تشکر. کریس استوارت: بیایید با استفاده از coronavirus تهدید به عنوان بهانه ای برای متحد کردن نه تقسیم

با تصویب این هفته از یک $8.3 میلیارد دلار بسته به صندوق پاسخ جامع به coronavirus تهدید مجلس نمایندگان نشان داده ظرفیت به کار مشترک به نمایندگی از مردم آمریکا است. اگر یک موضوع که در آن هر دو سمت چپ و راست می توانید آن است که نیاز به حفاظت از زندگی انسان است.

این هم به کنار ما بخش و متحد به نمایندگی از یک تلاش در سراسر جهان. یوتا در حال حاضر شروع به انجام آنچه ما انجام بهترین. ما در آینده با هم به پشت ایستاده ساکنان آسیب دیده توسط ویروس و برای ایستادن در خط مقدم این پژوهش تلاش است.

دفتر من شده و در تماس با سه یوتا ساکنان در معرض ویروس بر روی یک کشتی کروز به اطمینان حاصل شود که آنها در حال دریافت بهترین مراقبت ممکن. جان و ملانی Haering و جری Jorgensen برخوردار بوده اند ابراز حمایت از آنها به عنوان بهبود می یابند.

در تحقیقات مقابل یوتا شرکت در حال کار به سرعت به استقرار برش لبه ابزار برای تشخیص و درمان این بیماری است. یوتا Navigen داروسازی پیشرو در توسعه گزینه های درمان. دیگر یوتا شرکت هایی مانند شرکت-تشخیص و BioFire تشخیص به طور فعال درگیر در تلاش برای رول کردن سریعتر و موثر تر تست تشخیصی. امریکا نوآورانه بخش خصوصی خواهد بود با کمک تغییرات در FDA فرآیندهای است که تسریع در روند تصویب جدید برای آزمایش و درمان است.

با هم کار ما می تواند به حداقل رساندن تاثیر این ویروس است. با بودجه فدرال برای آزمایش و تحقیق و تولید واکسن و محلی حمایت جامعه ما داده اند, رئیس جمهور تهمت ابزار او نیاز به سوار شدن یک پاسخ موثر و جلوگیری از یک بحران بهداشت عمومی.

در این انتخابات ریاست جمهوری سال آن را وسوسه انگیز برای برخی از به تسلیحاتی ترس های تولید شده توسط یک جدید و ویروس ناشناخته در خدمت اهداف سیاسی است. اما به عنوان یک appropriator کار با دموکرات ها و جمهوری خواهان به تخصیص منابع مهم در این مبارزه من با افتخار می گویند بسیاری از همکاران من جدی در مورد مقابله با این تهدید به جلوگیری از یک بحران است.

در پاسخ به یک درخواست از رئیس جمهور تهمت من پیوست همکاران من به تخصیص بودجه برای ملت ما coronavirus پاسخ. در نقش من در خانه تخصیص بودجه کمیته, من به طور مداوم به مبارزه برای مسئولانه تخصیص مالیات دهندگان دلار است. این بودجه اضطراری است guardrails به اطمینان حاصل شود که بودجه استفاده خواهد شد برای رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی.

بودجه بسته شامل 4 میلیارد دلار برای تست های تشخیصی و درمان و واکسن تحقیق و توسعه است. نزدیک به 1 میلیارد دلار است که به طور خاص با هدف پاسخ تلاش در دولت و در سطوح محلی. نیمی از کسانی که بودجه توزیع خواهد شد در ماه آینده.

هر چند ما نمی توانیم تضمین ویروس نمی خواهد گسترش راه خود را از طریق یوتا من مطمئن هستم که ما ساکنان آماده خواهد شد و فعال خود را در پاسخ به هر گونه تهدید. با بودجه در جای من معتقدم که ما در حال آماده شده برای کاهش تهدید و کار به سمت راه حل های موثر.

ممکن است این تلاش یکی از بسیاری است که در آن جمهوری خواهان و دموکرات ها در مجلس نمایندگان با هم کار کنند برای رسیدگی به مشکلات و پیدا کردن راه حل با هم.

در کنگره ایالات متحده کریس استوارت نشان دهنده یوتا 2 کنگره منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im