به خاطر سپردن جایزه ارتش اعتراض 1932

جولای 28 خوانده شده را علامت تقریبا 90 سالگرد یکی از بحث برانگیز ترین تظاهرات در تاریخ ایالات متحده و در عین حال آن باقی مانده است تقریبا ناشناخته برای اکثر آمریکایی ها. در آن روز در سال 1932, 500 پیاده نظام ارتش ایالات متحده با لود تفنگ ثابت سرنیزه و گاز نارنجک حاوی یک استفراغ القا ماده 200 calvary, مسلسل ال 800 پلیس و شش M1917 تانک های ارتش آماده حمله 17,000 غیر مسلح مردان به علاوه هزاران نفر از همسران و فرزندان خود را. لحظات قبل از حمله ژنرال داگلاس مک آرتور, مسئول عملیات تبدیل به یک مقام پلیس در کنار او ایستاده و گفت: “من از این دشمن است.”

این حمله به دستور رئیس جمهور هربرت هوور و فرمان ژنرال مک آرتور. Dwight D. Eisenhower شد مک آرتور مشاور و عمده George S. Patton رهبری واحد مخزن. پس از پوشیدن ماسک گاز, ارتش پرتاب صدها نفر از گاز اشکآور و نارنجک به این اردوگاه آغاز شده است که زبانه های آتش سوزی و حمله راند همه خیس از سرنشینان این منطقه است. این اردوگاه شد و سپس به زمین سوخته.

این نبود کوبا و فیلیپین و یا مرز مکزیک—اما در واشنگتن در این اردوگاه با نام مستعار “Hooverville,” اشغال شده توسط جنگ جهانی اول جانبازان بودند که در چادر زندگی می کنند و shanties دیگران زندگی در فرو ریختن ساختمان های دولتی در امتداد خیابان پنسیلوانیا در نزدیکی ساختمان کنگره. اگر آموزش و پرورش خود بود هر چیزی مانند معدن وجود ندارد هر گونه اشاره ای به این رویداد در هر کلاس تاریخ.

برخی از چهار میلیون دامپزشکان بازگشته از جنگ و در بر داشت که دیگران گرفته بود شغل خود را در حد قابل توجهی بالاتر دستمزد از 1 دلار در روز سرباز پرداخت و انتظار کمک بیشتری از خود دولت است. رئیس جمهور ویلسون هاردینگ و کولیج هر قاطعانه مخالف هر گونه تصمیم برای پرداخت به بیشتر بیکار دامپزشکان با کولیج بیان کرد که “میهن پرستی خرید و پرداخت است نه میهن پرستی.” در سال 1924 کنگره لگد می توانید در پایین جاده با وعده پاداش پرداخت $1.25 برای هر روز از خدمات در خارج از کشور و $1.00 برای هر روز از خانه خدمات. وجود دارد خواهد بود یک حد 625 $برای خارج از کشور خدمات و 500 دلار برای خدمات خانه. اما catch-22 بود که آن را نمی تواند بازخرید تا 1945. دامپزشکان به سرعت لقب را از آن “سنگ قبر پاداش” از آنجا که بسیاری از آنها خواهد بود مرده قبل از جمع آوری.

با رکود تعمیق خواسته برای ساخت فوری پرداخت شد افزایش. در نهایت لایحه به تصویب رسید اما هوور رئیس جمهور را وتو کرد آن را. در پاسخ به برخی از 300 جانبازان رهبری سابق گروهبان والتر آب سوار یک قطار باری در پورتلند, اورگان در اوایل ماه مه سال 1932 و رهبری برای واشنگتن به زودی دیگران شروع زیارت خود را به پایتخت از سراسر کشور در ویران اتوبوس و پر ازدحام انتخاب کنید تا کامیون ها و راه رفتن و مسافرت مفتی. دامپزشکان و خانواده های آنها بودند و از جان گذشته مالی شکل با سر رسیده به پرداخت صورتحساب گرسنگی و اخراج حلق آویز بیش از سر خود را. آنها خواستار پرداخت فوری این جایزه است.

