مذهبی جوامع مختلف ادامه به بعد با سراغ سنت

STANSBURY پارک — دختر نیروهای نظامی 314, آفتابگردان گشت جمع آوری شده در Parkview پارک آخر هفته برای یادگیری همه چیز در مورد کوله پشتی در آماده سازی برای رفتن به اردوگاه پیشآهنگی و سفر به مدت یک شب در ماه اوت است.

Scoutmaster توماس کارلایل همراه با دزیره کارلایل و دستیار scoutmaster تدریس همه گروه 10 در مورد “استراحت مرحله” یک پیاده روی روش برای صرفه جویی در مصرف انرژی همراه با چه و چگونه به بسته. یک لحظه بی دست و پا آمد که scoutmaster برگزار شد تا نارنجی دست بیل و رول کاغذ توالت به آنها آموزش یک مفهوم جدید است.

“این است که خود را در توالت” توماس کارلایل گفت: به دختران بودند که ناگهان ،

با استفاده از دست بیل به عنوان کمک های بصری او توضیح داد که نیاز به “حفاری 6 اینچ سوراخ وظیفه خود را انجام دهد و دفن آن است.”

“کسی در گذشته ما اردوگاه ما تا به حال یک سوراخ آنها از دست رفته و در سمت چپ آن” کارلایل گفت که این دختران همه پاسخ در اتحاد “Ewwww.”

“ما باید آن را پوشش داده. ما نمی خواهیم برای جذب, حیوانات,” او گفت:. “همه نیاز به حمل خود را رول کاغذ توالت.”

آموزشی لحظه آمد و شش ماه پس از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران به پایان رسید آن دیرین همکاری با پیشاهنگی پسر از امریکا است. در حالی که وجود دارد کمتر سراغ واحد در یوتا نیروهای نظامی مانند آفتابگردان گشت متشکل از جوانان و رهبران از متنوع مذهبی و قومی و زمینه های فرهنگی گرد هم آمده اند در جوامع مربوط به حفظ سراغ روح سوزاندن با توجه به آلن اندیکت اجرایی از چهارراه غرب و شورای.

“سراغ زنده و سالم است,” او گفت:. “در حالی که شورای کوچکتر است به عنوان از ژانویه. 1 صدها واحد جدید شروع شده و به سرعت در سراسر منطقه ما. بسیاری از واحد های امروز بزرگتر هستند و ارائه سنتی سراغ تجربه خود را برای شرکت جوانان است.”

یوتا است سراغ چشم انداز

در مارس پیشاهنگی پسر از امریکا در ایالت یوتا ادغام سه شوراها به یکی به عنوان بخشی از طرح خود را برای انطباق با یک آینده بدون کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران و حدود 400,000 جوانان آسوشیتد پرس گزارش داد.

سه شوراهای شد تقاطع غرب شورای مستقر در اگدن. آن را در حال حاضر دارای بیش از 7000 سنتی ثبت نام جوانان در بیش از 400 بسته های سربازان و خدمه و خدمت جوانان با های مختلف مذهبی و nonreligious پس زمینه. برخی از میراث خانواده هایی که به سادگی می خواهید فرزندان خود را به ادامه در ارزش های مبتنی بر برنامه است. خانواده های دیگر فقط می خواهید برای دیدن یک پسر در حمل سنت درآمد عقاب طلایه دار اندیکت گفت.

“قدیسان هستند قابل توجه و رو به رشد جمعیت به عنوان کاتولیک کلیسای متدیست و دیگر ایمان مبتنی بر سازمان” به سراغ اجرایی گفت.

بالغ رهبران با زمینه های متنوع از جوامع که در آن زندگی می کنند از جمله بسیاری از قدیسان روز است.

“وجود دارد بسیاری از LDS scouters که از دست رفته اند سراغ و می خواهید به عقب بر گردیم درگیر در برنامه” اندیکت گفت.

شورای آغوش تنوع مذهبی به عنوان بخشی از این فرصت های جدید برای رشد او گفت:, و معتقد است از آن خواهد شد “قابل مشاهده برای نیروی کار خوب” در هر جامعه است.

“به عنوان خانواده های جوانان و بزرگسالان شرکت کنند و باید یک برنامه با کیفیت تجربه نگهداری را بهبود می بخشد و واحد عضویت و افزایش” اندیکت گفت. “رشد و دعوت از همه برای شرکت و احساس خوش آمدید در برنامه های ما صرف نظر از ایمان و سنت قابل توجهی از اهداف شورا.”

یک دیدگاه رهبر

در سال های اخیر به سراغ برنامه باز کرده و عضویت خود را به همه پسران بدون در نظر گرفتن گرایش جنسی و همچنین دختران.

غرب دره ساکنان میشل کارتر و همسرش قدردانی تغییرات و پذیرش خانواده ها با زمینه های متنوع و اعتقادات. این Carters درگیر سراغ بالغ رهبران برای حمایت از پسر خود را بیش از یک دهه پیش. آنها لذت می برد این برنامه بسیار آنها همچنان به عنوان رهبران در ظرفیت های مختلف. کارتر که reverences طبیعت دین است, در حال حاضر یک رهبر با توله بسته 3038 اسپانسر شده از طرف Wasatch کلیسای پروتستان در خانه قند.

