گزارش: این محقق می گوید وجود دارد موفق COVID-19 مواد مخدر دادگاه

تحسین شده استاد تحقیقات در فرانسه نشان داد نتایج موفقیت آمیز از یک درمان بالقوه برای COVID-19 coronavirus ارتباط گزارش.

چه خبر است:

  • پروفسور دیدیه Raoult که با این نسخهها کار برای عفونت بیمارستان l’institut Hospitalo-Universitaire (IHU) Méditerranée عفونت در مارسی منتشر شده جدید, تصویری که در آن او توضیح داد که COVID-19 بيمار تحت درمان با داروی کلروکين دیده بود سریع و موثر بالا بردن سرعت خود را در فرایند درمان و کاهش شدید مقدار از زمان آنها باقی مانده است مسری” با توجه به ارتباط یک سایت انگلیسی برای اخبار.
  • کلروکين قبلا استفاده شده است برای جلوگیری و درمان مالاریا.
  • مواد مخدر ارائه شد به 24 نفر بودند که در میان 24 برای تبدیل شدن به آلوده در فرانسه در جنوب شرقی منطقه است.
  • بیماران داده شد این دارو برای 10 روز. محققان نظارت بیماران از این دارو می تواند باعث عوارض شدید.
  • Raoult گفت: کسانی که دریافت این دارو هنوز مسری پس از شش روز. کسانی که سعی مواد مخدر تنها 25% مسری ،

نه اینقدر تند و سریع

  • جانت دیاز سر از مراقبت های بالینی که اورژانس برنامه صدور بیانیه ای در ماه فوریه در مورد اینکه آیا این دارو می تواند در درمان بیماران گفت: این نیاز به آزمایشات بیشتر.

“در این لحظه در زمان وجود ندارد و ثابت شده درمان موثر برای COVID-19 طوری که روشن است در این لحظه در زمان. با این حال وجود دارد در حال انجام آزمایش های بالینی در حال انجام در چین در این لحظه به عنوان به خوبی. این دو که ما در حال حاضر مورد بحث در حال آزمایش اولویت درمان است که اولویت که R&D نقشه و که شامل لوپیناویر و ریتوناویر و همچنین remdesivir. برای کلروکين هیچ مدرکی وجود دارد که که یک درمان موثر در این زمان. ما توصیه می کنیم که درمان آزمایش تحت اخلاقی مورد تایید آزمایش های بالینی برای نشان دادن اثربخشی و ایمنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im