفحه وب.

“نتیجه بازشماری شد که این طومار حامیان مالی ارائه شده بود 3,069 گواهی نام اعلام این خبر گفت:. “این نه دیدار با نیاز 3,157 گواهی نام. بنابراین دادخواست است واجد شرایط برای رای گیری.”

این خبر نیز به اشتراک گذاشته شده در پرووو شهر حساب توییتر.

اگر همه پرسی دریافت کرده بود به اندازه کافی پشتیبانی را شامل می شود در ماه نوامبر سال 2020 رای گیری سوال می شده اند رای گیری در کلاس F آبجو مجوز ندارد و اگر وجود دارد باید brewpubs یا نه, با توجه به یک داستان در روزنامه هرالد منتشر شده در اوایل این ماه.

Kaufusi اذعان کرد که این موضوع “بحث برانگیز” در نظرات به the Herald.

“من درک مشغول شهروندان که می خواستم این را به یک شهروند رای” Kaufusi مقاله گفت. “با این حال به آستانه مورد نیاز بود ملاقات کرد. مهم نیست که طرف شما در ‘brewpub’ بحث در این شهر باید احترام به خط روشن از قانون در تعیین اینکه آیا یک رفراندوم دادخواست واجد شرایط برای رای گیری. ما می دانیم این است که یک مسئله بحث برانگیز در جامعه ما و ما دوباره با قدردانی از کار حامیان مالی, منشی شهرستان و شهر ضبط و در این موضوع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de