“بازگشایی اقتصاد”: رهبر ایران از’ Nero فرمان

نیویورک تایمز’ مقاله نویس پل کروگمن یکی از معدود وسایل عمده اعتبار رسانه ها به اندازه کافی صادقانه به forthrightly توضیح دهید که چرا باید وجود داشته باشد هیچ “جنجال” (یک کلمه محبوب از روزنامه نگاران) در مورد جمهوری خواه سیاست.

این سیاست نه تنها اشتباه و نه آنها چیزی در مورد آن معقول مردم می تواند متفاوت باشد — ایران آگاهانه طرفداران آنها در ایمان بد با استفاده از استدلال آنها می دانند نادرست است.

کروگمن مورد علاقه هدف کاهش مالیات برای ثروتمندان است. اگر چه آنها بارها و بارها ثابت شده است نه برای کمک به اقتصاد واقعی (فراتر از دادن موقت کوکائین buzz به سرمایه گذاران) و اگر چه خود قرار صفر تاثیری در کسری بودجه است laughably غلط جمهوریخواهان این توجیه با رباتیک قوام.

داخل شهادت ثابت می کند و خود را در ایمان بد استدلال بازگشت دهه. سابق وزیر خزانه داری پل اونیل خاطرات بازگو چگونه, زمانی که او هشدار داد که سال 2001 بوش کاهش مالیات خواهد پرتاب بودجه به کسری چنی معاون رئیس جمهور در تجاری جذاب شیوه: “ریگان ثابت کرد که کسری بودجه مهم نیست… این است که ما با توجه.”

البته هنگامی که باراک اوباما رئیس جمهور شد در میان بحران اقتصادی تا حد زیادی به نتیجه مذاکرات خود سیاست کسری اهمیت برای جمهوری خواهان بار دیگر – و به شدت ، اما آنها جادویی متوقف به توجه به زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.

الگو ؟

خود من در زمینه امنیت ملی است. به طور سنتی حزب جمهوری خواه سیاست مشخص شد یک تئاتر ترس از روسیه (پس از آن به عنوان اتحاد جماهیر شوروی) یک ترس که اغلب معکوس امنیتی به عنوان دوران مک کارتی نشان داد. حتی پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و نزدیک به هرج و مرج در فدراسیون روسیه خود را علنا اعلام کرد از ترس بود فروکش نمی کند.

من به یاد داشته باشید عاطفی عصبی جمهوری خواه کنگره کورت Weldon برگزار شد که یک جلسه در اواسط 1990s در تلاش برای اثبات این مشاجره از استانیسلاو شد یک GRU پناهنده احتمالا به دنبال یک کتاب قرارداد که روس ها پنهان شده بود چمدان سلاح های هسته ای در ویرجینیا پارک ملی شناندو. بعد تشکر. دن برتون (یک certifiable wacko) همراه با پس از آن-کنگره “صبح جو” Scarborough برگزار شد زمینه شنوایی در کالیفرنیا استوار بر این باور است که وجود دارد نیز از جمله سلاح های هسته در حالت طلایی.

این dénouement? هیچ مدرکی دال بر وجود سلاح های هسته ای بود هرگز یافت نشد. (یادداشت شخصی: من پیاده روی Shenandoah برای چند دهه. من گاهی اوقات گرفتار یک نگاه اجمالی از یک خرس سیاه و خدمات پارک بموقع پست های هشدار. چمدان اتمی? من هرگز شنیده ام که یکی حتی در اردو قصه های. اما همانطور که دونالد رامسفلد گفت: در مورد فانتوم سلاح های کشتار جمعی در عراق “عدم وجود شواهد و مدارک است نه شواهد از عدم”).

و در عین حال Weldon که شروع به داد و بیداد زخم با عجیب و غریب جدید احترام به روسیه و حتی آن را به عنوان رشد به طور فزاینده ای استبدادی تحت ولادیمیر پوتین. از دفتر از سال 2007 شاید او نیاز به اهرم خود ادعا روسیه تخصص برای پول نقد آماده است. او را ترویج و به نفع برای کرملین تحت تاثیر بنیاد بین المللی ارز که قریب پول به Weldon دختر و دیپلم Weldon. بعد او را به میان در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تیره معامله با مسکو برگزاری فریب گرفتن تحریم های روسیه برداشته و در ازای خدمات خاص به مبارزات انتخاباتی.

فقط به عنوان با کاهش مالیات خانه های خالی یک چیز می گویند برای مصرف عمومی در مورد روسیه و دیگری خصوصی. یک جمهوری خواه در ضبط و او به شما بگویم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خالص به عنوان محور برف: روسیه اتصال فانتزی پخته شده توسط DNC و رسانه ها به تهمت فقیر ol’ دونالد.

اما ثبت آن کمی متفاوت است. هنگامی که خانه عضو دانا تبدیل نمایند کالیفرنیا یکی دیگر از نخست نمونه در دامگاه از wacko جمهوری خواهان گرفتار شدم در جست و خیز کوین مک کارتی و سپس ایران را رهبر جناح اکثریت مجلس گفت: جلسه خود شد و گفت: “در اینجا دو نفر, من فکر می کنم پوتین می پردازد: تبدیل نمایند و مغلوب ساختن پیشی جستن . . . [خنده حضار] . . . سوگند به خدا.”

