جولای 8 (UPI) — مری کی Letourneau یک ایالت واشنگتن ابتدایی, معلم مدرسه معروف محکوم به 20 سال پیش از تجاوز به یک دختر دانشجو که او بعد از ازدواج درگذشت سرطان در سن 58.

دادستان دیوید Gehrke نیویورک تایمز گفت که Letourneau درگذشت و او را در سیاتل-منطقه خانه دوشنبه در نزدیکی Vili Fualaau او دانشجوی سابق و دو فرزند خود را.

تبلیغات

مجله مردم گزارش داد که Letourneau شد مبتلا به سرطان شش ماه پیش است و سلامت او رو به وخامت گذاشته و به سرعت در هفته های اخیر.

“مریم مبارزه خستگی ناپذیر در برابر این بیماری وحشتناک” این Letourneau و Fualaau خانواده در بیانیه ای گفت. “مری و همه ما در بر داشت قدرت های بزرگ در نیاز فوری ما و اعضای خانواده با هم برای پیوستن به او را در این کار دشوار مبارزه است.

“ما ما بهترین را برای مراقبت از مریم و یکی دیگر را به عنوان ما او را نگه داشته و باقی ماند هم نزدیک است.”

Letourneau شد به طور گسترده ای بدنام شدن بیش از رابطه او با Fualaau در اواخر 1990s زمانی که مورد جلب توجه در سراسر جهان. او به جرم تجاوز به عنف در سال 1997.

آن را نشان داد در رسیدگی قانونی که رابطه زمانی شروع شد که Fualaau 12 بود. این زوج صاحب دو فرزند قبل از او تبدیل شده 15. هر دو در دفاع از این رابطه به عنوان رضایت طرفین و ازدواج آنها در سال 2005 پس از Letourneau خدمت کرده بود به هفت سال زندان.

Fualaau زمینه برای جدایی قانونی در سال 2017 و زن و شوهر تقسیم سال گذشته است.

Letourneau تا به حال چهار فرزند او اولین نفری استیو Letourneau. آنها طلاق در سال 1999 در حالی که او در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im