اجاره کنترل در سانتا آنا? ائتلاف مجموعه برای جمع آوری امضا قرار دادن سوال به رای دهندگان

یک ائتلاف از سانتا آنا مستاجرها در حال گرفتن چاقو دیگری در قرار دادن کنترل اجاره در انتخابات.

یک گروه به نام مستاجران ایالات سانتا آنا به راه اندازی یک کمپین جدید برای جمع آوری امضا به اندازه کافی برای دریافت اجاره بها کنترل ابتکار در نوامبر سال 2020 رای گیری.

این اقدام به دنبال کلاه سالانه اجاره بها را افزایش می دهد در بیش از 3 درصد و محدود کردن تعداد اجاره افزایش به یک بار در سال.

دیگر مفاد پیشنهادی فرمان عبارتند از:

-صاحبخانه ها مورد نیاز خواهد بود به اعتبار مستاجران هر گونه افزایش اجاره بالاتر از 3 درصد از نوامبر 2017;

-جدید اجاره کنترل هیئت مدیره متشکل از سانتا آنا ساکنان ایجاد خواهد شد تا اطمینان حاصل شود همه صاحبخانه هستند مطابق با قانون است. هیئت مدیره خواهد مستاجران ارائه یک فروم برای گزارش تخلفات و صاحبخانه ها یک فروم به درخواست برای افزایش اجاره بالای 3%;

-صاحبخانه نمی خواهد بود قادر به اخراج معلمان یا دانش آموزان در طول سال تحصیلی را در یکی دیگر از مستاجر یا به فروش اموال.

قوانین جدید اعمال را به همراه خانه و آپارتمان و ساختمان های ساخته شده قبل از سال 1995. آن اعمال را به خانه های تک خانواده و یا آپارتمان.

“بسیاری از خانواده ها در حال حاضر آواره شده و بسیاری از بیشتر در معرض خطر هستند برای اینکه آواره چون هیچ چیز متوقف کردن صاحبخانه از افزایش اجاره شکستگی خانواده و فرهنگ” Kayleigh لویت یک مستاجران ایالات داوطلب گفت: در یک جامعه فروم سهشنبه به راه اندازی کمپین.

این سانتا آنا گروه دوم تلاش برای گرفتن اجاره بها کنترل در مقابل محلی رای دهندگان.

در سال 2018 ائتلاف تحویل 9,299 امضا به شهرستان سانتا آنا سالن افتاد اما کوتاه توسط برخی از 500 امضا.

سانتا آنا یکی از شهرهای مختلف تلاش اجاره کنترل درایوهای اما بسیاری موفق به دریافت ایده در انتخابات. در سال گذشته دولت های محلی است که تصویب مستاجر حمایت شامل لانگ بیچ شهر گلندیل و لس آنجلس.

پس از آن دولت و قوه مقننه نیز به تصویب یک لایحه AB1482 که دربسته در محیط اجاره را افزایش می دهد ایالت برای ساختمان ها و برخی از خانه ها هستند که حداقل 15 سال.

مستاجران ایالات اعضا گفت: آنها بهتر قرار گرفته و به دریافت اجاره کنترل و اندازه گیری در این سال انتخابات و در حال حاضر شروع رسیدن به رای دهندگان محلی که به امضا گذشته خود را درخواست.

“ما در حال شروع از ابتدا” گفت: Mextli لوپز, 26, از سانتا آنا. “آخرین ما تا به حال برای آموزش مردم است. در حال حاضر خیلی بیشتر با آن آشنا هستند اجاره کنترل است.”

در سانتا آنا داوطلبان خواهد بود ضربه زدن بر روی درب به جمع آوری امضا. ثبت نام رای دهندگان نیز می توانید با ثبت درخواست در پنج شنبه ها و جمعه ها از ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر و شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت 9 صبح تا 8 بعد از ظهر در 837 N. راس خیابان در سانتا آنا.

این گروه نیاز به جمع آوری 10,909 واجد شرایط امضا از سانتا آنا رای دهندگان در ژوئیه 16 برای ابتکار عمل آن را در انتخابات ماه نوامبر.

نویسنده کارکنان جف Collins کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>