تنظیم کننده خواست برای جلوگیری از بارگذاری را “سلطه” کسب Postmates

در یک توسعه که گسترش این شرکت قدرت در تحویل مواد غذایی برنامه بازار Uber روز دوشنبه اعلام کرد این توافق برای به دست آوردن راه اندازی Postmates—باعث نگرانی از ضد انحصار کارشناسان بیش از کسب را تهدید به رستوران و تحویل کارگران است.

خبر می آید یک ماه پس از بارگذاری شکست خورده در تلاش خود را برای به دست آوردن Grubhub, یک مواد غذایی مختلف تحویل نرم افزار.

هیئت مدیره از بارگذاری و Postmates در حال حاضر به امضا کردن $2.65 میلیارد همه سهام معامله. این شرکت ادعا کرد در یک بیانیه مشترک که معامله را به مشتریان “گسترش انتخاب” و تحویل کارگران “فرصت های بیشتر برای کسب درآمد است.” خرید در حال حاضر چهره های نظارتی بررسی است.

اگر تایید Uber-Postmates سرمایه گذاری مشترک خواهد کنترل 37 درصد سهم از تحویل مواد غذایی فروش در ایالات متحده قرار دادن آن در پشت مقام اول DoorDash در 45% و جلوتر از Grubhub 17 درصد سهم از نیویورک تایمز گزارش داد.

که زمین بازی را به خود جلب کرد نگرانی از باز کردن بازارهای موسسه که گفت: “یک oligopoly” از UberEats/Postmates, Grubhub و DoorDash خواهد کنترل 99 درصد از مواد غذایی تحویل برنامه بازار اضافه کرد که شرکت های درگیر در “درنده رفتار است.”

این گروه گفت که آینده نگر ادغام برد کلیتون عمل نگرانی با اشاره به قانونی که بارها حصول است که به “قابل ملاحظه ای …کاهش رقابت و یا تمایل به ایجاد انحصار است.”

به عنوان Gizmodo که قبلا گزارش شده Postmates, DoorDash حال بارگذاری می خورد و Grubhub شد با یک سیلی دعوی در دادگاه اقدام کلاس در ماه آوریل است.

در این شکایت آمده است که شرکت قادر به دیکته کردن قیمت گذاری از طریق پلت فرم با تحمیل “غیر قانونی” بند در برابر رقابت قیمت

علاوه بر این با توجه به زمان هدف استثماری شیوه کار فعال توسط فرفره اقتصاد و توهم ادعا شده توسط این شرکت به سرمایه گذاران خود را که در نهایت تحویل هواپیماهای بدون سرنشین از وحشی ترین رویاهای خود را به جای کارگران انسانی که نیازمند واقعی پرداخت—هرچند ناچیز—و کسی که در حال رانندگی کردن هزینه ها در میان است.

جدید بیانیه ای از بازار آزاد می گوید بارگذاری خواهد شد به احتمال زیاد به گسترش سهم بازار خود را حتی بیشتر آن را به عنوان “اعزام هزاران ضد رقابتی ابزارهای در اختیار خود به عنوان یک غالب فن آوری پلت فرم.”

هدف نهایی از برنامه های همیشه روشن شده است گفت: Claire Kelloway مواد غذایی پژوهشگر در بازار آزاد.

“این مخرب تحویل نرم افزار ساخته شده است برای کمک به رستوران و ارائه تضمین شغل و یا حتی به درستی تحویل مواد غذایی – آنها ساخته شده است به انحصار ضروری خدمات و درو سود برای سرمایه گذاران,” او گفت:.

با توجه به Kelloway “برای حمایت از مشاغل کوچک رستوران محافظت از کارگران و بازسازی پر جنب و جوش و خیابان های اصلی مجریان نیاز به توقف بارگذاری سلطه بازی و جلوگیری از این معامله است.”

کسب بیانیه همچنین جلب توجه Stacy Mitchell, co-مدیر موسسه محلی اعتماد به نفس که اشاره به یک نتیجه بالقوه در تحویل کارگران:

کسب پیشنهادی است که به سادگی “خبر بد” نوشته روزنامه نگار Wilfred چان, شناسایی خود را در یک شنبه توییتر موضوع به عنوان یک “به عنوان بخشی-زمان پیک که با این نسخهها کار برای هر دو” Uber و Postmates.

“در حالی که هر دو در حال سرسخت و ضد کارگر شرکت کمتر و بازیکنان بزرگتر یعنی حتی کمتر کارگر اهرم در برابر پلت فرم سرمایه داران” او نوشت و هشدار داد که “با کاهش گزینه های ما بهره برداری می شود و حتی بیشتر به شدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>