گزارش: COVID-19 درمان و مراقبت های پزشکی ‘بهتر’

درمان و مراقبت های پزشکی برای رمان coronavirus است “بهتر” با توجه به یک گزارش جدید از ایالات متحده آمریکا امروز است که شامل مصاحبه با تعدادی از کارشناسان پزشکی.

در این گزارش — که شما می توانید به عنوان خوانده شده در ایالات متحده آمریکا امروز — توضیح است که ایالات متحده تا به حال اطلاعات کمی در مورد چگونه به درمان COVID-19 زمانی که آن را برای اولین بار وارد. پزشکان با استفاده از هواکش و تب گیربکس و بیشتر برای کمک به مردم تنفس.

در حال حاضر درمان های معرفی شده برای کمک به مردم. شده است وجود دارد همچنین اضافی 150 درمان و حداقل 50 داروهای ضدویروس در حال آزمایش برای کمک به مردم بیش از حد.

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز پتانسیل درمان در حال آزمایش چین با دسته های زیر:

ضد ویروس است که آهسته و یا مسدود کردن ویروس گسترش در بدن را بیشتر موثر خواهد بود در اوایل عفونت قبل از این ویروس به طور کامل تاسیس شده است.

نقاهت پلاسما و آنتی بادی است که با ارائه سیستم ایمنی سلاح برای حمله به این ویروس پس از آن تاسیس می تواند کمک به کنترل عفونت و جلوگیری از نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

سیستم ایمنی بدن تنظیم کننده هایبسیاری که tamp پایین زیاده سیستم ایمنی بدن خواهد بود به خصوص بعد از آن در این دوره از بیماری که پاسخ ایمنی به جای ویروس درایوهای وضعیت بیمار.

ضد روش انعقاد است که توقف و یا کاهش سرعت لخته شدن خون است که می تواند باعث صدمه به عضو یا سکته مغزی هستند به احتمال زیاد مفید در بیماران با داشتن یک واکنش جدی به این ویروس.

که گفت: پزشکان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد کوروناویروس و یکی از درمان است که رفتن به صرفه جویی در همه. افراد مختلف پاسخ به درمان های مختلف ،

“ما هنوز هم نیاز به هل دادن بسیار سخت است و تفکر بسیار خلاقانه در مورد چگونه برای مطابقت با درمان مناسب بیمار گفت: دکتر جان Wherry مدیر موسسه ایمونولوژی در دانشکده پزشکی پرلمن در دانشگاه پنسیلوانیا است.

جزئیات بیشتر در ایالات متحده آمریکا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>