که خود را پاداش اعزامی نیروهای (BEF) و به زودی به عنوان شناخته شده “پاداش ارتش” بین 17,00 و 25,000 trekkers برگشت شروع به ورود در 23 سال 1932. فرض کنید خواسته های خود را نمی تواند هر زمان به زودی آنها اقدام به راه اندازی یک حضور طولانی مدت. در مد منظم آنها نقشه برداری, خیابان نام, متحده; راه اندازی یک کتابخانه B. E. F., اداره پست, یک آرایشگاه و نظامی به سبک بهداشت; منصوب M. P. s برای حفظ نظم; منتشر شده خود را در اردوگاه روزنامه و حتی سازمان واریته شب را نشان می دهد. برخی از ده هزار دیگر دامپزشکان اشغال بخشی از تخریب ساختمان های دولتی در کشش بین کنگره و کاخ سفید است. بسیار میهنی دامپزشکان اصرار داشت که یک پرچم آمریکا پرواز بیش از هر چادر و کلبه.

بیشتر روی ویلکینز و سپس یک خبرنگار جوان با یک دکمه پاس نوشت: “تنها یک غایب در کمپ: James Crow.” (1) تمام عظیم انجام شد که در آن سیاه پوستان و سفید پوستان به اشتراک گذاشته شده همه چیز را با هم. در طول جنگ جهانی اول نظامی بود که هنوز هم تفکیک x به عنوان Anacostia پارک هنگامی که راهپیمایان وارد شده است. دامپزشکان که در حال مبارزه در یک جنگ با هم عمدا تصمیم به زندگی می کنند side-by-side و راه اندازی در “سیاه و سفید” بخش از پارک. این واقعیت به تنهایی ممکن است منجر به برخی از مردم از ترس جنبش است. ژنرال مک آرتور در “اعتماد ترین تابع” Brig. ژنرال جورج ون شاخ Moseley به تصویر کشیده سیاه و سفید جانبازان با هم زندگی می کنند به عنوان “اثبات که نگرس و یهودی کمونیست ها برنامه ریزی شد یک انقلاب است.” در حقیقت رادیکال و کمونیست اخراج شد توسط BEF بودند و هرگز جدی عنصر در حرکت است. ( 2)

همانطور که اشاره شد آمریکا مورخ Howard Zinn نوشت: “در دهه 1930 امریکا در حالت نزدیکی-انقلاب چیزی است که بسیار نگران مردم در واشنگتن است.” (3) دامپزشکان نشاندار شد “آشوبگران قرمز” و ژنرال مک آرتور اعلام کرد که راهپیمایان بودند “خائن خم در سرنگونی دولت—صلح طلبان و آن bedfellow کمونیسم در اطراف ما هستند.” ارتش اطلاعات نظامی بخش فکر می کردم که کمونیست بودند عمیقا درگیر در تلاش و J. Edgar Hoover جدید FBI مدیر بود قصد اثبات این است که پاداش ارتش الهام گرفته شده بود قرمز. اتصالات آن که در آموزش نیروهای نظامی خود را در امکان استفاده از زور در طول حمله ، پاتون توصیه شده است که “تعداد زیادی از تلفات را تبدیل به یک درس شی.” مورخان توافق دارند که در سال 1932 بود “بیرحمانه ترین سال” رکود بزرگ و در 25 ژوئن سال 1932 در آمریکا در مجلس نمایندگان تصویب جبران لایحه بود اما شکست در سنا با رای 62-18. در ژوئیه ژنرال. MacArther و وزیر جنگ, پاتریک, Hurley شد پیش بینی خشونت نه فقط در پایتخت به خصوص در محله های فقیرنشین از ده ها تن از شهرستانها عمده. بیش از قبل دو ماه مک آرتور شده بود مخفیانه آموزشی ویژه واحدهای ارتش در “شورش کنترل است.” جالب, دریایی سپاه بود و نه درگیر در این فعالیت ها و در ارتش هوش گزارش محرمانه نمی تا سال 1991 به ما آموخته است که از آن می ترسید شد تفنگداران دریایی غیر قابل اعتماد بودند چرا که آنها ممکن است طرف با جایزه راهپیمایان. بموقع به این نگرانی دریایی سپاه ژنرال Smedley ساقی ترین تزئین دریایی در تاریخ دریایی سپاه, حال بازدید از اردوگاه و گفت: دامپزشکان:

