تشکر. Ro خناس در روز پنج شنبه معرفی قانون به تعمیرات اساسی این کشور سیستم های کشاورزی از جمله مقابله گسترده شرکت تحکیم و تأیید توقف در مزارع کارخانه.

“شرکت های چند ملیتی باید متمرکز سیستم غذایی ما به نقطه شکستن آن گفت:” جیک دیویس یک میسوری کشاورز ملی و سیاست مدیر در مزرعه خانواده در بیانیه ای پشتیبان گیری اندازه گیری. “مگا meatpackers استخراج سود از کشاورزان و کارگران و مصرف کنندگان بیش از حد طولانی,” او گفت:. “این بیماری همه گیر تابیده نور در آن موارد نقض حقوق بشر.”

این قانون از حزب دموکرات کالیفرنیا نشان دهنده یک همراه و همدم اندازه گیری به مزرعه اصلاح نظام عمل می کنند که معرفی شد و در مجلس سنا در ماه دسامبر توسط سناتور. Cory Booker (D-N. J.).

“اگر ما تا به حال یک سیستم غذایی با رقابت عادلانه و مستقل و متنوع تولید کنندگان را ارائه می کنند قابل اعتماد و پایدار تامین مواد غذایی” خناس در بیانیه ای گفت. “مردمی لیاقت خود را می دانید که محصولات حیوانی هستند و واقعا از آمدن و کشاورزان سزاوار یک نمایشگاه عکاسی در کسب و کار خود را.”

بوکر در روز پنج شنبه با اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در ماه گذشته نگه داشتن بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باز در صورت افزایش کارگر و ایمنی مواد غذایی نگرانی به عنوان شواهدی از یک “شکسته” سیستم بشدت نیاز به اصلاحات است.

“سیستم غذایی ما بود شکسته توسط pandemic و آن را شکسته مستقل خانواده کشاورزان گفت:” بوکر. “آن شکسته شد بزرگ و شرکت های چند ملیتی مانند تایسون, Smithfield و JBS که به دلیل خرید خود را قدرت و اندازه را بی تاثیر بر بازار و بیش از سیاست های عمومی. که بی تاثیر در صفحه نمایش کامل با رئیس جمهور تهمت های اخیر اجرایی سفارش اولویت meatpacker سود بیش از سلامت و ایمنی کارگران است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ما باید برای رفع این شکسته سیستم” بوکر ادامه داد. “که به معنی حفاظت از خانواده کشاورزان و سیستم غذایی کارگران و برگزاری شرکت فروشندگان مسئول آسیب آنها باعث. کارخانه بزرگ مزارع مضر به جوامع روستایی بهداشت عمومی و محیط زیست است و ما باید بلافاصله شروع به انتقال به یک توسعه پایدار و انسانی سیستم.”

به عنوان یک بیانیه از خناس را توضیح می دهد که این قانون پیشنهادی خواهد بود:

  • محل فوری مهلت قانونی جدید و در حال گسترش زیادی CAFOs و انتقال توسط 2040 بزرگترین CAFOs به عنوان تعریف شده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست
  • ارائه داوطلبانه خریداری برای کشاورزان که می خواهید به انتقال به خارج از عامل یک CAFO
  • نگه داشتن شرکت و فروشندگان مسئول آلودگی و دیگر آسیب های ناشی از CAFOs
  • تقویت هکرها و دامداری عمل برای محافظت از خانواده کشاورزان و دامداران از جمله:

منع استفاده از ناعادلانه مسابقات و یا سیستم های رتبه بندی برای پرداخت قرارداد تولید کنندگان

حفاظت از دام و طیور کشاورزان از قصاص

ایجاد شفافیت بازار و حمایت از کشاورزان و دامداران از درنده خرید شیوه های

  • بازگرداندن اجباری کشور از مبدا برچسب الزامات مورد نیاز برای گوشت گاو و گوشت خوک و گسترش آن به محصولات لبنی
  • منع ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA) از شوی خارجی وارداتی محصولات گوشت به عنوان “محصول آمریکا”

سناتور. الیزابت وارن که بانیان این مجلس قانون تکرار همکار خود بوکر انتقاد از یک مشکل دیرینه.

“برای سال رگولاتور نگاه راه دیگر در حالی که غول شرکت های چند ملیتی خرد رقابت در بخش کشاورزی و کنترل ضبط بیش از بازارهای کلیدی” گفت: Warren. “این COVID-19 بحران خواهد شد آن را آسان تر برای بزرگ Ag حتی بزرگتر صدای بوقلمون در اوردن تا کوچکتر مزارع و منجر به انتخاب های کمتر برای مصرف کنندگان است. ما نیاز به حمله به این تحکیم و کارگران و کشاورزان و مصرف کنندگان قدرت چانه زنی در مزرعه ما و سیستم غذایی.”

قانون جدید مورد استقبال قرار گرفت غذایی و آب دیده بان با حمایت گروه مدیر اجرایی Wenonah Hauter آن را “رویایی لایحه که در نهایت معکوس دهه تثبیت و درنده شرکت کشاورزی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de