تشکر. کتی پورتر متهم UnitedHealth از قرار دادن سود قبل از بيماران و ارائه دهندگان خدمات در میان همه گیر

تشکر. کتی پورتر در روز چهارشنبه خواستار پاسخ از بیمه سلامت غول UnitedHealth برای در نظر گرفتن اقدامات است که به افزایش بیشتر سود خود را اما “تهدید رفاه… بیماران و پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی” در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“صاف کردن مشکلی برای بزرگترین شرکت بیمه به تصویب هزینه به خانواده ها در وسط یک بیماری همه گیر — من می خواهم پاسخ” پورتر (D-کالیفرنیا.) توییتی چهارشنبه.

در نامه ای به مدیکر برای همه منتقد و UnitedHealth Group مدیر عامل دیوید Wichmann مورخ چهارشنبه پورتر مجرد از گزارش که UnitedHealth اقدام “برای کاهش ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شبکه و کاهش نرخ بازپرداخت.” کسانی که حرکت می کند به عنوان UnitedHealth و عمده شرکت های بیمه سلامت در, به طور کلی در مسیر برای یک بنر سال مالی و انتظار می رود “ادامه داد: در طول دو سال گذشته رشد,” او نوشت.

“UnitedHealth پیش بینی نیست که درآمدهای پیش بینی شده کاهش خواهد یافت و در سال 2020 حتی به عنوان همه گیر همچنان به تاخت و تاز دیگر کسب و کار” نوشته پورتر.

شرکت خود را در سه ماهه اول اظهارات نشان داد درآمد کل افزایش 6.8% افزایش به $64.42 میلیارد و ضرب و شتم تحلیلگران تخمین می زند.

با وجود این خوش بینانه چشم انداز مالی برای UnitedHealth و عمده بحران بهداشت عمومی—بیمه گر منتقل شده به فشار و حتی بیشتر سود با کاهش دسترسی بیماران به مراقبت گفت: پورتر.

پورتر گفت: دفتر او دریافت اطلاعات از پزشکان گروه گفت: آنها اطلاع داده شد در اواخر سال 2019 که آنها می تواند فسخ از شبکه. این گروه همچنین گفت که آنها تا به حال هیچ نرخ بازپرداخت افزایش چهار سال است. “بیشتر” پورتر نوشت: “هنگامی که آنها پرسید اگر ایران اقدامات برای حذف آنها را از ارائه دهنده شبکه می شود با توجه به همه گیر ایران خودداری کرد.”

“این اقدامات ممکن است به کاهش هزینه های خود را, اما آنها به احتمال زیاد افزایش تعداد تعجب صورتحساب بیماران صورت در طول و پس از همه گیر” او گفت: در نامه اش.

با درمان Covid-19 باشد و امکان درمان می تواند ضروری طولانی بستری در بیمارستان و بیماران در معرض خطر هستند از دریافت غول صورتحساب و در نتیجه تحمیل بدهی که “غیر ممکن خواهد بود به پرداخت” پورتر اضافه شده است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

پورتر مشخص شده تعدادی از سوالات برای Wichmann به پاسخ دادن به اجرایی ژوئن 3 مهلت. در میان پاسخ پورتر است به دنبال این است که چگونه بسیاری از ارائه دهندگان UnitedHealth خارج از شبکه و گر معیار برای ساخت آن تصمیم گیری. پورتر همچنین پرسید که آیا ارائه دهندگان خواست که به باقی می ماند در شبکه برای مدت همه گیر اعطا شد که درخواست و دلایل هر رد.

تقاضا برای UnitedHealth می آید بر روی پاشنه از بررسی چند شرکت بزرگ بیمه سلامت’ سریع نزدیک شدن به تاریخ انقضا برای چشم پوشی هزینه برای coronavirus درمان است.

به عنوان گروه حمایت عمومی شهروند را مستند کرده است تعدادی از شرکت های بیمه به حال ژوئن 1 پایان روز به صورت جزئی یا کامل هزینه چشم پوشی. و در حالی که تعدادی از آنها در حال حاضر نقل مکان کرد و به گسترش مهلت UnitedHealth است. از بیمه گذار وب سایت در روز جمعه:

UnitedHealthcare است waiving عضو هزینه های درمان COVID-19 تا 31 ماه مه سال 2020 برای مدیکر مزیت خدمات درمانی فردی و گروهی در بازار به طور کامل بیمه سلامت در نظر دارد. AARP مدیکر مکمل برنامه را پوشش هزینه های مدیکر واجد شرایط هزینه برای خدمات مربوط به COVID-19 درمان مبتنی بر تایید مثبت تشخیص از 4 فوریه سال 2020 تا 31 ماه مه سال 2020 است.

عمومی شهروند جمهور رابرت Weissman استقبال از تصمیم گیری توسط برخی از شرکت های بیمه برای تمدید هزینه چشم پوشی کرد و آن را نیز ارائه شواهد بیشتری از این شکست به سود نظام سلامت است.

“در حالی که آن را بسیار مهم است که برخی از شرکت های بیمه در حال حاضر در حال دیر اعلام کرد که آنها قصد گسترش خود را از جیب هزینه چشم پوشی برای Covid-19 درمان آن مهم است به یاد داشته باشید که این اواخر داوطلبانه و به احتمال زیاد نمی خواهد که حتی اتفاق افتاده بدون گروه مثل ماست انداختن نور بر سرعت در حال نزدیک شدن به پایان تاریخ. اما داوطلبانه طبیعت از این چشم پوشی بدان معنی است که شرکت های بیمه می تواند دبه کردن بر روی آنها را در هر زمان” Weissman گفت: در روز شنبه در بیانیه ای.

“بیماران نمی باشد و باید در هوی و هوس از شرکت های بیمه در بدترین بهداشت بحران در یک قرن,” او گفت:.

Weissman با اشاره به قانون پیشنهادی شامل مراقبت های بهداشتی اضطراری تضمین عمل و مدیکر بحران برنامه عمل به عنوان اقدامات است که می تواند “کمک به خار از کشور را بهبود در حالی که کاهش وابستگی ما به بهداشت و درمان سود بودن در یک سخاوتمندانه خلق و خوی زمانی که آنها از خواب در صبح است.” اما او تاکید کرد تنها یک کامل تعمیرات اساسی ملت را در سیستم بهداشت و درمان است نسخه مناسب.

“ما نیاز به مدیکر برای همه, بنابراین ما در نهایت می تواند اطمینان حاصل شود که هر کس در ایالات متحده می تواند دسترسی به مراقبت از آنها نیاز به زمانی که آنها به آن نیاز دارید بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de