گزارش: سابق بخشنده بالا, فوتبال, مربی, استخدام جدید انگلستان میهن پرستان

سالت لیک سیتی — اردن عشق Jaylon Johnson, زاک خزه و دیگر بازیکنان فوتبال از یوتا از برنامه های که پیش نویس و یا امضا به عنوان نمایندگی رایگان تنها کسانی نیستند که رهبری به NFL طریق کندوی عسل دولت این فصل است.

بخشنده بالا را مربی فوتبال در راه خود را بیش از حد.

تایلر هیوز که پا به پایین به عنوان بریوز’ سر مربی در اوایل این سال استخدام شده توسط New England Patriots به بخشی از لایحه Belichick مربیگری کارکنان ESPN.com گزارش این هفته است. که معامله شد به عنوان “یک توسعه قابل توجه” توسط ESPN تحریریه Mike Reiss که گفت هیوز می تواند یک فرد به نگه داشتن چشم در به عنوان یک پتانسیل و موقعیت مربی و هماهنگ کننده است.

هر چند قابل توجه است که هیوز NFL محدود از یک دبیرستان از شهر سالت لیک بومی و فارغ التحصیل از شرق بالا و برف, کالج, تا به حال بسیار سفر در مسیر به انگلستان جدید. قبل از مصرف فراوان سر کار مربیگری در سال 2018 هیوز برگزار شده بود عناوین مشابه در برف و مینت دولت است.

هیوز همچنین کنترل کیفیت دستیار شهری مایر در ایالت اوهایو در سال 2013 کمک Buckeyes توهین آمیز بهره وری و بهره وری از طریق پیشرفته سراغ فیلم و تجزیه و تحلیل داده ها تجزیه و تحلیل ترافیک.

در برف, کالج, هیوز به عنوان سر مربی تیم برای دو فصل (2011-12) پس از گذراندن شش سال به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز (2005-10) و یکی به عنوان گسترده ای رسیور/تنگ پایان مربی (2004).

هیوز’ مربیگری حرفه ای را آغاز کرد در موری بالا به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز و در حال اجرا پشت مربی در سال 2003. او فارغ التحصیل از ایالتی یوتا در سال 2005.

در افرایم Badgers رفت 20-4 تحت هدایت او به عنوان سر مربی از جمله دو کاسه بازی برنده و یک کنفرانس عنوان شده است. او نام WSFL مربی سال در سال 2012 پس از پیشرو برف به یک 11-1 ضبط و یک شماره 3 رتبه بندی با مواد منفجره بالا 10 جرم. تیم او تا به حال نه همه-آمریکایی و 37 all-کنفرانس ورزشکاران از جمله سابق BYU QB حیوان دست اموز کوپر که به دست آورده NJCAA ملی بازیکن سال افتخارات.

او زیستی اشاره می کند که هیوز برتری در توسعه بازیکن که شامل کمک به 10 بازیکن مختلف آن را به NFL از جمله مت Asiata (وایکینگ ها), Tenny Palepoi (شارژر) اردن Devey (میهن پرستان) و Damond پاول (واتیکان).

یکی دیگر از قابل توجه آمار: هیوز’ سابق quarterbacks انداخت برای 20,000-plus متری 223 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و QB امتیاز بهره وری از 158.1 تحت سرپرستی او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de