به یاد داشته باشید بوستون دینامیک ربات سگ ؟ شما می توانید آن را برای $74,500

بوستون دینامیک ساخته شده است که آن ویروسی سگ-مانند ربات — نام-نقطه — برای خرید در دسترس در ایالات متحده هزینه یک دلار سرد 74,500.

چه خبر است:

بوستون دینامیک آغاز شد لیزینگ محصول در سال گذشته به همین دلیل است که آن رفت ویروسی در تعدادی از فیلم ها. مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس عکس گرفته شده با این سگ به عنوان به خوبی.

هر متحده شرکت در حال حاضر می توانید خرید سگ برای $74,500.

در اینجا ربات توضیحات:

“نقطه اکسپلورر طراحی شده است برای توسعه دهندگان مشتاق به کشف چگونه انعطاف پذیر موبایل روبات می توان برای کارهای اعم از صنعتی بازرسی برای سرگرمی.

“نقطه آید آماده به کار, حق خارج از جعبه. با خود API انعطاف پذیر و مفید با رابط نقطه می تواند سفارشی برای انواع برنامه های کاربردی. ایالات متحده فروش تنها. مشتریان بین المللی با ما تماس بگیرید فروش به پرس و جو در مورد گزینه های اجاره.”

چه ربات می کند

  • این ربات می تواند حرکت کند در هر نقطه یک انسان می تواند به. اما آن را نمی تواند بالا رفتن از نردبان و آن را ممکن است در تلاش برای بالا رفتن از پله ها ،
  • بوستون دینامیک گفت: این ربات می تواند نظارت و بازرسی تعدادی از مناطق با توجه به آستانه.
  • بوستون دینامیک منجر رباتیک مهندس زاک Jackowski گفت: Verge: “ما عمدتا فروش ربات های صنعتی و تجاری مشتریان که یک سنسور می خواهید آنها را به جایی که آنها نمی خواهند یک فرد برای رفتن. معمولا به این دلیل که آن را خطرناک و یا از آنجا که آنها نیاز به آن را انجام دهد به طوری که اغلب آن را کسی دیوانه. مانند حمل یک دوربین در اطراف یک کارخانه 40 بار در روز و در نظر گرفتن تصاویر مشابه در هر زمان.”

سگ ربات ویروسی رفت و در حال حاضر

  • بوستون دینامیک ربات ویروسی رفت و دو سال پیش پس از بزوس ارسال شده یک عکس در توییتر خود مصرف جدید خود را سگ برای پیاده روی به عنوان من در مورد نوشت: برای Deseret News.
  • دیگر ویدئوها از سگ نشان داد و آن باز کردن یک درب برای یکی از دوستان هم که توضیح دادم برای ترجمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net