گزارش: BYU football باز کردن فصل در برابر آلاباما ‘بلد’

آنچه به نظر می رسید برای شروع به عنوان تا حدودی از یک شوخی در توییتر می تواند تبدیل به یک واقعیت است.

زمانی که Pac-12 اعلام کرد در تاریخ 10 ژوئیه که در آن بازی خواهد کرد کنفرانس-تنها بازی این سقوط پاک کردن BYU Cougars’ هفته 1 مسابقه فوتبال در برابر یوتا Utes برخی پیشنهاد کرد که خانمها بالغ باید سعی کنید به جای Utes در برنامه خود با آلاباما زرشکی جزر و مد.

به گزارش روز شنبه که به “احتمال قوی” اتفاق می افتد.

AL.com SEC خبرنگار مت Zenitz شنبه نوشت که اگر زرشکی جزر و مد به پایان می رسد تا بازی بیشتر از بازی های کنفرانس این سقوط (SEC است نه یک تصمیم در کنفرانس-تنها بازی) می تواند برنامه BYU در هفته 1. مانند خانمها بالغ, آلاباما نیز میله میله برای بازی Pac-12 تیم برای باز کردن 2020 کمپین USC Trojans.

BYU برنامه ریزی شده بود به بازی یوتا در پنج شنبه, سپتامبر 3, آلاباما در حالی که برنامه ریزی شده بود به صورت USC در سپتامبر 5.

در روز شنبه قبل از Zenitz گزارش Crimson Tide مدیر ورزشی گرگ بایرن در زمان به توییتر برای سرکوب شایعاتی که Alabama خواهد بازی نوتردام در این فصل است.

این Deseret News تایید نشده Zenitz گزارش.

این خانمها بالغ دیده می شود پنج بازی در سال 2020 برنامه از کار می افتد به عنوان یک نتیجه گیری از Pac-12 و بزرگ ده به بازی کنفرانس-تنها بازی این سقوط اما هنوز هم بر روی این تخته سنگ یک اکتبر 10 مسابقه در LaVell ادواردز ورزشگاه در پروو در برابر یک ثانیه دشمن از آلاباما, Missouri Tigers.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>