گزارش: کره شمالی و روسیه برای از سرگیری خدمات ریلی

ژوئن 2 (UPI) — راه آهن خدمات بین کره شمالی و روسیه برای از سرگیری خدمات در ماه جولای به روسیه متعلق به دولت شرکت راه آهن.

RZD راه آهن روسیه گفت: خدمات قطار معلق در پاسخ به COVID-19 شیوع در چین می تواند رزومه ماه آینده, Radio Free Asia گزارش روز سه شنبه.

تبلیغات

RZD شریک مجله بین المللی گفت: سرویس را راه اندازی مجدد در راه است که اتصال مسکو به تومن رودخانه پیونگ یانگ و مسکو و پیونگ یانگ و خاباروفسک.

در ژانویه روسیه گفته بود آن را به حال هنوز به بازگرداندن تمام کره شمالی کارگران میهمان. به گفته یک عضو سازمان ملل متحد پانل از کارشناسان سازمان ملل و شورای امنیت و بازگشت از دولت-تحریم مهمان کارگران ممکن است به علت در کره شمالی تصمیم به بستن مرز خود را در اوایل این سال است. معلوم نیست که آیا این قطار استفاده می شود برای بازگشت با توجه به کره جنوبی, اخبار, خدمات سئول پیونگ یانگ خبر داد.

لی شین ووک یک تحلیلگر در کره جنوبی دونگ-دانشگاه گفت: RFA روس ها به احتمال زیاد برای سرعت بخشیدن به تقویت روابط با پیونگ یانگ در “post-کروناویروس” دوره است. روسیه می تواند به دنبال گسترش کره شمالی اتصالات, اولین, این تحلیلگر گفت.

لی افزود: روس ها می تواند به دنبال یک فرصت به گام به یک درجه اعتبار ساقط است که در سمت چپ پر نشده پس ممکن است سرما در چین و کره شمالی روابط در پی جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

شورای امنیت قطعنامه در ماه دسامبر 2017 که مورد نیاز U. N. عضو به بازگشت تمام کره شمالی کارگران است. نیروی کار است که معتقد به یک منبع مالی برای کره شمالی فعالیت های غیر قانونی.

کره شمالی به شدت به چین برای تجارت و رد تماس برای اینتر-کره جنوبی همکاری از جنوب.

کره شمالی تبلیغات خدمات Uriminzokkiri گفت: جنوب درگیر شده است در ضد وحدت سیاست. رسانه های دولتی نیز گفت شده اند وجود دارد هیچ “اجرای مناسب” از اینتر-کره جنوبی موافقت نامه.

دولت کره جنوبی ماه Jae-در و کیم جونگ سازمان ملل متحد امضا پیمان در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im