عدم پلوسی به نظر جهانی پرداخت نقدی در پاسخ به کروناویروس همه گیر ‘دیوانه کننده’ می گویند ترقی خواهان

ترقی خواهان فوران با سرخوردگی و خشم شنبه بیش از روز از گزارش که مجلس نانسی پلوسی نمی خواهد در نظر گرفتن پرداخت های نقدی برای آمریکایی ها بدون استفاده-تست با وجود مداوم شیوع کروناویروس است که زمین اقتصاد آمریکا تقریبا متوقف.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همکار خود خواهان گرفته اند این فرصت را به outflank پلوسی و آمریکا در پرداخت منجر به خشم از سمت چپ.

“من واقعا نمی دانم که چگونه به توصیف چگونه دیوانه کننده آن است که جمهوری خواهان و تهمت مقامات به چپ از کنگره Dem رهبری در این مسئله ایم” فعال اردن Uhl.

مستقیم پرداخت نقدی خواهد بود مرهم به زخم خمیازه چپ در اقتصاد ایالات متحده با این بیماری همه گیر.

“ما ثروتمندترین کشور در تاریخ بشر و کمترین هزینه های استقراض از هر گونه عمده دولت در این سیاره و در نتیجه به راحتی می توانیم برای جلوگیری از همه گیر و نگه داشتن مردم خوب ما مشروط به طور همزمان” اریک Levitz نوشت: روز شنبه برای مجله نیویورک. “همه ما باید برای کنگره برای غلبه بر آن خرافات در مورد کسری بودجه و تامین اقتصاد با بسیاری از تریلیون ها دلار در محرک است که حتی بسیاری از مرکز-راست اقتصاددانان می گویند ما نیاز داریم.”

به عنوان بحران عمیقتر سیاسی زمین در پرداخت پول نقد منتقل شده substantitally با هر دو حزب در کنگره برای حمایت از این پیشنهاد.

به عنوان واشنگتن پست در گزارش های پیشنهادی از سوی کاخ سفید و Pelosi هر دو باید برخی از محدودیت های هر چند کالیفرنیا از حزب دموکرات طرح به نظر می رسد پیچیده تر است:

در روز سه شنبه وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: کنگره جمهوری خواهان که کاخ سفید شد به قرار دادن با هم یک بسته است که از ارسال 250 میلیارد دلار در چک تا پایان مارس هر چند آنها می تواند به معنای آزمایش به برخی از درجه معنای خانواده های ثروتمند نمی خواهد آنها را دریافت کنید.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

[…]

به طور جداگانه مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) پشتیبانی از بیشتر هدف رویکرد به کسانی که در سخت ترین ضربه هر گونه رکود اقتصادی به عنوان مخالف به ارسال پول به هر آمریکایی و Pelosi می خواهد از این طریق قابل استرداد اعتبار مالیاتی گسترش بیکاری و احتمالا مستقیم پرداخت های نقدی به عنوان به خوبی.

“نانسی پلوسی رسما به حق تام پنبه در حمایت اقتصادی برای خانواده های آمریکایی” HuffPost خبرنگار ژاک کارتر توییتی در روز یکشنبه. “این است که در مجموع شکست حزب دموکرات رهبری است.”

Pelosi معاون رئیس ستاد جلب Hammill در توییتر شنبه تاکید کرد که هر گونه کمک “باید هدفمند” برای گوینده به آن را تایید, نقاشی بیشتر خشم از سمت چپ.

“چرا ؟” خواسته نیویورک تایمز مقاله نویس Jamelle Bouie. “اگر ما توافق دارند که این بحران آشکار و فوری و ما می دانیم که هدف قرار دادن دقیق طول می کشد زمان و تلاش اداری, چرا که یک نیاز در زمانی که شما به سادگی می توانید با خرج کردن بودجه *در حال حاضر* جمع آوری و از درآمد بالا گیرندگان *بعد*?”

جدید اجماع جمهور Saikat Chakrabarti بود و مات و مبهوت در پلوسی مقاومت به پرداخت برای همه آمریکایی ها است.

“این دیوانه وسواس در Dem رهبری با دنبال ‘مناسب’ نه ‘انجام بیش از حد’ در مورد به عنوان غیر عملی و مجنون به عنوان شما می توانید در صورت از یک بیماری همه گیر” Chakrabarti توییتی.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), یک نامزد برای سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده پیشنهاد 2 تریلیون دلار بسته از جمله پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است. روزنامه نگار واکر Bragman روز چهارشنبه با اشاره به پوچی تهمت بودن نزدیک به ساندرز در امداد از دموکراتیک رهبری است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن که bungled اوایل پاسخ به coronavirus شروع به اقدامات شبیه برنی ساندرز’ طرح—ماهانه چک ramping تا تولید از طریق دفاع تولید عمل انجماد سلب حق مالکیت و مشفق” گفت: Bragman. “در حالی که همه Dems فشار چیزهایی مانند تخفیف مالیاتی. گیج کننده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im