گزارش: Lori Loughlin به “جهل کارت’ در پذیرش کالج رسوایی دفاع

Lori Loughlin و دفاع تیم در حال حل و فصل در یک استراتژی جدید برای پذیرش کالج رسوایی — بازی “جهل کارت” با توجه به Us Weekly.

چه خبر است ؟

  • یک منبع که نامش ذکر نشده گفت: ما هفتگی است که Loughlin و دفاع تیم را با استفاده از “جهل کارت” برای او آینده پذیرش کالج مورد.
  • این تیم را “استفاده از روایت که آنها نمی دانند چه آنها انجام می دهند جرم” این منبع گفت: ما در هفته. “وکلای آنها فکر می کنم آن را به نگاه به عنوان اگر آنها نمی دانستند آن رشوه.”

چرا این مهم است ؟

  • این آخرین توسعه در Loughlin مورد آن را احاطه کرده است عملیات Varsity Blues پذیرش کالج رسوایی. Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulli هستند متهم به پرداخت $500,000 در رشوه بنابراین دختران خود اولیویا جید و ایزابلا Giannulli می تواند خدمه استخدام برای دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.
  • زن و شوهر التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات عنوان شده علیه. دادستان فدرال انتظار برای قرار دادن آنها در دادگاه در ماه اکتبر که من نوشته ام در مورد قبل است.
  • جهل ایده جدید نیست ، در آوریل 2019 — فقط بعد از اخبار از رسوایی شکست — گزارش ها حاکی از Loughlin و شوهرش می خواست به ادعای جهل.
  • فاکس نیوز گفت: “هر کس دیده قطعه از شواهد اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر وجود دارد. هنگامی که شما به آن نگاه کنید در زمینه شما می توانید استدلال می کنند که این یک زن است که نمی دانند دقیقا چه او انجام شده بود — و او در حال مشاوره و هدایت توسط یک مرد که این منطقه خود از تجربه و تخصص” این منبع گفت. “زمانی که شواهد می آید و او باید یک مورد را. … در این مرحله اگر او پنجه نرم می کند گناه او احساس می کند مانند کاهش شواهد هرگز نور روز را مشاهده کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر