بازگشایی اقتصاد حکم اعدام برای کارگران

هر روز صبح برای دو ماه گذشته من تا به بررسی اخبار در ایالت فلوریدا با نگرانی رو به رشد.

برای اولین بار عکس از مردم بیکار پوشش تا فایل برای منافع فرد دسترسی به سبب سیستم. پس از آن خبر آمد که تنها درصد کوچکی از مدعیان بیکاری پرداخت شد با اواخر ماه آوریل است.

به کشورهای دیگر نشان داده اند با مراتب فضل جایگزین نیست تعطیل برای همیشه لطفا برای—آن را به سرمایه گذاری در تست های اجتماعی و شبکه های ایمنی.

در حال حاضر باربر و مغازه های ناخن سالن در حال بازگشایی حتی به عنوان دولت آن دیدم مرگبارترین هفته هنوز. در مجموع این اخبار رنگ یک تصویر هولناک از یک حکومت ظالمانه بی علاقه در حفاظت از زندگی انسان است.

اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها همچنان به حمایت اجتماعی فاصله و در خانه بماند ، اما نیروهای جناح راست در سراسر این کشور خواستار پایان دادن به زندگی-صرفه جویی در مستندات, تشویق توسط کاخ سفید به خوبی آگاه است که چگونه ویرانگر از دست دادن زندگی می تواند باشد.

دولت تخمین می زند یک تعداد مرگ به عنوان بالا به عنوان 3000 نفر در روز است. با وجود آن هولناک و اعداد و برخی از کشورهای در حال تشویق کارفرمایان به گزارش کارگران که می ترسند که بازگشت به شغل خود می تواند مقدار به حکم اعدام لگد زدن آنها را خاموش بیکاری است.

به کشورهای دیگر نشان داده اند با مراتب فضل جایگزین نیست تعطیل برای همیشه لطفا برای—آن را به سرمایه گذاری در تست های اجتماعی و شبکه های ایمنی.

سنگال که 50 هواکش برای آن جمعیت 16 میلیون ساختمان بیشتر از طریق چاپ 3D در حالی که همه این آزمایشات $1 تست کیت. جهان در زمان توجه داشته باشید از کره جنوبی سریع و قوی سیستم تست. کشورهای در سراسر اروپا, باید متکی موجود اجتماعی شبکه های ایمنی برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی دیده ایم در اینجا در ایالات متحده

رئیس جمهور غنا نانا Akufo-Addo ارائه شده لازم است چشم انداز: “ما می دانیم که چگونه به را اقتصاد, بازگشت به زندگی,” او گفت:. “چه ما نمی دانیم این است که چگونه به مردم را به زندگی است.”

در مقابل تهمت و دولت سنگدلی تبدیل شده است بیشتر آشکار تر از همیشه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

کارشناسان شده اند کنار در حمایت از بی مهارت داوطلبان از سهام خصوصی و شرکت های سرمایه گذاری که botched تهیه تجهیزات پزشکی. و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت به استناد دفاع تولید عمل آن را به زور بسته بندی گوشت می آمد کارگران — که عمدتا Latinx و سیاه — به کار را از طریق شرایط نا امن در گیاهان است که به عنوان ظهور شیوع نقاط.

در واقع کسانی که جمعیتی ممکن است کمک به توضیح دهد که دولت تمایل به خطر زندگی می کند.

به نظر می رسد مثل هیچ اتفاقی که راست مقاومت مواجه شد قوی تر به عنوان شواهد نصب شده نشان ویروس به طور نامتناسبی به قتل در حال حاضر به حاشیه رانده شده مردم از رنگ به خصوص آمریکایی های سیاه و سفید. و آن را سخت به دست نازی ها شعار برجسته نمایش داده شده در یک “re-open” اعتراض در ایلینوی یا مؤتلفه پرچم ویژه آنجا شمال ویسکانسین.

دولت بی توجهی به آسیب پذیر زندگی به سختی جدید است. چه کسی می تواند فراموش نیواورلئان ساکنان رشته در پشت بام خود پس از طوفان کاترینا? و یا غیر فعال نیویورکی سمت چپ رشته را برای روز بعد از طوفان سندی?

هر سطح از دولت ایالات متحده نشان داده است, زمان و دوباره که تنظیمات پیش فرض برای ترک آسیب پذیر است. اما آمریکایی ها خود را در حال به چالش کشیدن روش.

کارگران در جنرال الکتریک اعتراض به تغییر تولید هواکش یک حرکت است که می تواند صرفه جویی در شغل و زندگی می کند. معلمان قول داده اند که بیشتر حملات اگر مدارس باز در برابر توصیه های پزشکی.

پرستاران علاوه بر درمان بیمار مواجه اند “re-open” معترضان ، و آنها ایستاده بود در خارج از کاخ سفید خواندن اسامی همکاران خود را کشته شده توسط دولت انفعال و خواستار حمایت.

اضافه کردن این اقدامات به موج حملات و sickouts از ضروری کارگران در سراسر کشور و یک تصویر واضح و روشن ظهور: ثروتمند ممکن است خوب با به خطر انداختن آسیب پذیر است. اما کارگران درک تقدس زندگی انسان و برای مبارزه با آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im