Feb. 5 (UPI) — مقامات چینی دستگیر و در یک مرد مبتلا به رمان coronavirus برای پنهان کردن خود را در سفر تاریخ به ووهان در حالی که quarantining هزاران نفر دیگر با توجه به رسانه های دولتی.

جهانی تایمز گزارش روز شنبه مرد wined و dined با هزاران نفر از مردم در چندین روستای ضیافت در اواخر ماه ژانویه است. وجود دارد بیش از 3000 نفر در حال حاضر در ضیافت طول سال جدید قمری نجومی با توجه به گزارش.

مرد تایید شد به عنوان یک بیمار مرگبار coronavirus در روز یکشنبه. مقامات می گویند این مرد از جینجینگ استان فوجیان نیز آلوده و هفت نفر دیگر. بیش از 4000 نفر شده است پس از آن تهدید و با توجه به پکن خبر در روز چهارشنبه.

دوم با نام خانوادگی ژانگ جدا شده پس از تایید برای این ویروس در استان شاندونگ.

ژانگ hid سفر اخیر خود به استان آنهویی در مجاورت هوبئی استان, کانون شیوع از یک دکتر. در مجموع 68 پرسنل پزشکی و 49 نفر دیگر شده اند قرنطینه با توجه به رسانه های دولتی.

چینی بهداشتی مقامات در حال تلاش برای مهار coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده 2019 nCoV به عنوان تعداد مرگ و میر و عفونت در ادامه به افزایش است. رسمی مرگ و میر افزایش به حدود 500 در روز چهارشنبه.

این ویروس wreaking ویران در بیمارستان. چین دوربین مدار بسته, گزارش روز شنبه دو نوزادان تایید شد برای coronavirus در ووهان که در آن شیوع آغاز شد و در ماه دسامبر. یک کودک تایید شد برای این ویروس تنها 30 ساعت پس از تولد. مادر که نوزاد بود تایید بیمار قبل از او به هنگام تولد. وضعیت او تثبیت شده است, با توجه به رسانه های دولتی.

کشورهای همسایه در حال اهدای کمک به چین در این کشور به زمان نیاز است.

پکن به وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در مجموع 21 کشور را اهدا کالا برای استفاده در جهت پیشگیری و هم برای بیماران بالقوه در قرنطینه.

هوآ همچنین گفت: در نشست خبری چین است که “توانایی” را به مبارزه و شکست دادن ویروس کشنده با توجه به کره جنوبی آژانس خبری Yonhap.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im