گزارش: کره شمالی نیروهای شناسایی در DMZ مرز دریایی مورد مناقشه

18 ژوئن (فردا) — نظامی در کره شمالی به نظر می رسد در حال حرکت به خط مقدم نزدیک به جنوب آمریکا شناسایی هواپیما پرواز بر فراز شبه جزیره پس از روز از تهدیدات و تحریکات از پیونگ یانگ.

منابع نظامی کره جنوبی گفت: کره شمالی نیروهای مستقر در شمال را کنار کره غیرنظامی مناطق خالی در پست گارد از تنش مرزی کره جنوبی اخبار سرویس اخبار 1 گزارش روز شنبه.

تبلیغات

کره جنوبی منابع نظامی گفت: بسیج از کره شمالی نیروهای مسلح به نظر می رسد پیگیری اندازه گیری پس از اعلام از پیونگ یانگ ،

ارتش خلق کره, کرده بود گفت: این امر می تواند استقرار آن “شماره 1” مبارزه با عملیات سیستم از جمله تدارکات مورد نیاز برای تامین نیروهای نظامی است.

“ما در حال نگه داشتن چشم در فعالیت های مرتبط از کره شمالی نظامی” یک منبع با سئول ستاد مشترک گفت اخبار 1. “تا کنون هیچ مستقیم [نظامی] عمل تایید شده است.”

کره جنوبی منبع گفت: “این درست است” وجود دارد رو به جلو اعزام به کره شمالی پست گارد اما دیگر اقدامات در نظر گرفته شده توسط پیونگ یانگ.

روز چهارشنبه کره شمالی گفت: این امر پس گرفتن خالی گارد پست ها و اقدام نظامی اگر کره شمالی جداشدگان در جنوب در ادامه به ارسال های ضد پیونگ یانگ جزوات توسط بالون هلیوم.

کره شمالی حرکات نیز شناسایی شده در مورد مناقشه جنوب خط حد که تقسیم شمال و جنوب در غرب دریای زرد یا دریا.

کره شمالی ارتش می تواند در حرکت به ایالات متحده اعزام RC-135W پرچ مشترک به شبه جزیره در روز پنج شنبه با توجه به هواپیما نقطه حمل و نقل هوایی ردیاب.

دو نیروی هوایی B-52H بمب افکن نیز آموزش دیده با F-15, جنگنده, جت ژاپن هوایی خود به نیروهای دفاعی در چهارشنبه نیروی هوایی ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de