گزارش: شرکت های تحت پیگرد شهرستانها در سراسر ایالات متحده آمریکا

واشنگتن – درست مثل سال 2008 بحران مالی دولت فدرال است که یک بار دیگر برای نجات منافع شرکت های بزرگ در حالی که ترک جوامع محلی (و بودجه خود را) از سمت چپ به خشک. دولت و شهرداری امور مالی عمومی پرتاب شده است به هرج و مرج. حرکات تمرکز توجه خود را بر بودجه شهرداری.

ترکیب بحران اقتصادی شهرستانها در حال گرفتن شکایت کرد تلاش برای محدود کردن سوخت های فسیلی صنعت گسترش منافع کارگر, افزایش تبعیض حمایت و برای اقدام در کشت از مسائل دیگر. نمونه ها فراوانند – مرا County, New Mexico شده است شکایت توسط یک شرکت تابعه از Royal Dutch Shell; شهر نیویورک توسط Uber; مینیاپولیس مینه سوتا اتاق بازرگانی و Austin تگزاس توسط فدراسیون ملی کسب و کار مستقل و تگزاس دادستان کل. این گزارش به تشریح چگونه چنین شرکت های بزرگ (و دولت) واکنش به محلی فعالیت است که به دور از ناهنجاری. بلکه آن است که روش عملیاتی استاندارد.

رفته به ادامه مطالب

قدرت غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک از طریق بقیه از این چرخه انتخابات

سخاوت شما بسیار مهم است برای نگه داشتن رویاهای مشترک زنده و در حال رشد است. لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

گزارش می دهد یک لیست از نمونه های واقعی زندگی که در آن این پویایی ساخته شده قابل مشاهده است. لیست حدیثی و باید درمان نمی شود و به عنوان یک بررسی جامع. بیشتر ظهور کرده اند تا پس از این گزارش آغاز شد. این گزارش نشان می دهد یک الگوی است که نشان می دهد چگونه فرم شرکت برخوردار حفاظت از ارگانهای محلی.

این گزارش را می توان در اینجا یافت نشد: https://celdf.org/2020/06/celdf-report-corporations-are-suing-cities-across-the-usa/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de