به عنوان Nevadans pepare به آغاز رای گیری زودهنگام از فوریه 15-18 در دولت 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه قفقاز گزارش در مورد یک برنامه تنظیم شده برای استفاده در این مسابقه بالا بردن سوالات جدی در اطراف این روند و اینکه آیا حزب دموکرات یاد گرفتم هر چیزی از افتضاح که آیووا قفقاز در اوایل این ماه.

“ظاهرا راه حل برای شمارش آرا در قفقاز است که به…همچنان به استفاده از نرم افزار تست نشده و رول آن را فقط قبل از انتخابات عمده ایم” واشنگتن پست خبرنگار حمزه شعبان.

پس از آیووا قفقاز تبار به هرج و مرج به دلیل در هیچ بخش کوچکی به استفاده از یک نرم افزار طراحی شده توسط دموکراتیک شرکت مشاوره مخفف سایه, Inc. شرکت های فرعی, نوادا, حزب دموکرات مقامات وعده داده شده آنها را با استفاده از همان فن آوری—به جای تغییر تمرکز خود را به بیرون ساختمان قابل استفاده جایگزین در چند هفته.

چشم انداز آمریکایی خبرنگار بریتنی گیبسون در بر داشت جمعه که بسیاری از اشتباهات است که احاطه استقرار آیووا برنامه در حال تکرار شدن در نوادا است.

در فوریه 8 انتخاباتی گفته شد که نوادا انجمن سایت های که در حال حاضر استفاده از “ابزار” خواهد بود که از قبل لود شده بر روی ipad در علل سایت و نه متصل به اینترنت برای ثبت نتایج. بر خلاف برنامه اصلی که راه اندازی شد برای $60,000 ابزار خواهد ظاهرا کار بیشتر شبیه به یک ماشین حساب است. اما گذشته از عدم اتصال به اینترنت حزب نیست توضیح تفاوت بین شکست خورده برنامه و ابزار جدید. آن را نیز فاش نمی کند که از آن ساخته شده.

رای گیری حقوق گروه تایید رای گیری رئیس جمهور ماریان اشنایدر گفت گیبسون او با احتیاط از برنامه و چگونه آن را در حال طراحی و مستقر شده اند.

“تکنولوژی نیاز به برنامه ریزی مناسب, مناسب, تست و آموزش مناسب” گفت: Scheider. “کسانی هستند که مواد تشکیل دهنده کلیدی.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به عنوان Recode گزارش شده که مشخص نیست چقدر آموزش مقامات حزب باید در ابزار جدید:

نوادا دولت حزب دموکرات گفت Recode که آن را به بیش از 3000 داوطلب و 300 سایت آگهی که “فعالانه دریافت قوی آموزش است.” این بیانیه نمی ارائه هر گونه اطلاعات فراتر از این و نه آن آدرس غیر-نرم افزار ابزار. نوادا ممکن است آموخته اند که چند درس از آیووا در مورد آن برنامه به فروشندگان اعتماد اما به نظر نمی رسد به آموخته اند که شفافیت یک بخش ضروری از فرایند دموکراتیک است.

این حزب را نشان می دهد که مقاله می تواند به عنوان یک پشتیبان برای این ابزار برای اطمینان از صحت نتایج است.

نوادا مستقل خبرنگار مگان Messerly مشترک یک عکس از کاغذ های رای در توییتر شنبه.

در فوریه 8, Messerly گفته شد توسط یک حزبی داوطلب که در حال انجام درام مضر بود روند.

“برای من داوطلب برای انجام این کار چون من وفادار حزب دموکرات و وجود دارد هیچ چیز بیشتر من می خواهم به انجام این کار از شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: داوطلب سایت رهبر Seth Morrison. “اما اگر ما اجازه می دهد این به پایین بروید و آن را یکی دیگر از آیووا چه این کار را انجام دهید؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im