گزارش: NBA می آید برای تصمیم گیری در معامله پنجره پیش نویس و رایگان آژانس خرما به عنوان COVID-19 مورد افزایش در فلوریدا

سالت لیک سیتی — NBA و اتحادیه ملی بسکتبال, بازیکنان, انجمن در حال کار کردن برای نهایی کردن چندین آیتم های کلیدی به منظور حرکت رو به جلو با 2019-20 نجومی راه اندازی مجدد در اورلاندو است.

ESPN بابی علائم و آدریان Wojnarowski گزارش روز شنبه که در لیگ معامله پنجره پیش از اورلاندو راه اندازی مجدد باز خواهد شد از روز شنبه 23 ژوئن از طریق چهار شنبه, ژوئن 30.

علاوه بر این در اوایل ورود کاندیداها باید تا آگوست ، 17 اعلام کرد برای سال 2020 NBA پیش نویس با یک برداشت قطع تاریخ تعیین شده برای اکتبر. 6 و 10 روز پیش از اکتبر. 16 پیش نویس NBA رایگان آژانس باز خواهد شد Oct. 18.

معامله پنجره ای که باز روز سه شنبه اجازه خواهد داد که تمام 30 تیم به ثبت نام و چشم پوشیدن از بازیکنان و شامل تغییراتی که باید ساخته شده به فهرست اسامی برای 22 تیم دعوت به اورلاندو.

راه دو بازیکن قرارداد می تواند تبدیل به NBA معاملات در تیم است که باید فهرستی از فضا اما دو راه بازیکنان واجد شرایط خواهد بود به بازی به عنوان یک جایگزین در طول برگشتی حتی اگر نه تبدیل به یک استاندارد NBA قرارداد.

برای یوتا جاز که به معنی دو طرفه بازیکنان Jarrell برانتلی و جاستین رایت-مباشر خواهد بود قادر به سفر به اورلاندو با جاز و بازی در محل مجروح Bojan Bogdanovic و یا هر کسی که ممکن است تست مثبت برای COVID-19 بدون نیاز به دیگر فهرستی از امتیازات و یا تغییرات.

نیز وجود خواهد داشت یک پنجره دوم از 1 جولای تا آگوست ، 14 که در آن تیم ها می توانند جایگزین بازیکنان که انتخاب می کنید به ماندن در خانه را به هر دلیل و با توجه به علائم.

همه این موارد هنوز به رای گیری و تایید شده توسط هر دو بازیکن NBA و اتحادیه. پس از معامله پنجره تنظیم شده است برای شروع در روز سه شنبه تصویب قریب الوقوع مواردی است که انتظار می رود به زودی.

پس از لیگ پس از اتمام تصویب موارد مربوط به اورلاندو راه اندازی مجدد توجه را به نوبه خود به مذاکره بیشتر در مورد فصل آینده و دستمزد کلاه لوکس مالیات و دیگر CBA مواردی که نیاز به اتو کردن قبل از پیش نویس رایگان آژانس و فصل آینده می تواند آغاز خواهد شد.

در حالی که تاثیر NBA وقفه و مسئول از دست دادن درآمد است نه به طور کامل شناخته علائم گزارش می دهد که بسیاری از مدیران لیگ انتظار برای فصل آینده حقوق و دستمزد کلاه به ماندن نزدیک به آنچه 2019-20 کلاه بود در $109 میلیون دلار به جای حرکت به 115 میلیون دلار بود که این تعداد پیش بینی شده برای فصل آینده درپوش قبل از coronavirus طرح میتوانست این فصل است.

همه از این مذاکرات ادامه دارد و همزمان با افزایش COVID-19 مورد در بسیاری از ایالات اما مهمترین آنها به NBA جهان در فلوریدا که در آن بیش از 4000 مورد جدید تایید شده در شنبه بیشتر در یک روز برای دولت که در آمد و به 12.4 درصد از روز جمعه آزمون در تبدیل نتایج مثبت است.

خطر مرتبط با رمان coronavirus یکی از بسیاری از نگرانی هایی است که بازیکنان ابراز داشته اند طی هفته های اخیر با توجه به NBA اورلاندو برنامه.

بازیکنان نیز در رابطه با آسیب های پس از دور شدن از بازی برای مدت طولانی و پریدن به رقابت شدید و همچنین عدالت اجتماعی مسائل.

در حالی که NBA حباب طرح ارائه خواهد شد روزانه تست برای بازیکنان NBA و کارکنان وجود دارد دیزنی, هتل, رستوران, رفت و آمد مکرر و کارکنان پارک خواهد شد که قادر به حرکت در داخل حباب تنها پس از حرارت و علامت چک.

به عنوان لیگ هنوز به طور رسمی اعلام هر گونه توافق قصد دارد برای فصل راه اندازی مجدد آن را نیز پرداخته است افزایش COVID-19 مورد در فلوریدا و چگونه لیگ قصد دارد برای ادامه کاهش خطر اگر اعداد ادامه به افزایش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de