گزارش: NBPA می فرستد بازیکنان NBA دستی با شرح آنچه در زندگی در اورلاندو خواهد بود

سالت لیک سیتی — ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط با ارسال یک کتابچه راهنمای کاربر برای هر بازیکن است که شامل شش مرحله طرح کلی از آنچه در زندگی می خواهم داخل اورلاندو, حباب, با توجه به ورزشی را شمس Charania.

کتابچه گزارش باز می شود اشاره کرد که توسط بازیکنان که نه شرکت در NBA 2019-20 نجومی راه اندازی مجدد خواهد شد و نه نظم.

“این مهم است که هر بازیکن را در درک که او حق انتخاب ندارد و برای بازگشت به بازی” آن را می خواند. “هر بازیکنی که در تمرینات این حق را نه نظم. احترام به تصمیم کسانی که بازگشت به بازی آن موافقت شده است که هر بازیکنی که بخواهد به شرکت خواهد شد که جبران خسارت کاهش می یابد 1/92.6 برای هر بازی از دست رفته تا به یک کلاه از 14 بازی حتی اگر تیم خود را پخش بیش از 14 بازی در اورلاندو است.”

با توجه به Charania که به دست آمده و یک کپی از کتابچه بازیکنان که “معاف” و یا “حفاظت شده” نمی خواهد که حقوق و دستمزد خود را کاهش می یابد برای عدم مشارکت. معاف بازیکنان کسانی هستند که تعیین می شود در معرض ابتلا به بیماری های جدی به دلیل COVID-19. تعیین شده است توسط یک پانل از کارشناسان پزشکی. محافظت بازیکنان کسانی هستند که بر این باورند که آنها در معرض ابتلا به کروناویروس مربوط به بیماری و تعیین شده به عنوان یک محافظت بازیکن توسط تیم مربوطه.

بازیکنان که نمی خواهید را به بخشی در راه اندازی مجدد خواسته شده است به اجازه دهید تیم خود را می دانم که در ماه ژوئن 24. درخواست برای ارزیابی شود به یک “معاف” بازیکن باید ساخته شده توسط ژوئن 25.

بقیه دستی خطوط شش فاز از تیم بازگشت به صفحه اصلی بازار و در هر مرحله در طول راه از طریق بازی سرگیری در اورلاندو است.

در فاز اول که اجرا می شود از طریق ژوئن 22, بازیکنان در حال بازگشت به صفحه اصلی بازار در بخشی از فردی داوطلبانه تمرینات و در غیر این صورت ماندن در خانه که در آن آنها و هر گونه مشاوره ازدواج و مشاوره خواسته تنها به ترک فعالیت های ضروری.

تورنتو رپتورز در حال تنهاست تیم خواهد شد که سفر به فلوریدا در طول فاز یکی پس از سفر و قرنطینه محدودیت می تواند در آینده در سفر مشکل تر است.

فاز دو آغاز می شود در ژوئن 23 و 30 ژوئن به پایان می رسد.

در طول این زمان همه بازیکنان و کارکنان تیم تست خواهد شد برای COVID-19 ادامه خواهد داد و برای حفظ فاصله دستورالعمل در حالی که تنها با در نظر گرفتن بخشی در تمرینات فردی.

در تاریخ 1 ژوئیه در فاز سه سر مربیان اجازه خواهد داشت برای مشاهده و شرکت در فردی بازیکن تمرینات خواهد شد که اجباری در طول فاز سه. فعالیت های گروه هنوز هم ممنوع است در طول این زمان.

در یک مبهوت اساس از ژوئیه 7 ژوئیه 11 تیم آغاز خواهد شد و ورود در اورلاندو در فاز چهار.

در مرحله 4.یک بعد از ورود در اورلاندو بازیکنان و کارکنان را مجبور به ماندن جدا شده در اتاق های هتل ها تا زمانی که آنها دو منفی COVID-19 تست حداقل 24 ساعت جدا از یکدیگر است.

تمام تیم و پرسنل NBA کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن “نزدیکی زنگ” است که اگر آنها صرف بیش از پنج ثانیه در عرض 6 پا از فرد دیگری است که با پوشیدن یک زنگ. برای بازیکنان زنگ اختیاری است.

