Regeneron به راه اندازی فاز 3 آزمایش آنتی بادی ‘معجون’ به صورت COVID-19

6 جولای (فردا) — داروسازی Regeneron اعلام کرد قصد دارد روز شنبه برای شروع فاز 3 آزمایش های بالینی از “دو آنتی بادی کوکتل” برای استفاده به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19.

فاز 3 محاکمه آخرین مرحله از ارزیابی به مواد مخدر در روند تصویب را ارزیابی توانایی کوکتل به نام REGN-COV2 برای جلوگیری از عفونت در میان مثلا افرادی که تا به حال “نزدیک قرار گرفتن در معرض” به کسی که با COVID-19 شرکت, مقامات گفت.

تبلیغات

COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, SARS-CoV-2.

“ما در حال اجرا به طور همزمان تطبیقی آزمایشات به منظور به حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است به ارائه یک راه حل بالقوه برای پیشگیری و درمان COVID-19 عفونت حتی در میان جریان جهانی همه گیر” دکتر George D. Yancopoulos, Regeneron بنیانگذاران جمهور و افسر ارشد علمی در بیانیه ای گفت:.

فاز 3 دادگاه را اجرا Regeneron و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. کوکتل است که اداره به عنوان یک تک IV تزریق است که به طور همزمان تحت فاز 2 و 3 آزمایش های طراحی شده برای تست توانایی خود را برای درمان در بیمارستان بستری و غیر بستری بیماران که COVID-19 ،

این آنتی بادی کوکتل نتیجه تحقیقات توسط شرکت دانشمندان که در آن هزاران انسان کامل آنتی بادی تولید شده توسط Regeneron اختصاصی VelocImmune موش مورد بررسی قرار گرفت همراه با آنتی بادی های جمع آوری شده از افرادی که از بهبود COVID-19 با توجه به Yancopoulos.

این VelocImmune موش ژنتیکی اصلاح شده اند که به یک سیستم ایمنی انسان, او گفت:.

دانشمندان انتخاب شده دو تا از قوی ترین آنتی بادی در برابر کروناویروس جدید به ایجاد REGN-COV2 که حاوی دو آنتی بادی است که با اتصال به ویروس سنبله پروتئین, کاهش توانایی جهش ویروس به فرار درمان و حفاظت در برابر سنبله گونه که بوجود آمده در جمعیت انسانی با توجه به شرکت.

محققان در توصیف نقش بالقوه برای REGN-COV2 در یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در ماه گذشته توسط مجله علوم.

“ما خوشحالیم که با همکاری NIAID به مطالعه REGN-COV2 ما در تلاش بیشتر برای جلوگیری از گسترش این ویروس با یک ضد ویروسی آنتی بادی کوکتل است که می تواند در دسترس خواهد بود بسیار زودتر از یک واکسن” Yancopoulos گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>