آزادی های مذهبی دیده بان توصیه فهرست سیاه هند

مارس 28 (UPI) — آزادی مذهبی در هند به شدت کاهش یافته است در سال گذشته تحت تقویت رهبری نارندرا نخست وزیر ایالات متحده آزادی های مذهبی دیده بان گفت: توصیه ایالات متحده اضافه کردن آن به لیست خود را از کشورهای بزرگترین نگرانی است.

گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی است که مستقل دو حزبی دولت در کمیسیون سالانه خود را منتشر, گزارش, شنبه, اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تعیین آمریکا و متحد هند به عنوان یک کشور از نگرانی های خاص قرار دادن نام خود را در کنار امثال کره شمالی و چین و ایران است.

این گزارش توضیح داد که مودی مورد استفاده اکثریت مجلس که او به دست آورده در ماه مه گذشته با یک پیروزی که امن او یکی دیگر از دوره پنج ساله به تصویب این بحث تابعیت (متمم) قانون است که نقض آزادی مذهبی که به طور خاص از مسلمانان است.

قانون سرعت بخشند تابعیت غیر مسلمان مهاجران در معرض مسلمانان در هند به statelessness اخراج و یا بازداشت طولانی مدت این گزارش گفت:.

اقدامات دولت در این گزارش گفت: “ایجاد یک فرهنگ مصونیت از مجازات در سراسر کشور برای مبارزات از آزار و اذیت و خشونت علیه اقلیت های مذهبی.”

“در طول سال 2019 تبعیض آمیز و سیاست های التهابی فن بیان و تحمل خشونت علیه اقلیت های ملی و ایالتی و محلی سطح افزایش فضای ترس و وحشت در میان غیر هندو جوامع” این گزارش افزود که این سیر نزولی ادامه داد: به 2020 با اوباش حمله به محله های مسلمان با پلیس عدم توقف حملات و در نتیجه حداقل 50 مرگ و میر.

گروه حمایت هند مسلمان آمریکایی شورای اسلامی گفت: از آن “استقبال” گزارش و نقد آن با عنوان “به شدت لازم است با توجه به افزایش سطح آزار و اذیت اقلیت ها.”

“هند که در طبقه بندی به عنوان یک ناقض آزادی مذهبی در حالی که تاسف است که انتظار می رود و توجیه” IAMC جمهور Ahsan خان در بیانیه ای گفت. “ما امیدواریم که این گزارش و همچنین به عنوان های اخیر نگرانی های ابراز شده از سوی دیگر کشورها, علامت گذاری به عنوان یک نقطه عطف در درمان اقلیت های مذهبی و همچنین به عنوان طبقه مظلوم در هند است.”

این گزارش همچنین توصیه نیجریه و روسیه و سوریه و ویتنام را به لیست اضافه از کشورها از نگرانی های خاص در حالی که در حال حرکت ازبکستان و سودان از پایین تعیین U. S Department of State ویژه سازمان دیده بان لیست.

در ماه دسامبر وزارت امور خارجه پیشگیرانه کاهش داد و سودان به تماشای آن در لیست زیر گام های این کشور گرفته است پس از برکناری از دیکتاتور سابق رئیس جمهور عمر البشیر در مارس 2019.

گزارش دقیق طول این حکم مشترک ملکی-نظامی دولت انتقالی گرفته شده از جمله دیگر شناسایی اسلام به عنوان منبع اصلی قانون و از جمله ارائه برای اطمینان از آزادی عقیده و عبادت است.

“در حالی که کار زیادی باقی مانده است به گسترش کامل آزادی مذهبی برای همه سوندایی — از جمله لغو ارتداد و توهین به مقدسات و قوانین — به اندازه کافی مثبت تغییر کرده است به این کشور می آیند که … USCIRF در حال حاضر توصیه سودان برای وزارت امور خارجه ایالات متحده ویژه سازمان دیده بان لیست” آن را گفت.

کمیسیون همچنین توصیه می شود وزارت امور خارجه اضافه کردن 11 کشور به لیست سازمان دیده بان از جمله افغانستان, الجزایر, جمهوری آذربایجان, بحرین, جمهوری آفریقای مرکزی مصر و اندونزی و عراق و قزاقستان و مالزی و ترکیه است.

شش بازیگران غیر دولتی نیز توصیه می شود تعیین شده به عنوان اشخاص از نگرانی خاص پنج که وزارت امور خارجه را در ماه دسامبر.

“ما با ستایش دولت برای ادامه به اولویت بندی آزادی بین المللی مذهبی در سال 2019 از جمله اختصاص یک مقدار قابل توجهی از آمریکا کمک های مالی برای محافظت از مکان های عبادت و سایت های مذهبی در جهان” USCIRF معاون صندلی گیل Manchin در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de