گزارش: سابق ایالتی یوتا گیرنده جوجو Natson موافقت خود را با مقابله با کلیولند براونز

سالت لیک سیتی — سابق ایالتی یوتا گیرنده گسترده جوجو Natson رهبری به دولت که در آن او با بازی خود در فصل نهایی فوتبال کالج.

Natson منتشر شده توسط لس آنجلس قوچ در مارس 10, توافق به یک سال $1 میلیون مقابله با کلیولند براونز به عنوان اولین گزارش شده توسط NFL شبکه خودی broncos در روز پنج شنبه.

5-پا-7 گیرنده که در درجه اول استفاده شده است به عنوان یک زدن توپ returner در NFL صرف دو فصل گذشته با قوچ. که شامل بازی در سوپر باول LIII زمانی که در لس آنجلس از دست 13-3 جدید انگلستان است.

Natson که سه سال در ایالتی یوتا قبل از انتقال به اکران (در اوهایو) برای نهایی خود را دانشگاهی فصل به طور متوسط 7.7 متری در زدن توپ بازگشت در NFL شغلی از جمله حرفه ای-بهترین 10.8 متری در بازگشت در سال 2018 است. او برای جتز نیویورک به عنوان یک تازه کار در سال 2017.

دیگر محلی عامل رایگان اخبار

پاتریک مقیاس LS یوتا ایالتی و وبر بالا: مقیاس انتظار می رود که به re-sign با خرس شیکاگو در یک سال معامله شیکاگو تریبون براد بریگز گزارش روز شنبه. ترازو بدون محدودیت رایگان, عامل, بازی های برگزار شده است برای خرس پس از 2015 فصل است و به طور معمول در یک قرارداد یک ساله در بسیاری از زمان خود را در شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de