در حال حاضر که USC آن جدید دفاعی هماهنگ کننده تاد اورلاندو در جای او به نظر می رسد بازسازی دستیار کارکنان در تصویر خود را.

USC نخواهد بود حفظ linebackers مربی جانی Nansen دفاعی پشت مربی گرگ سوختگی و خط دفاعی مربی چاد Kauha’aha قم برای سال 2020 ورزشی‘s بروس فلدمن گزارش روز یکشنبه.

خبر می آید تنها بیش از یک هفته پس از USC اعلام کرد اورلاندو استخدام به عنوان دفاعی هماهنگ کننده زیر سه سال در همان موقعیت در تگزاس و دو روز پس از سابق تگزاس دستیار کریگ Naivar در توییتر اعلام کرد که او می خواهد مربیگری safeties در USC.

Nansen شده بود یک مربی در USC برای شش فصل برمیگردد رس Helton زمان تصدی به عنوان سر مربی. او دستیار سر مربی از سال 2014 تا 2018 در حالی که دست زدن به انواع دیگر وظایف مانند در حال اجرا پشت linebackers, استخدام هماهنگ کننده و اخیرا در داخل linebackers و اجرای هماهنگ کننده در 2019.

سوختگی بازگشت به USC در سال 2019 اما قبلا مربی تروجان ها از 2002-2005 و عضو کادر مربیگری برای USC ملی قهرمانی در سال های 2003 و 2004.

مانند سوختگی Kauha’aha قم پیوست Helton کارکنان در USC قبل از 2019 فصل است. او قبلا مربی در بویزی امور خارجه و ایالتی اورگان.

USC دفاع رتبه 78 در کارگاههای مجاز در هر بازی و در نمره دفاع در سال 2019. هماهنگ کننده Clancy Pendergast اخراج شد پس از تروجان ها’ پایان فصل از دست دادن به آیووا در تعطیلات کاسه به ویژه تیم هماهنگ کننده جان باکستر به عنوان خارج linebackers مربی جو DeForest چپ برای ایالتی کارولینای شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de