من تو را دیدم هرگز چنین Americana به عنوان است به نمایش گذاشته توسط شما مردم است. شما باید فقط به اندازه مناسب برای یک لابی در اینجا به عنوان هر شرکت فولاد. باعث می شود من خیلی لعنتی دیوانه زیادی از مردم صحبت می کنند و از شما به عنوان tramps. خدا آنها صحبت نمی کنم از شما به عنوان tramps در سال 1917 و ’18. (4).

در ماه نوامبر رژیم صهیونیستی است. فرانکلین D. روزولت رئیس جمهور انتخاب شد. اگر چه او نیز مخالف, پاداش, پس از حمله به او گفت: “این انتخاب من است.” جالب است به حدس و گمان آنچه ممکن است رخ داده بود جایزه ارتش هنوز هم وجود دارد پس از FDR را افتتاح. نمی خواهد هر رئیس جمهور باید در عمل در مد مشابه به Hoover?

در سال 1933 FDR قطعه قطعه $480 میلیون از جانبازان مزایایی از جمله کاهش ناتوانی پرداخت 25 درصد (20% از راهپیمایان غیر فعال شد) “برای تعادل بودجه است.” در سال 1936 قوه مقننه تصویب جایزه دیگر لایحه اما دوباره FDR وتو آن را با این استدلال نمی توان آن را “از لحاظ مالی محتاطانه.” معتقد است که ایران ذخیره کرده بود سرمایه داری از سوسیالیسم روزولت در بازگشت به عنوان یک سیاستمدار متعارف برای دفاع از بودجه متعادل. (5) در این زمان هر دو مجلس سنا (76-19) و خانه (324-61) overrode حق وتو و دامپزشکان دریافت $583 به طور متوسط. برخی از مشاغل رفت و راه خود را تحت قرارداد جدید را Civilian Conservation Corps و 700 مشغول به کار در اصطلاح “جانبازان توانبخشی اردوگاه” در فلوریدا. در پایان برخی از 45,000 BEF اعضای منتقل کرده بود واشنگتن قبل از پراکندگی در سراسر کشور برای پیوستن به میلیون ها نفر از دیگران در اعماق رکود بزرگ.

من یک مورخ است اما یکی از درس های است که برای من رخ می دهد این است که این قسمت است که تنزل به زباله دانی تاریخ ایالات متحده است و نقش حیاتی اعتراض توده در دستیابی به حتی اندکی از عدالت است. برای مثال جایزه ارتش مارس و پیامدهای آن یک عامل عمده ای در کمک به عبور از G. I. بیل—چیز دیگری حذف شده از کتاب های درسی تاریخ. با میلیون ها نفر از دامپزشکان از بازگشت از جنگ جهانی دوم سیاستمداران نمی تواند غافل از آنچه رخ داده است در سال 1932. Paul Dickson و Thomas B. Allen, دو برجسته علما در عصر ما یادآوری انگیزه اصلی پشت احتمالی تصویب لایحه:

در زیر همه این ترس واقعی ملت خواهد پرداخت برای عدم وجود یک طرح جامع برای کمک به جانبازان توسط رو به یک مقدار بزرگتر و بیشتر خصمانه نسخه از این جایزه ، نماینده همیلتون ماهی جونیور در حال حاضر سیاسی دشمن از روزولت موافقت کردند که جانبازان نمی تواند به خانه می آیند و فروش سیب به عنوان آنها پس از جنگ گذشته چرا که اگر این است که همه آنها در حال ارائه به اعتقاد من ما باید هرج و مرج و شرایط انقلابی در امریکا است. (6)

کارشناسان کار برای لژیون آمریکایی نه کنگره پیش نویس یک نسخه از آنچه که در نهایت به قانون تبدیل شد. مخالفان شامل رهبران و نخبگان دانشگاه های که می ترسید که طبقه کارگر مردان و زنان را پایین تر از استانداردهای آموزشی از موسسات خود را. رابرت Hutchins رئيس جمهور از دانشگاه شیکاگو پیش بینی کرد که آمریکایی کالج ها و دانشگاه ها “را پیدا خواهد کرد خود را تبدیل به آموزشی دوره گردی جنگل.” سیاستمداران جنوب بودند تاسف است که میلیون ها نفر از دامپزشکان داده می شود $20 در هر هفته در نتیجه تضعیف سیستم حقوق و دستمزد در جنوب عمیق.