سخنران پل رایان و سپس سوم-بالاترین مقام رسمی در کشور chimed در: “این یک off-the-record . . . [خنده حضار] . . . بدون نشت … [خنده حضار] . . . خوبي؟!”

در مک کارتی در حال حاضر grovels به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان abjectly به عنوان وزیر خارجه ویاچسلاو مولوتف یک بار به رئیس خود جو استالین. مولوتف ادامه داد: مردم groveling حتی پس از استالین می خواستم به ارسال مولوتف را به گولاگ با مولوتف حتی رای گیری برای دستگیری او در یک دفتر سیاسی نشست. من تعجب می کنم زمانی که آن را به آمده است که در اینجا.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آمریکا بد-ایمان استدلال شدت در طول coronavirus بیماری همه گیر. منطق این است که تقریبا “چیزی, چیزی, اقتصاد! چیزی, چیزی, اوباما بدتر بود; تصمیم گیری های دشوار!” اما حتی به عنوان COVID-19 عفونت در حال افزایش در تعداد زیادی از کشورها (در درجه اول کسانی که نمی سخت است-آمار هنوز) از جنوب قرمز دولت فرمانداران در حال ساخت یک نمایش بزرگ از بازگشایی کسب و کار.

این فرمانداران نیست فقط peckerwood yahoos که فکر می کنم که عیسی مسیح را به حفاظت از آنها و ترکیبات آنها از COVID-19. آنها می دانند که اگر آنها برای باز کردن کسب و کار آنها از نظر قانونی می تواند انکار این کارگران که بیش از حد واهمه به بازگشت به کار خود را جبران بیکاری; سپس آنها را به دریافت دو هیجان مجازات مردم و basking در وضعیت مالی شاهین.

فرماندار تگزاس گرگ ابوت خصوصی بستری تصمیم منجر به افزایش عفونت:

“گوش دادن واقعیت این است که تقریبا هر علمی و پزشکی گزارش نشان می دهد که هر زمان که شما یک بازگشایی—این که آیا شما می خواهید به آن تماس بگیرید بازگشایی کسب و کار و یا فقط یک بازگشایی شد—در پی چیزی شبیه به این است که در واقع منجر به افزایش گسترش یافته است. آن را تقریبا بالفعل.”

ما ممکن است اضافه کردن که افزایش گسترش منجر به افزایش مرگ و میر. چرا آن را تقریبا بالفعل برای استفاده از ابوت اصطلاح فنی.

اضافی واقعیت باعث می شود آمریکا تصمیم نه تنها غیر انسانی اما غیر منطقی. به گفته این اقتصاددان به عنوان مثال در سوئد و دانمارک باعث می شود شغل-مقابل-زندگی بحث نگاه غلط. دو کشورهای اسکاندیناوی مشابه اقتصاد و ساختارهای اجتماعی اما سوئد دنبال یکی از مهمترین و سهل انگاری در خاموش کردن سیاست های, در حالی که دانمارک یکی از دقیقترین. دو اقتصاد هنوز هم انجام می شود به همین ترتیب حتی اگر سوئد رنج می برد بسیار بالا سرانه مرگ و میر از COVID-19 در حالی که دانمارک تا به حال قابل ملاحظه ای پایین تر یکی.

دانمارک نمی کرایه هر اقتصادی بدتر از سوئد با وجود حفظ دقیق تر ضد عفونت اقدامات است. آمریکا طرفداران “re-opening اقتصاد” بنابراین باید کمی پایه ای برای گفت اقتصاد ایالات متحده خواهد جادویی بهبود افشای بیشتر مردم به احتمال عفونت و مرگ است. پس از همه هواپیماهای مسافربری در حال پرواز 95 درصد خالی زیرا مردم ممنوع از پرواز. شما هنوز هم اجازه پرواز: اما شما می شود ؟

در آینده نزدیک بسیاری از افراد احتمالا هنوز هم خجالتی و دور از سالن های ورزشگاه سینماها و موسسات مشابه حتی اگر آنها رسما باز به اندازه کافی برای نگه داشتن اقتصاد افسرده. چند incautious افراد مؤمن خود را به گلوله ضد سایه این کسب و کار نمی خواهد از حد از یک سهم به فعالیت های اقتصادی. اما آنها را بسیار افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت را به خود و خانواده و همکاران.

کل این رنجور کسب و کار آغاز شده است به مانند یک prosaically آمریکایی احمق جلوه ای از هیتلر Nero فرمان مارس 1945. بی تفاوت نسبت به زندگی انسان جنگ و تعرق از دست رفته خود را از وضعیت به عنوان “بزرگترین جنگسالاری در تمام دوران” در ژنده پوش هیتلر تا به حال هیچ دیگر غریزه نسبت به پایین آوردن کل نشان می دهد در یک blaze of glory, انجام, او, “هنری” از دید یک Wagnerian Götterdämmerung.

ایران با فرمانداران egged در مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بی تفاوتی به زندگی انسان اگر چه خود را از دیگر انگیزه های بنیادی از prehensile حرص و آز و شخصیتی جمهوریخواه که به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی کند و شخصا به آنها اتفاق می افتد, آن وجود ندارد, به جای هیتلر خودکشی اشتیاق برای یک مراسم تشییع جنازه pyre.

اما جمهوریخواهان خود را اسطوره ای کیفیت و همچنین: آنها قربانی زندگی در محراب اقتصاد به تسکین دادن عصبانی و حسود خدا یکی به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de