باروری عدالت است و عدالت اقتصادی

دیوان عالی کشور صادر شده و حکم خود در مغلوب ساختن پیشی جستن v. پنسیلوانیا گذارم دو مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت است که اجازه می دهد تا کارفرمایان و دانشگاه به انکار خود کارکنان و دانش آموزان تحت پوشش برای پیشگیری از بارداری, مراقبت بر اساس مذهبی و یا تعهد اخلاقی.

کنترل تولد بسیار مهم است و یک زمان حساس و دارو است که رفتار شرایط جدی و اجازه می دهد تا مردم به برنامه آینده خود را و تصمیم بگیرید که اگر و زمانی که به یک پدر و مادر است.

این حکم و در نتیجه از دست دادن دسترسی به پیشگیری از بارداری خواهد رسید و هر کس در راه همان است. آن است که به طور جدایی ناپذیری برای ثبات اقتصادی و پیشرفت است و جامعه قوی ترین ابزار در مبارزه برای پیشبرد نژاد و جنسيت و حقوق صاحبان سهام.

در یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که روابط خود را به بیمه درمانی دسترسی ما آسیب پذیر هستند و در معرض اگر ما از دست دادن شغل ما است. محدودیت های شبیه به این هدف و Latinx افرادی که بیشتر به احتمال زیاد به کم درآمد و برای آنها مراقبت های اولیه بهداشتی همواره باقی ماند و از رسیدن به دلیل تاریخی و ادامه داد: سرمایهگذاری ناکافی در دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب. این تصمیم تنها زندگی را سخت تر برای افرادی که در حال نگه داشتن اقتصاد ما شناور در طول این همه گیر و مبارزه در خیابان به صورت حق کنترل بدن خود را و زندگی خود را.

در یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که روابط خود را به بیمه درمانی دسترسی ما آسیب پذیر هستند و در معرض اگر ما از دست دادن شغل ما است. علاوه بر این کارفرمایان نباید تصمیم گیری در مورد پیشگیری از بارداری در همان راه آنها را کنترل نمی مردانه دسترسی به ویاگرا یا وازکتومی. در این عرصه زنان قربانیان قدرت مرد و زن ستیزی.

در این سال ما شاهد چگونه شکننده برخی از نهادهای ما هستند. دو بار در همان سال ما در حال تجربه شکست از هشتاد سال سیستم مراقبت های بهداشتی از اتصال اشتغال به بیمه بهداشت و درمان. اولین COVID-19 برگ دهها میلیون نفر از مردم بیکار و بدون بیمه. و در حال حاضر بالاترین دادگاه در زمین تمبر لاستیک کارفرما-کنترل بیش از کارگران خود را دسترسی به پیشگیری از بارداری.

یک یادگاری از جنگ جهانی دوم کارفرما مبتنی بر سیستم مراقبت های بهداشتی است که عقب مضر برای کسب و کار از تمام اندازه ها و انواع و کاملا نامناسب برای یک اقتصاد مدرن. میراث کسب و کار مانند این یکی که من مدیریت در تلاش برای پرداخت بیمه درمانی برای کارکنان ما و کوچک و در حال ظهور کسب و کار نمی تواند حتی نزدیک به تأمین افزایش نرخ حق بیمه.

وقت آن است که برای امریکا برای ایجاد یک مدیکر برای تمام سیستم بهداشت و درمان.

نه تنها کشور ما بهتر خواهد بود آماده برای مقابله با کشنده جهانی همه گیر تحت یک سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی است اما ما قادر خواهد بود به ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها استخدام شده و تحت پوشش کارفرمای خود سیاست یا نه. میلیون ها نفر از آمریکایی ها شغل خود را از دست در چهار ماه گذشته و بسیاری از آنها را از دست داده و سلامت خود را بیمه. چه فاجعه ای در ثروتمندترین کشور در جهان است.

مدیکر برای تمام صورت حساب ارائه شده توسط سناتور برنی ساندرز (S. 1129 – مدیکر برای همه عمل 2019) و نماینده Pramila Jayapal (H. R. 1384 – مدیکر برای همه عمل 2019) شامل جهانی و پوشش جامع برای باروری خدمات. پیشگیری از بارداری خواهد بود. بدون مبارزه برای پوشش با یک سود شرکت های بیمه و نه بیشتر kowtowing به کارفرمای خود اعتقادات مذهبی و اخلاقی.

به عنوان یک زن من صرف تمام زندگی من مبارزه برای حقوق زنان برای دسترسی به مقرون به صرفه مراقبت های بهداشت باروری. باروری عدالت اقتصادی عدالت و آزادی باروری نیاز به کامل و نامحدود دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

با مدیکر برای تمام سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی برای همه ما خواهد بود در نهایت ارائه مراقبت های پزشکی بدون در نظر گرفتن اشتغال ما, اقتصادی, وضعیت, سلامت, بیماری جنسیتی و یا توانایی پرداخت. هر کس می شود مراقبت های بهداشتی و بدون هیچ گونه محدودیت – دوره!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>