مجلس سنا در تصویب لایحه 50-0 و آن را به تصویب مجلس 387-0 چون 20 دلار در هر هفته ارائه شد محروم از نسخه اصلی است. پس از کشمکش شدید تر است که تردید در لایحه ای که گذشت در همه قدرتمند لژیون آمریکایی لابی آورده شدید فشار بر مخالفان. در نهایت FDR کنار مخالفت خود را به “امتیازات ویژه” برای دامپزشکان و امضا G. I. لایحه در 22 ژوئن 1944—با 20 دلار در هفته دستمزد دست نخورده است. برخی از 12 میلیون دامپزشکان در زمان استفاده از آن است. (توجه داشته باشید: پدر من یکی از آنها بود).

این هیچ جای تعجب است که دکتر مارتین لوتر کینگ و مشاوران او مورد مطالعه پاداش ارتش تاکتیک های الهام بخش در آماده سازی خود را, چند نژادی مردم فقیر کمپین حوادث در واشنگتن در بهار 1968 تنها چند هفته پس از کینگ ترور شد. یکی دیگر از مهم درس از پاداش ارتش تاکید شد: “اگر شما یک شکایت آن را به واشنگتن و اگر شما می خواهید به شنیده می شود بسیاری از مردم با شما است.” (7)

در نهایت امروز ما یک تلاقی عوامل از جمله سرمایه داری شکست دولت را حفاظت از شهروندان خود را از Covid-19 گیر بلندی ریاضت مالی در برابر یکی دیگر از رکود بزرگ و تازه شفاف نژادپرستی نهادی که ارائه یک فرصت بی نظیر برای تکرار جایزه ارتش را در پایتخت کشور این بار تا کنون بی سابقه در مقیاس عمق و وسعت خواسته است.

(1) آلن نیزه به نقل از نیکولاس Brulliant را فراموش کرده مارس, National Parks Conservation Association (سقوط 2018), p.7. https.npca.org.npca.org/articles/1915-the-forgotten-march.

(2) Paul Dickson و Thomas B. Allen, جایزه ارتش آمریکا حماسی (نیویورک: واکر و شرکت 2004), p. 7. برای کسانی که علاقه مند به مطالعه بیشتر دیکسون و آلن دقت تحقیق حساب است بهترین منبع است.

(3) Howard Zinn “Howard Zinn: چگونه FDR Forestalled دوم آمریکا انقلاب” مصاحبه با ری سوارز در سال 2007 برای اولین بار منتشر, Howard Zinn با ری سوارز حقیقت است و قدرت خود: گفتگو در مورد یک نفر تاریخ (نیویورک: جدید مطبوعات 2019). میکی Z “جایزه ارتش” 50 آمریکایی انقلاب شما قرار نیست به دانستن (نیویورک: دروغ, کتاب, 2005).

(4) پاداش ارتش: چگونه یک اعتراض منجر به G. I. لایحه “همه چیز در نظر گرفته” NPRنوامبر 11, 2011. سال بعد ژنرال ساقی سخنرانی در مورد خدمت سربازی خود را گفت: “من صرف بیشتر وقت من یک کلاس بالا, مو, کالج برای کسب و کار بزرگ برای وال استریت و بانکداران. من یک قاچاقچی یک گانگستر برای سرمایه داری.”

(5) برای اطلاعات بیشتر, ببینید, Gary اولسون “بود که آن را تنها از ترس خود را به؟: FDR و امروز” رویاهای مشترکژوئن 19 سال 2020 است.

(6) Dickson و آلن, op.cit. p.269

(7) Ibid. p.277.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum https://www.kusadasibest.comkusadasi escort