گزارش: آیوی لیگ لغو 2020 سقوط ورزش های نجومی. چه تاثیری می تواند که در کالج فوتبال ؟

سالت لیک سیتی — لیگ آیوی نمی تواند بازی در هر ورزشی این سقوط.

که این خبر برای اولین بار منتشر شده توسط CBS Sports’ جان Rothstein که همه آیوی لیگ برنامه های خود را دیدم سقوط ورزش لغو شد پس از رای های لیگ مقامات چهارشنبه.

Rothstein گزارش لیگ بازی خواهد کرد هر ورزشی تا پس از Jan. 1, 2021. آیوی لیگ می شود اولین کنفرانس کالج به انصراف از سقوط های ورزشی از جمله فوتبال در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

ورزشی را دانا o’neil گزارش داد که آیوی لیگ امیدوار است به حرکت سقوط آن ورزش به بهار اما وجود دارد هیچ عزم و اراده در این زمان.

“آیوی لیگ تیم های فوتبال رقابت در مسابقات قهرمانی فوتبال زیربخش (FCS) سطح اما آیا شرکت در NCAA برگشتی ترک باز احتمال این که یک لیگ round-robin تخته سنگ می تواند رقابت در بهار” ایالات متحده آمریکا امروز ادی Timanus نوشت.

ورزشگاه ملی کالج خبرنگار برت McMurphy گزارش شده است که وجود دارد نباید لزوما انتظار است که FBS-سطح برنامه ها و یا کنفرانس ها دنبال کت و شلوار و لغو یا به تعویق انداختن 2020 فصل فوتبال.

یک منبع گفت: McMurphy, “شک پیچکها نفوذ بسیار (w/FBS مدارس). آنها را به عنوان آسیب پذیر از نظر مالی.”

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>