Webelos پیشاهنگی از بسته 3038 خود را دریافت فلش نور جایزه از دن رهبر مایک بلوک با پدر و مادر همسرم در اردوگاه تریسی در میللکریک دره در 16 ژوئن سال 2020 است.
میشل کارتر

“هر کسی که علاقه مند است ما را قبول کند شما بدون در نظر گرفتن نژاد و مذهب و جنسیت ، ما یک زن و شوهر از خانواده ها هستند که همجنسگرایان در بسته و نیروهای نظامی,” او گفت:. “من دوست دارم شاهد پسران یادگیری چیزهایی که آنها به طور معمول نمی یاد در خانه. آنها همچنین یادگیری احترام به خود را برای دیگران و برای کشور خود. … این برنامه خوب است.”

در شمال یوتا خرس دره رودخانه تعداد سربازان کاهش یافته و از 38 تا زمانی که کلیسا شکست دور از سراغ گفت: پل فاولر scoutmaster از سربازان 126 در ترمونتون. امروز او و 16 با تجربه بالغ رهبران نظارت یک گروه از 48 پیشاهنگی سنین 11-17. همه درگیر هستند زیرا آنها می خواهند به و برنامه عملیاتی آن را به عنوان در نظر گرفته شده بود.

“من آن را در حال حرکت از موظف به پرشور” فاولر گفت. “ما موظف به سراغ در روز دوم سنت کلیسا, شما می دانید, در اینجا برنامه شما باید آن را انجام دهد. چه چپ هستند افرادی که پرشور است. در این راستا آن را بسیار بهتر برنامه. شما در حال برخورد با یک گروه از مردم که می خواهند به وجود داشته باشد در مقابل باید وجود داشته باشد و آن را می سازد همه تفاوت.”

زنگ زده Shoemake از دشت شهر با این نسخهها کار با توله بسته 724 چرا که او می خواهد برای دیدن نوه در ادامه به سراغ برنامه. از 40 یا بیشتر از پسران درگیر در حدود 60 درصد از قدیسان. چیزهای خوب اتفاق می افتد با تشکر از جمع آوری کمک های مردمی و داوطلب حمایت از خانواده و جامعه است.

“ما شده است قادر به گرفتن برخی از تعهدات از پدر و مادر چرا که ما نمی توانیم بدون آنها تابع. این است که یک خانواده سازمان نه رها-کردن-در-این-محدود کردن توله پیشآهنگی بسته” Shoemake گفت. “بسیاری از مردم از من بپرسید که چرا در جهان من هنوز هم این کار را انجام? من 65 سال و هنوز هم بیرون رفتن. من هنوز هم آتش درون من به این دلیل من در آن اعتقاد دارند. من امید بسته 724 در اطراف باقی می ماند برای همیشه لطفا برای ما می تواند یک تفاوت بزرگ در زندگی خود را.”

معنی خدا در سراغ

پیشاهنگی پسر از امریکا همچنان به حفظ که هیچ عضو می تواند رشد به بهترین نوع شهروند بدون شناخت تعهد به خدا اندیکت گفت.

“طلایه دار این وظیفه به خدا مهم است,” او گفت:.

به عنوان scoutmaster توماس کارلایل می خواهد برای کمک به آفتابگردان گشت درک کنند که مردم عبادت, دعا و باور متفاوت است. در آغاز هر آفتابگردان گشت ملاقات او می گویند “لطفا خودتان را آماده کنید در عادی خود را شیوه ای برای نماز.” این منجر به یک لحظه آموزش یک شب به خاطر آنها یک دختر با agnostic اعتقادات در نیروهای نظامی.

“نقش من کمک کرده تا دختران را در درک که چگونه معنای خدا در هنگام تدریس از طریق پیشاهنگی پسر از امریکا روابط به اعتقادات خود,” او گفت:.

Scoutmaster Thomas Carlisle demonstrates how to bury your poop while camping during a Boy Scout meeting for the all-female Troop 7314 at Parkview Park in Stansbury Park on Monday, July 6, 2020.
Scoutmaster توماس کارلایل می آموزد کوله پشتی راهنمایی در طول یک طلایه دار برای ملاقات با این زن و همه نیروهای نظامی 314 در Parkview پارک در Stansbury پارک در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است.
کریستین مورفی, Deseret News

فاولر معتقد است که همراه با ترویج ارزش ها و ساختمان شخصیت بودن در خارج از منزل و به دور از سریع دنیای دیجیتال است و آنچه که امروز نیاز دارید. پیشاهنگی می توانید در قرعه کشی و نزدیک به خدا و معنویت در خارج از منزل بزرگ است.

در سال گذشته و نیم فاولر را شاهد سراغ کمک به یک مرد جوان غلبه بر افکار خودکشی برای پیدا کردن ارزش خود و تبدیل شدن به یک رهبر در میان همسالان خود.

“در اخیر campout در شب پرسیدم پسران چشمان خود را ببندید و خود را توصیف احساسات” فاولر گفت. “نظرات خود بودند و چیزهایی مانند آن را فقط احساس صلح آمیز و آرام است.’ آن را خوب به کوه نزدیکتر به خدا و به دور از استرس, ویروس, هر چه.”

Shoemake مربوط به تجربه مشابه از سال پیش او رفت و در 50 مایل پیاده روی با پیشاهنگی در کالیفرنیا سیرا Nevadas. به عنوان آنها استراحت کنار دریاچه تحت یک ستاره پر آسمان nonreligious مرد جوان که پدرش به تازگی فوت او خواست رهبر “چه شما فکر می کنم است که در خارج وجود دارد؟” صادقانه سوال منجر به یک معنی دار و به یاد ماندنی بحث Shoemake گفت.

“اگر ما تا به حال او را گرفته در آن سفر او را به حال هرگز تجربه که” کهنه دیده بانی رهبر گفت. “من شرط می بندم به این روز اگر شما از او بخواهید که در مورد من شرط می بندم او را به یاد داشته باشید که لحظه ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>