Remdesivir کاهش COVID-19 خطر مرگ با 62%, داروسازی می گوید

جولای 10 (UPI) — از داروی ضد ویروسی remdesivir نشان داده است که آن می تواند به کاهش خطر مرگ در COVID-19 بيمار ایالات متحده داروسازی علوم جلعاد در گزارش جدید داده های جمعه.

تماس با پیدا کردن “مهم” جلعاد منتشر شد داده ها در یک رویداد مجازی که بخشی از 23rd, کنفرانس بین المللی ایدز.

تبلیغات

با توجه به اطلاعات remdesivir کاهش خطر مرگ با 62 درصد در بيماران مبتلا به کروناویروس در مقایسه با استاندارد مراقبت به تنهایی.

جلعاد گفت: نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل مقایسه ای میان 312 بيمار در فاز 3 “ساده-شدید” remdesivir کارآزمایی بالینی. بیماران دریافت کننده این دارو بودند در مقایسه با “دنیای واقعی” گروهی از 818 COVID-19 بيمار با ویژگی های مشابه و شدت بیماری که تنها استاندارد مراقبت.

جداگانه تجزیه و تحلیل به دنبال در اثر remdesivir در سراسر نژادی و قومی یافت که به طور سنتی به حاشیه رانده شده گروه های ثبت شده “مشابه نتایج بالینی” به عنوان کلی جمعیت از بیماران در مطالعه است.

یک سوم تجزیه و تحلیل نشان داد که 83 درصد از کودکان بیمار و 92 درصد از زنان باردار و پس از زایمان در زنان مختلف COVID-19 شدت بهبود حال پس از 28 روز از remdesivir درمان است.

“این داده ها … ریختن نور اضافی در استفاده از remdesivir خاص در جمعیت های بیمار از جمله کسانی که ممکن است مستعد ابتلا به نرخ بالاتر از COVID-19 عفونت و همچنین دیگران که به ویژه آسیب پذیر” جلعاد افسر ارشد پزشکی Merdad Parsey در بیانیه ای گفت.

این دارو یک ضد ویروسی توسعه یافته برای درمان ویروس ابولا نشان داده شد در ماه آوریل به حداقل تا حدودی موثر در برابر COVID-19 در مطالعه انجام شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. زیر ماه غذا و دارو اعطا مواد مخدر اضطراری با استفاده از مجوز برای مبارزه با COVID-19.

جلعاد می گوید: این یک توافق با وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای کنترل تخصیص remdesivir برای بیمارستان ها در سراسر کشور از طریق سپتامبر.

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

یک متخصص مد می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که به کوتاه کردن مو برای یک مشتری در روم K. سالن لوکس سالن مو به شهر نیویورک وارد فاز دو از چهار بخش بازگشایی طرح در 22 ژوئن. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de