گزارش: کسی به اشتراک گذاشته تصاویر گرافیکی از کوبه برایانت سقوط خارج از این تحقیقات

لس آنجلس کلانتر گفت: لس آنجلس تایمز که در آن در حال انجام تحقیقات به مقامات اجرای قانون های تصاویر گرافیکی از کوبه برایانت هلیکوپتر سقوط خارج از این بررسی است.

چه خبر است ؟

  • هر لس آنجلس تایمز دو امنیت عمومی منابع گفت: عکس های گرافیکی از سقوط هلیکوپتر نشان داده شد خارج از چارچوب بررسی است.

“یکی از این منابع گفت: بار است که به اشتراک گذاری عکس از صحنه تصادف و قربانیان همچنان موضوع بحث و گفتگو میان پاسخ دهندگان برای اولین بار دو روز پس از سقوط. این منبع گفت که او را دیدم یکی از عکس ها بر روی گوشی از دیگر رسمی در یک محیط است که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تحقیق و تفحص از سقوط. منبع صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل ماهیت حساس این موضوع است.”

  • کاپیتان Jorge والدز گفت: لس آنجلس تایمز که او تا به حال به تماس با قربانیان سقوط’ خانواده به بحث در مورد عکس های به بیرون درز کرد.

برخی از زمینه بیشتر:

  • با توجه به یاهو! ورزشی, این اولین بار نیست که پلیس را صادر کرده است با درز اطلاعات در مشاهیر:
  • “بررسی شد و باز پس از اسناد به بیرون درز زیر مل گیبسون رانندگی در حال مستی بازداشت در سال 2006 و یک افسر اخراج شد در ارتباط با نشت یک عکس از ریحانا پس از Chris Brown حمله او در سال 2009.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>