“بازیکنان نیز باید این گزینه از پوشیدن Oura هوشمند حلقه که ممکن است کمک به تشخیص زودرس coronavirus و آهنگ تنفس و ضربان قلب و دیگر اقدامات” Charania گزارش شده است.

هر کس در NBA حباب که لیگ خواستار یک “پردیس” مورد نیاز خواهد بود به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل و پوشیدن ماسک در تمام زمانها مگر اینکه آنها در حال کار کردن در غذا خوردن و یا در طول فعالیت های در فضای باز است که در آن آنها بیش از 6 فوت دور از شخص دیگری.

برخی از کارکنان دیزنی که وارد حباب نیست و نیاز به آزمایش می شود برای COVID-19 اما تحت روزانه علائم و متوسط چک.

پس از همه تست شده و پاک فاز 4.ب را از طریق جولای 21.

این زمانی است که تیم شروع خواهد شد شیوه های برگزاری جلسات و فعالیت های گروه در, حباب در حالی که در ادامه به طور منظم COVID-19 تست روزانه و علامت و متوسط چک.

بازیکن قادر خواهد بود برای شرکت در فعالیت های اجتماعی با بازیکنان و کارکنان که در حال اقامت در هتل مشابه تنها با مختصر تعاملات بین کسانی که در سایر هتل ها درون حباب. تیم NBA تقسیم می شود بین چهار هتل ها.

بازیکنان را نمی خواهد اجازه رفتن به هر یک از دیگر اتاق های هتل ها و وعده های غذایی خورده با بازیکنان از تیم های دیگر باید خارج شود.

“اگر یک بازیکن برگ بدون نیاز به تایید قبل پس از ورود مجدد او خواهد بود موضوع را به پیشرفته تست (از جمله نازوفارنکس (deep بینی) سواب تست) یک 10-14 روز خود دوره قرنطینه و کاهش جبران خسارت برای هر بازی که در آن او قادر به بازی به عنوان یک نتیجه از عدم وجود خود را از دانشگاه” این یادداشت را می خواند.

از تاریخ 22 تا 29 جولای در فاز پنج هر تیم را در سه بازی داد و بیداد.

از تاریخ 22 ژوئیه در همه بازیکنان و کارکنان خواهد بود قادر به معاشرت صرف نظر از این که هتل آنها هستند اما هنوز هم ممنوع از ورود به هر اتاق هتل دیگر از خود را دارند.

فاز شش جزئیات بقیه NBA فصل و برگشتی اجرا خواهد شد از 30 جولای تا اکتبر. 13.

این شامل هشت فصل به طور منظم بازی که هر دو تیم بازی خواهد کرد و همچنین امکان بازی در مسابقات حذفی که بازی کردن به صورت عادی با چهار دور از بهترین هفت سری است.

بازیکنان خواهد شد مجاز برای حضور در بازی های زمانی که آنها بازی نمی, با توجه به Charania. پس از دور اول پلی آف مهمان مجاز خواهد بود در حباب.

هر تیم مجاز به رزرو تا 17 (وابسته به تعدادی از بازیکنان با تیم) مهمان اتاق برای مهمانان از بازیکنان. همه مهمانان باید خود قرنطینه به مدت سه روز قبل از ورود به NBA پردیس. سپس مهمانان مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه در حباب به مدت چهار روز در حالی که نیاز روزانه coronavirus آزمون در طول چهار روز انزوا. هر مهمان که برگ حباب نمی تواند بازگشت.

در یک پنج شنبه شب ظاهر در ESPN NBA کمیسر آدم نقره ای تاکید کرد چگونه شدید شرایط خواهد بود در اورلاندو و گفت: او می داند وجود خواهد داشت و بازیکنان که نمی خواهید برای شرکت.

“این برای همه ممکن است,” او گفت:. “آن مستلزم عظیم قربانی به نمایندگی از آن دسته از بازیکنان و برای همه درگیر مربیان و داوران. گوش دادن آن را یک وضعیت ایده آل, ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه برای خود ما عادی در وسط یک بیماری همه گیر در وسط اساسا رکود اقتصادی و یا بدتر با 40 میلیون بیکار و در حال حاضر با ناآرامی های اجتماعی در این کشور و به طوری که ما کار را از طریق این مسائل من می توانم درک کنند که چگونه برخی از بازیکنان ممکن است احساس کنید که آن را برای آنها نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de