گزارش در معرض تهمت DOJ را پنهانی تلاش در به دست آوردن مواد مخدر به رزومه فدرال اعدام

مواد منفجره ایسنا تحقیقات نشان داد جمعه که یک سری از اعدام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی شده برای هفته آینده “را به اوج سه سال مبارزه برای خط یک راز عرضه زنجیره ای برای ساخت و آزمایش کشنده تزریق مواد مخدر.”

دیوان عالی ایالات متحده در ژوئن 29 پاک راه را برای فدرال اعدام به سر که آن را تکذیب کرد به شنیدن درخواست از اعدام زندانیان به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تزریق کشنده پروتکل. زندانیان Lewis, Daniel Lee, Wesley Persian Purkey و داستین لی Honken مجموعه به کشته شدن در یک مرکز فدرال در ایندیانا تنها چند روز از هم جدا ابتدا در جولای 13, به دنبال کیت Dwayne نلسون در تاریخ 28 اوت است.

اگر چه آن را تا ماه ژوئن 2019 زمانی که ایالات متحده دادستان کل ویلیام بار علنا به کارگردانی اداره زندانها برای از سرگیری مجازات اعدام تنها با استفاده از داروی پنتوباربیتال—به جای سه دارو پروتکل بود که مانع عرضه مسائل—رویترز گزارش داد که “رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به وزارت دادگستری تا به حال شروع به ساخت شبکه ای از پیمانکاران این امر باید توسط مه 2017.”

بر اساس اوراق پرونده و دادگاه براده همشهری مراحل دقیق دولت در زمان قبل از بر اعلام به رزومه فدرال حکم اعدام است.

در ماه مه سال 2017 وزارت دادگستری بنا به گزارش استخدام آریزونا شرکت مشاوره نخبگان و کارشناسان پزشکی LLC برای پیدا کردن “پزشکان و دانشمندان که می تواند ارزیابی اینکه آیا پنتوباربیتال بود انسانی روش اعدام که می تواند جایگزین این سه دارو کشنده تزریق پروتکل های مورد استفاده در گذشته فدرال اعدام در سال 2003 است.”

به گزارش آژانس خبری:

پس از آن [دولت] به دنبال یک داروی جدید پروتکل است که می تواند زنده ماندن چالش های قانونی از طریق شرکت هایی که هویت آن مبارزه کرده است برای پنهان شدن. بدون پنهان کاری دولت استدلال در دادگاه براده توانایی خود را برای تهیه مواد مخدر خواهد بود “به شدت مختل” از آنجا که این شرکت در حال حاضر به عرضه و یا آزمون اعدام مواد مخدر اگر آنها برای عموم شناخته شده است.

به Tweeting در مورد گزارش روز شنبه سازمان دیده بان حقوق بشر, مدیر اجرایی, Kenneth Roth اشاره کرد که شرکت های که انتخاب می کنید برای کمک به “بربریت” اعدام اغلب به صورت فشار افکار عمومی:

دولت اسناد و مدارک نشان داد که در ماه مارس سال 2018 وزارت دادگستری در بر داشت یک ترکیب داروخانه به تزریقی پنتوباربیتال. در اکتبر سال 2018 در این بخش یافت می شود تولید کننده پنتوباربیتال پودر و فوریه 2019 تولید کننده بود و تولید پودر که “گذشت خلوص آزمون” در ابتدا پس از شکست چنین ارزیابی.

نمایندگان برای هر سه آزمایشگاه که مهر عنوان درگیر در پنتوباربیتال تست گفت: آنها استخدام یک داروخانه ترکیبات به جای وزارت دادگستری. DynaLabs در سنت لوئیس و ARL زیستی و داروسازی شرکت در شهر اوکلاهما نیز به این خبرگزاری گفت که آنها نمی دانند در نظر گرفته شده استفاده از مواد مخدر در حالی که عقاب تحلیلی Services Inc. در هوستون کاهش یافته است به نظر.

یک سخنگوی وزارت کاهش یافته است به فاش به مهر هر گونه اطلاعات مربوط به تلاشهای دولت برای تضمین داروهای تزریق کشنده.

اگر چه آخرین اجرای فدرال زندانی شد و در سال 2003 آمده است که هنوز هم اجازه می دهد تا مجازات اعدام را همچنان به کشتن زندانیان 17 سال گذشته با وجود نیز در مواجهه با موانع دسترسی به مواد مخدر لازم است. تگزاس که منجر تمام متحده در اعدام استفاده کرده است پنتوباربیتال به تنهایی برای کشتن زندانیان در سال های اخیر است.

به عنوان آسوشیتد پرس در گزارش نوامبر 2018:

گذشته و اعدامها را مطرح سوال در مورد استفاده از پنتوباربیتال. در تگزاس یک زندانی به مرگ قرار داده در ماه ژوئیه دو بار لعنت و گفت: مواد مخدر سوخته گلو او را. یک زندانی اعدام شده در ماه ژوئن شروع به گرفتن سریع تنفس به عنوان آرام بخش شروع به اثر تلاشهايى در یک نقطه که آن را “سوزاندن” است که آن را “صدمه دیده است.” قبل از آن یک تگزاس اهل بیت گفت: مواد مخدر سوخته است. “عزیم-ee! من احساس می کنم که او گفت:” قبل از لغزش به بیهوشی.

پس بر جولای 2019 اعلام منتقدان نگرانی در مورد تهمت و دولت با استفاده از مواد مخدر است. به عنوان سام spooner row مدیر دادخواهی برای NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق گفت: در زمان چند روز پس از دادستان کل سفارش: “هیچ کس نمی داند اگر پنتوباربیتال که دولت به دست آمده است را نشانی از خطرات جدی است که افراد در سراسر کشور روبرو هستند از شکنجه به اعدام از طریق تزریق مواد کشنده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>